20 thoughts on “Harry Chapin – Wszystkie 14 minut Taxi & Sequel

 1. Jeśli ta piosenka nie daje wstrzymać jesteś martwy w środku, co za gawędziarza i prawdziwy artysta. Umieszcza sacharynę wytłaczany bezdusznej bzdura z dzisiaj do wstydu, jak na to zasługuje.

 2. Jednym z największych skrutacyjnej historię. Utwory te dni nie porównać. Jim Croce kolejny świetny!

 3. Można rozważyć dodanie Bill Deasey (The Gathering Field, Thomasa Jeffersona Aeroplane i kilka innych) i Dave Pahanish do listy …… i Bruce Hornsby ,,,, jeśli podobał Ci się Harry …..

 4. 34 lat temu Harry opuścił nas.

  Moja żona i ja pamiętam ten dzień ze smutkiem i jeszcze dobrych uczuć, że Harry i jego muzyka będzie żyć.

  Niech Bóg błogosławi wam Harry’ego , Ciągle zmiany

 5. & quot;. Nasze życie jest do wykorzystania, a więc trzeba żyć jak najpełniej, i naprawdę wydaje się, że nigdy nie są tak żywe, jak, kiedy zajmować się innymi ludźmi & quot;

  – Harry Chapin zmarł w dniu 16 lipca 1981 r ?? amerykański piosenkarz i autor piosenek, 1942/81

 6. Pamiętaj tragicznej śmierci Harry’ego w tym dniu 34 lat temu, i zachwycony, że jego dziedzictwo żyje w wielu pokoleń – na całym świecie! Pokój jego duszy przyjacielu!

 7. Harry był tak łaskawy jako wykonawca i rel=”nofollow” #Musician jak to tak oczywiste @ 03:36 jak on odwraca się i słucha i koncentruje się na drugiej piosenkarka i długim czasie Przyjaciel (John Wallace) i on (Harry) rzeczywiście daje mu komplement przed powrotem do piosenki jeśli go wysłuchać i zobaczyć jego plecy zwrócił się do publiczności, gdy to uczyni, #incredible # harrychapin i myśleć głupi wypadek samochodowy wziął ten # geniuszem !

 8. Ja po prostu zacząć pracować na OC Transpo w 1980 roku miałem radio CFRA, gdy przyszła wiadomość i powiedzieć, na HARY CHAPIN DIE w wypadku samochodowym byłem szoku, kiedy usłyszałem NOWOŚĆ

 9. Zawsze lubiłem tę piosenkę, ale nigdy nie słyszałem w rozszerzonej wersji, co za człowiek …
  jak smutne jest to, że wszystko, co pozostaje, to na youtube i mp3 pliki do pobrania …

Comments are closed.