G podatkowe – Dead End (Ciepła woda Version) [HD] Reżyseria Nimi Hendrixa


DEAD END to nowy singiel z tajnego stowarzyszenia artysty, podatki G. Ten teledysk jest pierwszym z dwóch, na przemian zakończeń – w „Ciepła woda Version”. Czekajcie na zimnej wodnej wersji.Posłuchać i ściągnąć Tax G – Dead End tutaj.https://soundcloud.com/therealtaxg/tax-g-dead-endPobierz album Skarbowego G „Jestem Me” na iTunes.https://itunes.apple.com/us/album/im-me/id962150913Reżyseria Nimi Hendrixa przez tajne stowarzyszenie Motion PicturesDla filmów postępuj @NimiHendrix lub email nimihendrix@ssmotionpictures.comAby zarezerwować podatki G kontakt iamtaxg@gmail.com
Ocena: / 5

20 thoughts on “G podatkowe – Dead End (Ciepła woda Version) [HD] Reżyseria Nimi Hendrixa

  1. powinny one podejmować wszelkie fakey Punkty WAP pieniędzy dom n samochody i dać go do tego gościa, będąc tak fakey wap mieszka w tym stylu mężczyzna!

  2. dzieci gorzkie cos hes zostały harujesz na minutę i ma oglądać fetty wysadzić praktycznie w ciągu nocy …….. ale rekwizyty do hes Podatkowych got mad umiejętności i powinny uzyskać znacznie większe uznanie za to, co robi, powinny one zarówno dostać się nad nim i doa utwór razem ich style byłby komplement siebie mili i byłoby 100% wygrana wygrać!

  3. Biters już gryźć, smutne, ale prawdziwe. Ten facet jest prawdziwa. I ta wspólna fyah. -1

  4. Ten czarnuch talkin walka Fetty Jackin jego stylu LMFAO .. podatkowa G, ten czarnuch bighten Wiz k Tha max

  5. Rób swoje usługi … kurwa tych HATER dupie 17dirty twarzy czarnuchy ha ha ha ha ha haaaaaaaaa

  6. Podatek G DOPE. & Amp; Y’all opóźniona, jeśli nie widzisz koncepcyjnego połączenie między wideo & amp; ta piosenka. & Amp; jego rażąco oczywiste, że fetty wap ukradł obraz tego człowieka & amp; styl. Wolę słuchać rapu faktycznych przed słucham wszystkiego.

Comments are closed.