Ekonomika Polityka fiskalna 1.2

polityka fiskalna

Nadwyżka i niedobórBudżet / Nadwyżka / Deficyt wrtJak Deficyt budżetowy mierzyć?przychody DeficitImplikacje Skarbowego Deficitdeficyt fiskalnyImplikacje deficytu fiskalnegodeficyt pierwotnyFinansowanie deficytuJak sfinansować takich deficytów?Czy rząd Dług korzystne dla gospodarki?Pobierz pliki PDF na wideo w http://instamojo.com/unacademyOdwiedź nas na http://upsc.unacademy.in i http://facebook.com/romansaini.officialFilm od Unacademy MSR przygotowania. Jak przygotować się do egzaminu MSR, Najlepszy MSR Coaching, MSR Cywilnego Usługi Syllabus, Study Materiał na MSR egzaminu, MSR służby cywilnej egzamin, UPSC Przygotowanie, Wskazówki dotyczące MSR, Materiał na MSR przygotowanie, UPSC Egzamin Materiał MSR Jak przygotować, inne dobre zasoby: Mrunal.org MSR wskazówki przygotowawcze, Jak przygotować się do MSR 2015, Roman Saini wideo dla więcej lekcji edukacyjnych przez najlepszych pedagogów odwiedzić http://unacademy.in

20 thoughts on “Ekonomika Polityka fiskalna 1.2

 1. niesamowite filmy Romana Panie i doskonałej pracy przez Unacademy. prosimy przesłać film wideo na temat przepisów o ochronie środowiska oraz oceny oddziaływania na środowisko.

 2. witam panie, przede wszystkim filmy są bardzo dobre, bardzo pouczające!

  Mam wątpliwości, u powiedział deficyt fiskalny brutto stanowi różnicę pomiędzy całkowitą wydatków i revenve otrzymaniu + zakaz tworzenia kwitów dłużnych kapitałowych to oznacza, że ​​nie obejmują pożyczek, które tworzą długi. ale całkowite wydatki sir sama zawiera te pieniądze, które zostały wypożyczone na tworzenie kapitału. tak jak ten deficyt fiskalny brutto jest bardziej użyteczny termin.

 3. jeżeli z powodu jakiejś klęski żywiołowej otrzymujemy środków z niektórych globalnych organizacji, takich jak WHO, które będą uważane jako nie otrzymania należności.

 4. Droga wyjaśnienia ……. Jest to związane problemy podczas wyjaśniania jest soooper Sooper

 5. Jaka jest różnica między deficytem fiskalnym brutto i deficytu fiskalnego? Poprosiłem, ponieważ definicje są prawie takie same

 6. Dzięki. Ale mam wątpliwości @ 14 sekund filmu

  co czytałem wcześniej to & quot;. SLR idzie do RBI nie GoI & quot ;.
  rząd Indii do pożyczania RBI od tego czy rząd Indii bezpośredni dostęp na

  SLR? z góry dzięki

 7. to było bardzo pomocne dla mnie, bo ja jestem z inżynierii tła ..thank u tak dużo … unacademy skały ….

 8. Dzięki sir tak dużo … utrzymać aktualizowanie filmy na tym kanale bardziej zorganizowanej struktury. ,

 9. Uprzejmie wyjaśnić związek między PKB i deficytu fiskalnego / Budżet i ich wpływ na gospodarkę.

Comments are closed.