AS / IB 19) Polityka fiskalna (wydatki rządowe i podatki) z oceną

polityka fiskalna

AS / IB 19) Polityka fiskalna (wydatki rządowe i podatki) – Zrozumienie polityki fiskalnej zarówno zagregowanego popytu i zagregowanej podaży z oceny egzaminu zbytTwitter: https://twitter.com/econplusdalFacebook: https://www.facebook.com/EconplusDal-1651992015061685/?ref=aymt_homepage_panel
Ocena: / 5

20 thoughts on “AS / IB 19) Polityka fiskalna (wydatki rządowe i podatki) z oceną

 1. Czy jest prawdą, że ekspansywna polityka fiskalna jest, kiedy to deficyt budżetu w ciągu roku podatkowego zatem restrykcyjna polityka fiskalna będzie tylko wtedy, gdy istnieje nadwyżka budżetowa za rok obrotowy. Stąd czyli UK gov. stara się udać w kierunku restrykcyjna polityka fiskalna poprzez środki oszczędnościowe.

 2. Błędem jest wyciągnąć & quot; keynesowskiej LRAS krzywą & quot; jako widok keynesowskiej jest skupienie się zarówno na krótką metę i dłuższą metę. Powinno być & quot; Keynesa jako krzywa & quot; zamiast władz lokalnych i regionalnych.
  Czytam to z kilku podręczników

  Można spojrzeć przez badania on-line.

 3. Cześć, wykresy, które zostały wyciągnięte – nie są one po prostu wyświetlając ekspansywnej polityki fiskalnej? Co restrykcyjna polityka fiskalna? Dzięki

 4. wyjaśnia to w ciągu 8 minut, podczas gdy mój nauczyciel robi to w 50 minut. dzięki!

 5. Więc czy deficyt budżetowy powodować wzrost lub spadek AD? Rozumiem, że pozwoli on gorzej dla gospodarki w dłuższej perspektywie, ale wcześniej w filmie, który powiedział w egzaminie zawsze powinniśmy powiedzieć, że powoduje przesunięcie w prawo na wykresie AD.

 6. hej może Pan wyjaśnić wielkość części mnożnika dla mnie Widziałem wszystkie filmy Rozumiem sens efekt mnożnikowy, ale nie dlatego wielkość sprawach mnożnikowy. dzięki 🙂

 7. Mój nauczyciel makro ekonomia jest tak bezużyteczny w porównaniu do Ciebie! Nauczyłem się więcej w ciągu pierwszych 3 minut wideo niż ja w całym godzinę w szkole! Dziękuję bardzo! ????

 8. Jeśli wdrożymy ekspansywna polityka fiskalna w czasie recesji 1,29 s, nie będzie ona pogorszyć deficytu budżetowego? Na recesji expeses & gt; przychodów. Jestem zdezorientowany …

 9. Trudno mi się zapamiętać wszystkiego uczymy w mojej lekcji ekonomii, jest to częściowo ze względu na brak zainteresowania. Ale oglądanie plików wideo, Panie, zmienia swoją uwagę z powrotem na ten temat i moje stężenie wzrasta wykładniczo. Dziękuję Ci bardzo! Trzymać się bardzo dobrą pracę.

 10. byś nic przeciwko gdybym się twoja twarz tatuażem na ramieniu? Zmieniłeś moje życie.

 11. Czy jest jakaś szansa, możesz dać mi informacje na krzywej Laffera !!! mam egzamin jutro

 12. Twoje filmy są pomaga mi uratować moją klasę w MacroEcon. Jesteś bardzo opisowy i łatwiejsze do zrozumienia niż mojego nauczyciela. Tak trzymać niesamowite pracy! Dziękuję bardzo !!

 13. Could negatywny polityki fiskalnej będzie, że polityka rządu, a to oznacza większe szanse na korupcję ??

  Dzięki

 14. Jak może istnieć zapotrzebowanie inflacja ciągnąć w ekspansywnej polityki fiskalnej, czy jest wolne moce?

 15. świetny film! bardzo pomocne w podsumowaniu punktów. Jednak nie trzeba specjalnie dodawać, w słabości polityki fiskalnej części, kiedy rząd zwiększa deficyt w oczekiwaniu, że spadki na rynku funduszy pożyczkowych dostarczać swoje wydatki? Stąd rosnące stopy procentowe, itp .. Dlatego wypierania wpływać.

  czuję się wypierania wpływa to ważny aspekt, aby dodać, jeśli zmniejszenie wydatków sektora prywatnego odpowiada wzrost wydatków rządowych … to czyni politykę fiskalną nieskuteczne.

  nadal świetny człowiek wideo, doskonałą dla przeglądu.

 16. Dzięki, dziś jest mój egzamin Eco IGCSE życzyć mi szczęścia 🙂

Comments are closed.