20 thoughts on “Promienista Idioci: To na te poziomy podatkowe Wsporniki (ft. Wosk) (LSN Podcast News)

  1. Wosk opisując przestrzeń jako & quot; hot & quot; jest zabawne jak cholera. On opisując miejsca jak to po prostu spadł nowy singiel z rytmem dope. hahaha

  2. Oskary tak białe, Allstars taki czarny?

    Po prostu dostaje Demarcus za zły odpowiedź ale spójrz na to, co właśnie powiedział.

  3. Ludzie nie są małpy my jesteśmy małpami, a jeśli nie jesteśmy małp jesteśmy zdecydowanie wszystkie homoseksualistów, tee hee. W każdym razie ostatnia część convo na okrągłym świecie FR świata jest kwadratem jak ten jeden mecz Oookkkkaaaayyy Byyyyyeeeeeeeee!

  4. to zabawne Schulz i Karola pochodzą z całych dwóch różnych światów. to jak biały i czarny twitter Twitter. nie odnoszą się wiele razy. podcast choć nadal jest kretynem

  5. Schultz jest retard jeśli wosk chce się uczyć o przestrzeni i uzyskać teleskop zatrzymać zniechęcanie dude. Wszystko co musi zrobić, to czekać na bezchmurnym niebie w nocy ..

  6. Nie mówię, że ziemia jest płaska lub okrągła, ale jak to kurwa nie znają różnicy jeśli nigdy nie mieli technologię w przeszłości, aby tam pojechać. Podobnie jak rząd został okłamuje nas, ponieważ jest to istnienie więc skąd mamy wiedzieć, że mówisz prawdę. Warner VonBraun (ojciec rakietowej) powiedział również, że ziemia jest płaska. Powiedział też, że Ameryka będzie pociągnięcie bzdury oni ciągnąc teraz. Domyśl.

    Chodzi mi o to …. nie można mówić w / pewności co gówno nie masz absolutną dowód. To tylko sprawia, że ​​mózg myte śpiączka dron, który kupił do haka bzdury, linii & amp; ciężarek u wędki. W pewnym momencie trzeba usunąć programowanie & amp; reprograming własne myśli, patrząc na gównie dla siebie. Aby odrzucić lub odrzucić coś, czego nie wiem nie tylko sprawia, że ​​jesteś ignorantem, ale również głupie; & Amp; dlatego jesteśmy, gdzie jesteśmy w tym kraju.

Comments are closed.