Andora Wycieczki Do Г20

Ciesząc pracujących i mieszkających w dochód wolnym kraju podatku jest to, że wielu ludzi sobie wyobrazić mogli tylko pomarzyć – to efektywne rząd z politykami, którzy nie widzieli, każda firma i każdy obywatel jako podlegającego opodatkowaniu możliwość.

jeszcze w latach 1960-tych „the Beatles” śpiewali ‚Celnik’ o tym, jak to wszystko było opodatkowane, nawet ostatnie wydarzenia umierania, kiedy rząd będzie podatek, ktoś nieruchomości. A czterdzieści lat później, nie wiele się zmieniło, każdego roku wydaje się, aby rządy znaleźć coś nowego w podatkowych, i zwiększyć podatki na rzeczy, oni już podatek<.br />
ale co się dziwić, możliwe, że są kraje, w których nie ma podatku dochodowego dla obywateli, czy dla tych, którzy mają prawo ubiegać się o pozwolenie na pobyt w tych krajach, i pójdziesz, aby żyć tam, w tym w wyniku znacznie zmniejsza faktura.

w jednym z takich krajów jest Andora. Z ponad 70 000 osób, jest to jeden z najmniejszych krajów na świecie i przyjmuje nowych mieszkańców, którzy mogą ubiegać się o żyjących w kraju – co oznacza, ubiegającej się o zaświadczenie o niekaralności z lokalnej policji i płacąc kaucję około 20 000 euro, w Andorze rządu.

Andora znajduje się między Francją i Hiszpanią w Pirenejach, znany w Europie jako urlop narciarski przeznaczenia – w ostatnich latach Andora wydałem dużo pieniędzy na infrastrukturę turystyczną około dziesięciu milionów turystów odwiedza każdego roku, i niektórzy kupują narciarskie wakacje w domu, pomagając Andora rynek nieruchomości będzie aktywny.

i po otrzymaniu w Andorze może stanowić problem dla niektórych – najbliższe lotniska znajdują się w Barcelonie i Tuluzie trzy godziny – w kraju jest mało prawdopodobne, jeśli chodzi o technologie…w każdym domu i mieszkaniu jest dostęp do szybkiego internetu, jednym z pierwszych krajów na świecie, aby zaoferować wszystkie połączenia szerokopasmowego, co pozwoli nowym mieszkańcom, aby uruchomić biznes z Andora w tym samym prędkości nie byłoby w swoim kraju.

Andora mapie

tak, że ich nie kochać o, wydawałoby się, fantastyczne miejsce, aby żyć i pracować? Jakie zagrożenia mogą kraj bez regularnej armii i ludności 70000 osób stanowi dla świata zewnętrznego?

według danych OECD (organizacji międzynarodowej państwem rządzą urzędnicy, którzy nie prowadzą działalności gospodarczej między nimi), Organizacji współpracy gospodarczej i rozwoju) Andora oferuje nowe mieszkańcy tajemnicę bankową, tak, że nie tylko Andory, oferujących podatku środowisko dla ludzi biznesu, ale nie informując ich rządu, co robią i że rząd nie wie, rząd nie może kontrolować, oczywiście.

do OECD i rządu to nie w Andorze urlop narciarski ich interesuje, ale to, że mieszkańcy Andory w trybie zamkniętym. I ich brak regulacji własne banki i dostrzegać to, co dzieje się z ich własnej gospodarce mało co to znaczy, że Andora jest łatwym celem dla kogoś winić, przeniesienie powodem ich kłopotów gospodarczych od własnych decyzji rajów podatkowych, które działają w czasie boomu lat nie narazić się na gniew innych krajów.

led na rozmowy z Niemiec, wielkiej Brytanii i USA, aby zatrzymać podatkowych portów być tak skuteczne, OECD wezwała Andory, aby być mniej tajemniczy – i ku mojemu zaskoczeniu Andora zgodził. Andora będzie do zachowania poufności bank dla mieszkańców, jak i odbywać się tylko i wyłącznie na informacje, jeśli tam jest nadużyć finansowych lub działalności przestępczej, uczestniczy w dochody na przechowywanie w Andora rachunki bankowe.

ale ten krok Andora zgodzić się na niektóre odpusty, jeśli Zagraniczny kraj może pokazać oszustwa mogą być zamieszane środki zdeponowane w Andorze banków i nieodpowiednim chodu OECD, i wziął żądło z ich ataku na kraje, które dość szczęśliwie, mieć niskie podatki dla ludności jako priorytet w porównaniu z wieloma z największych krajów, i rząd będzie musiał znaleźć innego kozła ofiarnego za ekonomiczne problemy świata – Komunikat z Andora w tym, że ludzie, mieszkający w hotelach w Andorze mają znacznie większe szanse na narciarskie wakacje, niż ogórki od skradzionych środków.

W Andorze mogą być małe, ale może to górskie powietrze, który trzyma ją ludzie się na baczności i na krok przed swoimi przeciwnikami.