Kto Ma Prawo Do Zwrotu Podatku?

Każdy zagraniczny turysta spoza UE ma prawo robić zakupy w sklepach безпошлиной handlu w Londynie i wielkiej Brytanii. Zazwyczaj sklepy wyświetlacza podatek darmowe loga i właśnie w tych miejscach, że masz prawo do zwrotu podatku vat, który zapłaciłeś przy zakupie. Aby mieć prawo do zwrotu podatku w Unii Europejskiej, użytkownik nie musi być miejsce zamieszkania w jednym z krajów UE. I to jest główny powód, dlaczego ludzie szaleją zakupy w Londynie i wielkiej Brytanii.

jeden może ubiegać się o VAT dopiero po tym, jak spędził co najmniej kwotę na zakup. Minimalna kwota waha się od kraju do kraju. I po zakupie i nie czekając zwrotu pieniędzy, trzeba będzie pokazać dowód wywozu, otrzymał znaczek w urzędzie celnym. Raz bezpłatny czek Tax pieczątka można uzyskać zwrot od różnych bukmacherów zwroty i możesz wybrać sposób, który jest wygodny dla ciebie. Często zwrot podatku, zalicza się na kartę kredytową lub w niektórych przypadkach pieniądze trafiają na konto bankowe.

nigdy wcześniej nie był pełen zbawczej możliwością dla ludzi z innego kontynentu, aby przyjść i sklep w wielkiej Brytanii, i dlatego, jeśli jesteś poza UE i masz zamiar odwiedzić wielką brytanię, musisz upewnić się, że masz wystarczająco dużo miejsca w swoim bagażu do przechowywania wszelkich produktów, które można kupić w tux frytki sklepach oddzielnie od pozostałych zakupów.

zakupy wolnocłowe są tak proste, jak to jest…po zakupie przez zadać do zwrotu paragonu, uzyskać stempel w urzędzie celnym przed ostatecznym wyjazdem z Unii Europejskiej i, kiedy można pokazać swój paszport, karty kredytowe i zwrot czeku na najbliższy powrót do biura, można uzyskać kwotę na swój rachunek.

to zakupy wolnocłowy schemacie został stworzony dla dobra turystów z krajów spoza UE, które uczęszczają do wielkiej Brytanii lub innego kraju europejskiego-uczestniczki.