Podatek dochodowy systemowe i podatkowe Wsporniki Poradnik

progów podatkowych

Podatek dochodowy i podatek Wsporniki systemu Poradnik

Bryan dotyczy USA progresywny system podatkowy i konsekwencje podatkowe inwestycji w odniesieniu do progów podatkowych obecnie w miejscu.
www.financialcoachshow.com | Nastaw na koncert radiowej na 97,1 FM Dyskusja, niedziele 5-7pm
Nie zapomnij zapisać się na finansowe Coach Pokaż podcast na iTunes – Get cotygodniowe rebroadcasts z audycji radiowej i specjalnych aktualizacjach audio do pokazów, aby utrzymać się na bieżąco z aktualnymi wydarzeniami w świecie finansów! Szukaj „Financial Autokary Show” w sklepie iTunes … to za darmo do subskrypcji!

16 thoughts on “Podatek dochodowy systemowe i podatkowe Wsporniki Poradnik

 1. co z zabezpieczeniem społecznym i wszystkim tym dodatkowych rzeczy? Jestem 20 i jego baaaardzo ciężko znaleźć informacje na google o tych różnych podatków !!

 2. Moi Drodzy Kryształowe Wierzący w każdym zakątku tego universe..I-Buddy Matteya nie rozumiem, dlaczego wszystkie rządy wykonuje obliczenia śmieszne systemu podatkowego, który sprawia nam w trudnej situations..Please pamiętam to wszystkie rządy, TY błagają pieniądze od ludzi ..Taxes są pieniężne egzekwowane burden..Why prawnej nie można po prostu zrobić proste obliczenia jak w Titthe ?? .. Mimo iż robicie skomplikowanych obliczeń, w zasadzie Jesteś żebrania pieniędzy z people..PLEASE ZMIENIONE WSZYSTKIE PODATEK systemów w Ten wszechświat !!!!!! .. Zrób to simple..We będzie płacić podatki przepisy, ale nie przeszkadza nam tak skomplikowanych obliczeń, które sprawia, że ​​sleepy..We żyć w tym świecie nie tylko do obliczania skomplikowanych obliczeń podatkowych !!! ! .. Mamy jeszcze tyle nauczyć się jak Wedy i Sutta Buddha..Just zwrócić pieniądze i zostaw nas w spokoju !!! ..

 3. Jeden punkt, że należy zrozumieć, jak podatki praca jest szczególnie ważne, ponieważ każda osoba i firma jest odpowiedzialna za ich zwrot podatku, niezależnie od tego, kto wypełnia formularze.

 4. Bryan, obok wideo, rozważ to: używać mikrofonu Lav, wyłącz HVAC i wyłączyć i rozważyć wyłączenie Górne światła na korzyść niektórych dziennych zrównoważonych świetlówek. Balans bieli aparat z białym karty poprawnie skalibrować kolor. Saldo kolor ma zielony odcień, bo zarząd za tobą jest biały, ale pojawia się zielony, dźwięk jest echem, ponieważ jesteś prawdopodobnie przy użyciu mikrofonu aparatu i szum tła jest prawdopodobne, system A / C.

 5. Szanowni ..
  Nie miałem wyboru.
  Aby rozwiązać ten problem.
  Jednak, gdy zatwierdzone zarząd.
  Zatwierdzona, powinna być zgodna z aprobatą.

 6. Tak, jeśli spojrzeć Michelle to video przeprowadzono 2 lata temu, gdy były oryginalne ” cięć podatkowych Busha wygasa ….. oni rozszerzyć ją i sama historia na tyle niesamowite powtórzenia ponieważ wszystkie te wygasają w tym roku. Dzięki za komentarz

 7. Nasze obecne karmione kolekcje podatkowe stanowią 14,4% naszego PKB. To o 4% mniej niż średnich historycznych, w czasie, gdy mamy tylko 3 pracowników dla każdego jednego emeryta. Ponadto, ze względu na rekompensaty w formie opcji na akcje (które są opodatkowane stawką 15%, a zyski kapitałowe) oraz koszt odpisów biznesowych, etc, Warren Bufety świata są opodatkowane według niższej efektywnej stopy niż klasy robotniczej i klasy średniej. To jest fakt! & quot; Nie Fair & quot ;? Wpakować go!

 8. To jest bardzo mylące. Obecnie mamy najniższy połączenie lokalnych / krajowych / federalnych kolekcji podatkowych od 1950 roku Obecnie nasz najwyższy krańcowa stopa podatkowa wynosi 35%. Porównaj to z najwyższych wskaźników w całej historii. Pod Eisenhowera, najwyższa stawka podatku wynosiła 91%. Pod Nixona, 77%. Ford, 70%. Nawet Reagan, 50%. Czy 35% wystarczy? Nie. Spójrz na eksplozji deficytu od cięć podatkowych Busha w 2001 i 2003 roku wynik? A $ 14 bilionów długu narodowego.

Comments are closed.