Dowiedz się, jak zwiększyć gazu przebieg i podatku wrócić z najlepszych na świecie paliwem alternatywnym!

zwrot podatku dla Anglii

Czy wiesz, że prowadzenie samochodu z wody to nie tylko sposób na zmniejszenie wydatków na paliwo, zwolnij znacznie mniej emisji, lub wydłużyć żywotność samochodu, ale także zachęcani przez rządy kilku świat przez hojnych ulg podatkowych? To jest rzeczywiście faktem. USA, Anglii i Francji są liderem w nagradzania kierowców pojazdów o niskiej emisji i przyjaznych dla środowiska zmodyfikowanych samochodów. W unikalnym przypadku Anglii i Francji, są one faktycznie dodawanie opłaty i kary wobec tych osób, które jeżdżą samochody, które emitują więcej emisji niż nowej normy prawnej.

W USA kierowcy pojazdów hybrydowych oraz zmodyfikowanych samochodów i SUV są wtajemniczona do $ 2,000 odliczenia podatku. Ci z nas, które prowadzić van lub samochód nad 10.000 lbs., Korzystają z ulgi podatkowej na 5000 $. Pobierz ten, jeśli zdarzy ci się pracować zieloną lub zmodyfikowany samochód, ważący ponad 26.000 lbs., Można otrzymać odliczenia od podatku do wysokości $ 50,000. Dla wielu właścicieli i operatorów w branży logistycznej, potencjalne oszczędności stworzonych przez szybkie zainstalować na każdym ze swoich pojazdów, jest po prostu zbyt dobra, żeby zrezygnować. W rzeczywistości, nie korzystając z takich zachęt, a koszty paliwa, czym są te dni, to kompletne szaleństwo.

Wielka Brytania i Francja są unikalne, ponieważ ich przebudowana polityka auto-podatkowe obejmują zarówno zachęty do prowadzenia pojazdów o niskiej emisji, a także kar i dopłat do napędzania starszych samochodów, duże gazowe-pożeraczy i inne pojazdy o wysokiej emisji , Francja będzie nagradzać kierowców samochodów emitujących mniej niż 100 gramów CO2 na kilometr będzie wypłacić premie w wysokości do 1000 euro (około 1500 $). Podczas gdy w tym samym czasie, grup nawet do 2600 Euro (o $ 3.800) będą stosowane we francuskich kierowców pojazdów emitujących ponad 250 g CO2 na kilometr.

Anglia drugiej strony, jest nieco inna, ponieważ regularnie mają roczny podatek akcyzowy na wszystkich samochodach. Jednak opłaty te zostały niedawno wzrosła do 300 funtach brytyjskich (600 $) dla większości aut i do 400 brytyjskich funtów (800 dolarów) dla większych pojazdów paliwożernych. Jednak właściciele pojazdów o niskiej emisji i środowiska zmodyfikowanych samochodów będzie więcej niż prawdopodobne, być zwolnione z płacenia czegokolwiek, podczas gdy właścicielem ich zielony samochód.

Koszty paliwa nadal szybować i emisji pojazdów na całym świecie i zanieczyszczenia mają stają się coraz bardziej palące problemy. Są firmy samochodowe, które do tej pory zrealizowane w sprawie rosnącej proekologicznego demograficznych, a także idące tych z nas, które są przez oszukany na pompie. Jednakże, większość z tych nowych modeli są dość drogie. Tak więc, większość z nas jest w lewo, aby wytrzymać wysokie ceny gazu z niezależnie od pojazdu możemy być obecnie jazdy, szczególnie jeśli nie jesteśmy na rynku nowego samochodu lub ciężarówki.

Na szczęście technologia poprawić swój przebieg, zmniejszenie emisji, przedłużyć żywotność pojazdu i zakwalifikować się do tych wspaniałych zachęt podatkowych jest nie tylko niedrogi (50- $ $ 100), ale obecnie powszechnie dostępne dla tych z nas, które będzie dokonać konwersji na naszych własnych pojazdów (lub poświadczoną mechanik zrobi to za Ciebie). Czy jesteś gotowy do poprawy stanu środowiska naturalnego, znacznie zaoszczędzić na kosztach paliwa, i zarabiać to zrobić?