Taksonomia: Złożenie systemu Life – Crash Course Biologia # 19

taksonomia

Hank opowiada nam historię tła i wyjaśnia znaczenie nauki o klasyfikowanie rzeczy żywych, znany również jako taksonomii.Crash Biologia golfowe jest już dostępny na DVD! http://dft.ba/-8cssJak CrashCourse na Facebooku: http://www.facebook.com/YouTubeCrashCourseŚledź CrashCourse na Twitterze: http://www.twitter.com/TheCrashCourseOdniesienia do tego odcinka można znaleźć w dokumencie Google tutaj: http://dft.ba/-2L2CSpis treści1) Taksonomia 00:002) drzewa filogenetycznego 01:243) Biolography 02:264) Analogicznie / Homoplasic Cechy 03:485) Homologous Cechy 04:036) Taxa & Dwumianowy Nomenklatura 04:567) Domeny 5:48a) Bateria 06:04b) Archaea 06:44c) eukariotów / 4 Królestw 6:54-Plantae 07:56-Protista 8:23-Fungi 08:56-Animalia 9:31taksonomia, klasyfikacja, klasyfikowanie, ewolucja, archiwizacja, nauka, biologia, życia, organizm, relacje, przodek, pochodzenie, ewolucyjne drzewo, drzewo filogenetyczne, drzewo życia, biolography, Carl von Linneusza, Linneusza, botanik, nazwy botanicznej, morfologii, homologiczne cechy, Systema naturae taksonów, grupy, królestwo, gromada, klasa, rząd, rodzina, rodzaj, gatunek, dwumianowy nomenklatury, łacina, domeny, archeowce, eukariotów, podział, autotrofów, heterotrofy, protist, grzyby, Animalia, zwierzę, kot, kotek Pomoc CrashCourse na Subbable: http://subbable.com/crashcourse
Ocena: / 5

20 thoughts on “Taksonomia: Złożenie systemu Life – Crash Course Biologia # 19

  1. Dziękuję za ten film. Zrobiłeś moja praca domowa tylko trochę bardziej interesujące w tym mglisty dzień. Dosłownie! Jest tutaj tak mglista zatrzymany w domu, a nawet skręconą kostkę.
    Czy można zrobić film o mgle i jego wpływ na ludzi. To brzmi o wiele więcej zabawy niż rzeczywiście robi badania. Nie jest to, aby moja praca domowa łatwiejsze, obiecuję. Jestem naprawdę ciekaw …

  2. To naprawdę świetny film – nauka biologii poziom w domu – na komputerze, więc jest to naprawdę pomocne. dziękuję.

  3. + NeilStrongarms Nie wiesz, zobaczysz to, jak mogę nie bezpośrednia odpowiedź na Twój komentarz. Pełny futro ciała nie jest wymogiem dla ssaków, podjąć delfinów i wielorybów na przykład. Jednym z kwalifikacją jest jednak, że to musi mieć jakieś włosy na jej ciele w ciągu swojego życia. To prawo, delfiny dziecko rodzi się z trochę włosów na głowie.

  4. & quot; wiesz, co kot jest, więc nazwa gatunku jest catus & quot; lol i zaśmiał się mocniej to i powinno się z co to.

  5. Świetne video 🙂 Nauczyłem się dużo o moim testowym nauki jutra, a to film bardzo mi pomogło więc dzięki gość

Comments are closed.