Jak uzyskać VAT z powrotem, jeśli jesteś rezydentem UE

Jeśli jesteś obywatelem kraju, który nie należy do UE, to możesz ubiegać się o zwrot podatku (VAT), którą płacisz podczas zakupów podczas swojego pobytu w wielkiej Brytanii.

kraje i regiony, które znajdują się w UE i co z tego, zatem nie odnosi się do tych krajów należą: Austria, Belgia, Bułgaria, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Niemcy, Grecja, Węgry, Irlandia, Włochy, Łotwa, Litwa, Luksemburg, Malta, Monako, Holandii, Polski, Portugalii, Rumunii, Republiki słowackiej, Słowenii, Hiszpanii i Szwecji.

w różnych firmach zwrócimy inny procent VAT z najprostszych operacji i nie bardzo szanowanych międzynarodowych kupującego, jak wybrać swój VAT.

istnieją trzy proste kroki, aby twoje roszczenia.

Krok 1: Upewnij się, że zbierasz wpływy podatku VAT od zakupów w dowolnym sklepie.

krok drugi: kiedy pan wyjeżdża, przedstawić rachunki VAT, wraz z prawdziwymi sklepowymi czeki, samych towarów i swój paszport w urzędzie celnym, aby mogli go przetestować.

krok trzeci: na lotnisku odebrać swój powrót z sąsiedniego biura zwrócić środki pieniężne w walucie obcej.

i prestiżowych marek wiodących, małe sklepy są dostępne dla ciebie w tej chwili podlega opodatkowaniu. Jak nie osoba mająca miejsce zamieszkania w UE, można mniej wydawać i oszczędzać na szeroki asortyment towarów o wysokiej wartości. Za najlepszą ofertę, trzeba chodzić na zakupy, gdzie zobaczył wolny Podatkowego logo.

sklepów, które oferują ten podatek-bezpłatna usługa również korzystać z następujących sposobów:

-całkowicie bezpłatną usługę zwrotu podatku.

-więcej operacji z użyciem kas fiskalnych.

-nadmierne zyski, bo możemy odzyskać część podatku VAT.

-Bezpłatny internet-reklamy i promocji sprzedaży.

-łatwy i szybki sposób odzyskać więcej pieniędzy dla Swoich klientów.

-Dodatkowe lojalność klientów, tym więcej pieniędzy wrócą, tym większa szansa, że będą chodzić z tobą na zakupy. w

-nie faktura współpracujemy bezpośrednio z Przepisami.

element , w

<имг ALT="Utrecht Pokaż | stylu życia i wypoczynku" срц="https://i.ytimg.com/vi/9s7nZ-IBRqE/default.jpg" />

w Utrechcie Pokaż | stylu życia i LeisureUtrecht Pokaż | stylu życia i wypoczynku
Utrecht Pokaż | stylu życia i wypoczynku
Utrecht Pokaż | stylu życia i wypoczynku
Utrecht Pokaż | stylu życia i wypoczynku
Utrecht Pokaż | stylu życia i wypoczynku
Utrecht Pokaż | stylu życia i wypoczynku
Utrecht Pokaż | stylu życia i wypoczynku
Utrecht Pokaż | stylu życia i wypoczynku
10. Barcelona – miasto jest pionierem w inteligentne miasta i niskoemisyjnych rozwiązań.
9. Hongkong – miasto jest również liderem w obsłudze i wdrożeniu kart inteligentnych, którzy już korzystają miliony mieszkańców z transportu publicznego, dostęp do biblioteki, dostęp do budynku, sklepy i parkingi.
8. Kopenhaga – miasto dąży do neutralności węglowej do 2025 roku 40% obywateli regularnie jeździć na rowerze.
7. Berlin – Berlin jest testowanie pojazdu do grid (v2g) technologii w nadziei stworzenia wirtualnej elektrowni od pojazdów elektrycznych.
6. Tokio – miasto w Moskwie, w partnerstwie z dużego przemysłu. EKO-miasteczka miasteczko będzie zawierać w domu, które integrują paneli słonecznych, przechowywania tteries ba, jak i wszystkich podłączonych do inteligentnych sieci.
5. Londyn – rządzić tablicy. Londyn został również uznany za niektóre jego innowacji w zakresie zrównoważonego rozwoju (tj. podatek na przeciążenie) i jego niezawodnego systemu tranzytowego.
4. Nowy Jork – Nowy Jork zajął wyższe miejsce, niż w większości innych miast w rankingu we wszystkich kategoriach, oprócz jakości życia, gdzie zajęła złym 47. W trzech сводчатых podziemnych IBM, aby pomóc miastu zapobiegania pożarów i ochrony reagowania kryzysowego, a także określić, powoli, krok, który pozwoli zaoszczędzić miastu około 0 mln za pięcioletni okres.
3. Paryż – Paryż już jest bardzo udany rowerów programu Velib, i tylko w ciągu ostatniego miesiąca, jego model dla małych pojazdów elektrycznych pod nazwą Autolib.
2. Toronto – miasto inteligentnych w NS, pokaż, ona jest aktywnym członkiem zarządu Clintona 40 (S40) miast, które dążą do przejścia do gospodarki niskoemisyjnej. Sektor prywatny w promocji, temat będzie omawiany w większym formacie.
1. Najmądrzejszy na świecie miasto-Wiedeń – Wiedeń-jedynym miastem, który jest w TOP 10 w każdej kategorii. Tworzy śmiałe cele i śledzić ich postępy, aby osiągnąć te cele, jak wizja-2050, Strategia europa 2020, oraz plan działań na 2012-2015.
„Inteligentne miasto” definiowany jest jako wykorzystanie technologii informacyjnych i komunikacyjnych, aby być mądrym i skutecznym w korzystaniu z zasobów, co prowadzi do obniżenia kosztów i oszczędności energii, poprawy jakości życia i zmniejszenie oddziaływania na środowisko, jej rozwoju i gospodarki niskoemisyjnej.
W rankingu zostały określone dziesiątki miast na 4 globalnych kategoriach: innowacja, zielony rankingu, jakość życia i cyfrowe miasta.

Bardziej zwrot podatku w Austrii artykuływ