19 thoughts on “Harry Chapin – Taxi

  1. Najlepsza wersja jego piosenki Taxi. Zawsze myślałem, że widzę go wykonać, a następnie opuścił nas zbyt szybko. Na szczęście udało mi się zobaczyć, Glen Campbell kilka lat temu w jednym ze swoich ostatnich koncertów w Shippensburg, PA. Obaj byli utalentowani singer-kompozytorów.

  2. Miłość nazwę Utube … przypomina mi mojego sąsiada, gdy byłem dzieckiem. Mąż był przystojny facet i jego żona, Bobby, był głównym lisa. Mieli chłopca i moja matka poszła na jeden dzień, aby zobaczyć dziecko. Kiedy wróciła do domu, jej pierwszy komentarz był, & quot; co za brzydkie dziecko & quot ;.

  3. Mój brat przeżywa separacji z żoną. On przyszedł, aby żyć ze mną. Miał ten album z tej piosenki na nim. Grał i grał tę piosenkę, płacze za każdym razem grał piosenkę, w kółko. Miał na imię Harry, a na imię było jej Sue. Pamiętam, jakby to było wczoraj. Ta piosenka z nim rozmawiał.

  4. Widziałem Harry na koncercie w 1977 roku Chrysler Hall w Norfolk, VA. Bez się wątpliwości, że jest to najlepszy koncert jaki kiedykolwiek uczestniczył. Był bardzo utalentowana wokalistka i autorka tekstów.

  5. W czwartek, 16 lipca 1981 roku [8] tuż po południu, Chapin jechał na lewym pasie na Long Island Expressway około 65 mil na godzinę na drodze do wykonywania na wolnym koncercie zaplanowanym na później tego wieczoru w Eisenhower Park Wschodzie łąka, Nowy Jork. W pobliżu zjazdu 40 w Jerychu włożył na jego migania awaryjnych, przypuszczalnie dlatego, że albo z mechanicznym lub medycznego problemu (prawdopodobnie na atak serca). Potem zwolnił do około 15 mil (24 km) na godzinę i skręcił w centrum pasa, niemal zderzając się z innym samochodem. On skręcił w lewo, potem w prawo, jeszcze raz, kończąc się bezpośrednio na drodze ciężarówkę ciągnika z przyczepą. Samochód nie mógł hamulca w czasie i staranował tył niebieski 1975 Volkswagen Rabbit Chapin, w rozerwania zbiornika paliwa, jak wspinał się i na tylnym siedzeniu samochodu, co powoduje, że stanął w płomieniach.

    Kierowca ciężarówki i przechodnia w stanie dostać się Chapin z płonącego samochodu przez okno po cięcia pasów bezpieczeństwa, zanim samochód został w płomieniach. Chapin autorstwa policyjnym śmigłowcem do szpitala, gdzie dziesięć lekarzy próbował przez 30 minut, aby go ożywić. [Potrzebne źródło] Rzecznik Nassau County Medical Center powiedział Chapin doznał ataku serca i zmarł z zatrzymaniem krążenia, ale nie było sposób dowiedzieć się, czy nastąpiło to przed czy po wypadku. W latach wywiadu po jego śmierci, córka Chapin powiedział & quot; Mój tata naprawdę nie spać, a on jadł źle i miał zupełnie szalony harmonogram & quot;. [5]

Comments are closed.