Dowiedz się, jak zobowiązań podatkowych może prowadzić do chaosu, a także na gwiazdy

Klasyczne powiedzenie, że głupiec i jego pieniądze w końcu się rozstali. To nie powinno dziwić, że wielu głupców wypełnienia reality-show w nowej dekadzie, które coraz więcej do czynienia z kar i opłat rządu USA w konsekwencji zaległych podatków oraz zaległości podatkowych.

W ostatnim czasie, Chloe Kardashian gwiazdy były w podatku zastawu umieszczone przeciwko niej przez stan Kalifornia. Podatek 18,000 $ lien sięga 2007 roku. Ostatnio pią gwiazdy lepiej rozwiązać szybciej, głównie dlatego, że Kalifornia to wspólnie nabyte nieruchomości, na przykład, za każdym razem, gdy para bierze ślub, to wszystkie aktywa i zobowiązania są wspólne. Niezwykłe, w 2007 roku, że Chloe początkowo przyszedł na reality show „rodzina Kardashian”. w

Czy może być zafascynowany odnośnie tego, dlaczego reality show gwiazdy, jest bardziej prawdopodobne, mają problemy podatkowe. Problem zaczyna się z podstawowego faktu, że, w szczególności, w grach i programach telewizyjnych, jak American Idol i przeżył, zwycięzcy biorą duże ryczałtu gotówki. Chociaż to powinno być nie do pomyślenia, że wszelkie zarzuty w TOP organizacji nadawania zostaną przekazane rządowi, większość zupełnie nowy reality-gwiazdy nie uznają dokument otrzymują na koniec roku o ich dochodach to nie Tak2, ale w 1099, i to oni powinni płacić do 15,3 proc. podatku na front. Jeśli nigdy nie miałeś do czynienia z rejestracji jako niezależny podmiot (1099 mieszane), niespodzianka od tego, aby zapłacić drogi podatek może być wstrząs. w

i jeszcze jeden, dość nowy, podatek pytanie, co gwiazdy rzeczywistości przyjdzie na to Łup podatku. „Bieg” (rzeczy, które wszyscy mamy) i gifting apartamenty są ogromne w Hollywood. Organizacje będą rozdawać setki tysięcy dolarów towarów i usług, którzy chcą zobaczyć hollywoodzkich gwiazd w swoje rzeczy. Worki mogą się różnić w cenie od $ 27 000 do $ 100,000 w części. Do nowego reality-gwiazdy, które nie chcą bezpłatny worek jest bogata w modne dziewczyny? W ostatnim czasie urząd skarbowy początku rozprawienia się z „darmowym” aspekt. Za każdym razem, gdy gwiazda dostaje przesyłka, teraz są oni odpowiedzialni przed podpisać list, informując, że uznają, że to naprawdę firma.

wyobraź sobie, rozpoczynając swoje piętnaście minut sławy, jest zaczerpnięte z jednego ceremonię wręczenia nagród na następny, gromadząc torebki po prostu, jak gdyby był trick-or-leczenia. W rzeczywistości myślę, że twój umysł będzie koncentrować się na podatki, być może, będzie musiał zapłacić za rok? Rzeczywistość gwiazdy, jak Ruben Стаддард, Blake Lewis i Michael Skupin wszystko rząd federalny spadnie na nich długu podatkowego.

Zwycięzca pierwszego sezonu przeżył, Richard hatch, szczerze poświęcił ponad 4 lat w zamknięciu, unikając podatków. Luke nigdy nie podawała podatku dochodowego za 1,1 miliona dolarów dostał renty lub $ 321,000 otrzymał w ciągu kilku transmisję przemówienia w Massachusetts. Luke podał szereg spraw, próbując skrócić go do więzienia, jednak okazał się on służy całkowita oferta.