13 thoughts on “IRS agent realizuje IRS jest największym oszustem 1 2.flv

  1. Ta mała bajka już od dłuższego czasu …… ..i wiele osób siedzieć w więzieniu, ponieważ starał się go stosuje.
    Ale gdy ktoś ma wielki wielki topór i trzyma ją na główkę nie tracić czasu mówiąc to jest niezgodne z prawem ………… .just metę. Dokąd uciekać ………… .pay podatku.

  2. Nikt nie powinien dać coś IRS. Jest to dobrowolny program. Pieniądze zebrane idzie do rodzin, które posiadają Rezerwy Federalnej, a centralne korporacje bankowe na całym świecie. Są to 12 rodzin. Rothschild, Rockefeller za etc. i rodziny królewskiej, która jest niemieckim nawet Brytyjska. To jest 100% ludzie prawdy. Powstrzymać ich płacenia. Powiedz im, że im nic winien, nie chcą uczestniczyć w programie dobrowolnych podatków. To jest nielegalne ludzi. STOP STOP STOP płacąc im. Jeśli cokolwiek? Powiedz im, że ci winien pieniądze. To zamyka je bardzo szybko. Wziąłem je? I pokonać je. Więc można. Postawić na swoim. Są to sataniści, które nim zarządzają, i nie muszą płacić im jedną czerwoną centa.

  3. Losthorizons (kropka) com. Patrz ustawa łatwo wytłumaczyć. Szukaj Losthorizons na opowiadaniu Rowery Boba. Podziel się!

  4. Tak, ich jest przycisk o nazwie & quot; Zapis & quot; i znajduje się pod filmem (jeśli jesteś w przeglądarce PC). Wygląda jak kawałek papieru z czarną linią przez nią.

  5. Gdzie jest jej strona internetowa? Mogła być co mnóstwo pieniędzy pomaga ludziom walczyć korty do usuwania podatku dochodowego od swoich płatnych kontroli.

  6. IRS oszustwa? Mówią, że ktoś ukradł SSN oraz jesteś winien pieniądze. Ale przyzwyczajenie daje informacje o tym, kto go wykorzystywane. Musisz tylko wziąć ich słowo. Oszustwo kurwa dzień.

  7. Opóźniony ten ma tak małe widoki. Bezpośrednio odzwierciedla, ile osób naprawdę poinformowana.

Comments are closed.