20 thoughts on “Polityka fiskalna i efekt mnożnikowy

 1. Doskonały film. Bardzo pomocny i pouczające.
  Jako student pierwszego roku International Business, jestem pewien, że wiedza ta okaże się niezwykle przydatny.

 2. wiwaty zajęło mi godziny, aby dostać się do warunków na to, co film wyjaśnione w mniej niż dziesięć minut. na zdrowie

 3. how to będzie, dziękuję bardzo za 1-50 filmów gospodarczych, jakiekolwiek szanse można zrobić makro ekonomiczne bardziej dogłębnie? znowu kocham ur pracy i dzięki

 4. Mnożnik fiskalny jest nonsens. To jest matematyka. Chodzi o pomnożenie przyrosty wydatków. To nielegalne dodatek przed mnożeniem. Nie można dodać przyrost, a następnie pomnożyć. 1 = 10 x 10 x 10 1 + 1 = 11, a nie 20.

 5. To gdzie prezenterka idzie strasznie źle. Kiedy rząd wychodzi do wydawania pieniędzy nie colected podatków to jest wydawać pieniądze, które nie są już w gospodarce spędza nowo utworzone pieniądze. Ten nowo utworzone pieniądze nie są towary i usługi i konkuruje sama dla towarów i usług z pieniędzmi już we Wspólnocie i które ludzie mają w swoich kieszeniach gotowych wydać i może mieć w accouts oszczędnościowych, czy gdzie indziej. Jest to dodatkowy popyt, ale to tylko dodatkowa początkowo dla rządu, a nie dla innych. Gdy dostanie się do dodatkowego wynagrodzenia dla ludzi nie robi nic dla efektywności i skuteczności. Myśl, że prezentuje jest krótkowzroczny. To, co jest złe. Jednak łatwo jest oszukać ones’e siebie z iluzji od kieszonkowego jest łatwa do śledzenia, a nie konkurującej popytu daje rząd nad resztą społeczności, podobnie jak czyjeś pieniądze z zagranicy będzie konkurować z lokalnym pieniędzy za towary i usługi , przykład, jeśli przejdziesz do aukcji i ktoś na zewnątrz nakazuje wam za to, co chcą, są konkurencyjne dla towarów w przeciwnym wypadku byłyby kupowane i to sprawia, że ​​siły nabywczej pieniędzy mniej.

  To nie jest dobre wyjaśniając someing z expanation & quot; Keynes powiedział & quot; lub & quot; ktoś powiedział & quot; ponieważ nie jest wyjaśnienie w ogóle. To pokazuje brak zrozumienia problemów i uzasadnienie go w ogóle.

  I umieścić to na stronach wiele razy butNobody zaproponował wyjaśnienie, dlaczego nie miałoby być tak !! Wszyscy mówią, że jest & quot; ktoś inny powiedział & quot; lub zacytować jakiś przykład mają one z jakiegoś źródła o niektórych rząd zrobił w jakimś kraju, bez odniesienia do danych o utraconej konkurencyjności istniejących pieniędzy, gdy rządy użyć tego narzędzia.

Comments are closed.