Jak zalogować się na swoje konto TaxAct 2015 – TaxAct


Ten film wyjaśnia, jak zalogować się na bezpiecznym koncie TaxAct jeśli już używany TaxAct w zeszłym roku i nie podpisał się od tamtego czasu.Masz pytania? Idź https://www.taxact.com/support/24142/ na najczęściej zadawane pytania dotyczące logowania.Zaloguj się na swoje konto TaxAct: https://www.taxact.com/myaccount/#/signin

20 thoughts on “Jak zalogować się na swoje konto TaxAct 2015 – TaxAct

 1. FYI —- Jeśli występują problemy z zalogowaniem się taxactonline, należy przejść do innej przeglądarki. Musiałem użyć Google Chrome.

 2. ale hasło resetu kodu teraz przyzwyczajenie zaakceptować same informacje Używałem godzinę temu

 3. Robiłem wszystko, aby postarać się o swoje dane, a ja byłem klientem przez wiele lat. Nie rozumiem, co się dzieje. I powinno być zrobione teraz!

 4. Ja po prostu zmarnowane 45 minut z kodów bzdury, które nie zostały przyjęte ani moich haseł lub nazw użytkowników lub cokolwiek państwa są najgorsze programu i nigdy nie przyjdzie do witryny ponownie.

 5. Twój film jest fałszywy, moja nazwa użytkownika jest nie do przyjęcia, moje hasło jest nie do przyjęcia, kody weryfikacyjne nie działają, kwestie bezpieczeństwa zostały wysłuchane i nie przyjąć moje odpowiedzi. Wiem, kto jest moim najbliższym przyjacielem był przez 53 lat. W skrócie program jest do bani i jest nieskuteczne. Biorąc pod uwagę komentarze poniżej chciałbym zwolnić osobę, która zaprojektowała ten zakaz przyjazny dla użytkownika program i zacząć od zera i sprawiają, że proste dla ludzi do korzystania.

 6. Nie mogę uzyskać program akceptuje mojego kodu weryfikacyjnego. Co mam teraz zrobić?

 7. Informacje dałeś mi jest równie bezużyteczne jak guz na zalewie Zdobądź razem proszę nie mogę zalogować się …..

 8. Jest to najgorszy bałagan widziałem. Nie mogę wydrukować mój powrót, bo nie mogę zalogować się na konto

 9. I starali się podpisać na kilka dni, a kiedy w końcu w nie zagłębiać się stron.

 10. William Borger. Zajęło mi to godziny, aby cię wykorzystać Weryfikacja codes.I nie użyje TaxAct następne year..You nie może mówić do osoby
  Dlaczego & quot;. T wydrukować kopię State Tax return.I otrzymał potwierdzenie, że Ca .has przyjął moją return.When idę do mojego pliku podatkowego, mówią muszę jeszcze dokończyć Ca. informacji.

 11. Dlaczego & quot; t wydrukować Ca.State Tax Return? Zrobić to tak skomplikowane

 12. Teraz są włączane do wyboru rozpoznawania multiphoto; ale często ta capcha nie pojawia się (przy użyciu Chrome) i nie pozwoli Ci zalogować się bez niego.

 13. Spędziłem 1 godzinę próbując zalogować się na swoim kodów weryfikacyjnych. Wyjeżdżam na kilka godzin, jeśli jej nie stała w tym czasie mam zamiar podatkowego turbo

  Wallace Palmer

 14. Starałem się zalogować, po wypełnione nazwę użytkownika i hasło, kliknij & quot; Zaloguj się & quot; pudełko czerwony komunikat pojawia się & quot; Proszę kliknij & quot; Nie jestem robotem & quot; przed złożeniem & quot; ale nie ma & quot; Nie jestem robotem & quot; wszędzie kliknąć. Kliknij ten głupi film o pomoc, kliknij & quot; szybkich odpowiedzi & quot; ale nie można im pomóc. Ustawa podatkowa jest bardzo głupi, w tym roku lepiej pójdę do innej strony internetowej

 15. Próbowałem kilka razy, aby zalogować się i hasło i nazwa mówi, że została już podjęta, Yeh, przeze mnie … co mam zrobić?

Comments are closed.