Taxi Rant.


Po użyciu Uber w LA przez ponad 5 miesięcy, naprawdę zaczynają zdawać sobie sprawę, jak system taksówek jest uszkodzony, gdzie mieszkam (uber jest zakazana). Czas na rant!//// Więcej snowcat: http://www.youtube.com/c/teamsnowcat87Koszule męskie: http://www.teespring.com/stores/snowcatKluczowe Tagi: http://motoloot.com/collections/snowcatxx87-key-tagsWWW: http://www.teamsnowcat.comFacebook: http://www.facebook.com/YTsnowcatxx87SoundCloud: http://www.soundcloud.com/snowcatxx87Instagram: http://www.instagram.com/YTsnowcatxx87Twitter: http://www.twitter.com/YTsnowcatxx87Wspieranie Kanał: https://www.patreon.com/snowcat~~HEAD=dobj//// Co mogę używać:Drone (Aerial Photography): http://bit.ly/1MalMa1Bluetooth interkomy: http://amzn.to/1LiioseKask Camera: http://amzn.to/1LiiCQ0Rekord Znajomi Domofon: http://amzn.to/1Q6NyabLaptop: http://amzn.to/22fMO91Kierownica do montażu telefonu:iPhone 6 Cradle: http://amzn.to/1jNryqJKrótkie ramię: http://amzn.to/1Q6NF5FZestaw sprzęgła / hamulca: http://amzn.to/1Lijl3MU Bolt: http://amzn.to/1LijrItGoPro Gimbal: http://amzn.to/1Q6NOG9Kask Shoei 1: http://amzn.to/1YVNAGMKask Shoei 2: http://amzn.to/1NCXRUCKurtka: http://amzn.to/1NCY1eMRękawice: http://amzn.to/1NCY2iOSpodnie: http://amzn.to/1YVNSxqButy: http://amzn.to/1YVNVJEButy: http://amzn.to/1NCYehYWszystkie prawa wideo są moje. Wszystkie fotosy, wideo, muzyka stworzona / schwytany przez poważaniem. Powielanie dla mediów / Aktualności / YouTube jest dozwolone bez uprzedniej pisemnej zgody.
Ocena: / 5

20 thoughts on “Taxi Rant.

 1. Ja straciłem psa w nalocie taksówek i mam ją od gościa zadzwoniłem pod 911 po tym

 2. Gdyby ten sam rodzaj problemu. Kierowca Bogate wziąć dłuższą drogę, aby dostać się do mnie do domu. Byliśmy w barze niedaleko Glenmore szlak zachodniej stronie Calgary i wziął Deerfoot ślad dostać się do Shawnessy.
  Pytałem, dlaczego zdał Macleod lub nawet Glenmore jechać na południe. Powiedział, że był fastess drodze na południe. Powiedziałem mu, że rozciągając się jazdą, aby uzyskać więcej gotówki. Tak samo jak ty, on tryed zmienić temat. Wezwani na policję w kabinie był wariować. Policjanci wyciągnął kabiny nad i powiedziałem eveything. Gliniarze dał mu gówno, też swój numer kabiny w dół (miał swój identyfikator ukryte). Po policjanci dali nam do domu za darmo.
  I nie Zaufanie taksówki w cGy taksówki są takie same
  Nigdy Bogate Uber, ja raczej nie pić i jechać lub pojechać tam.

 3. Snowcat usłyszałem mówisz kochał Tesla, czy kiedykolwiek rozważyć badanie jazda Zero SR lub zero FXS?

 4. Na wakacjach mój taksówkarz wysadził mnie w moim hotelu z lotniska, a następnie próbowali odjechać z moim bagażem.

 5. Zbyt wiele stycznych na tej historii. Moja staruszka zasnął słuchania i tęskniła część kradzieży telefonu.

 6. wszystkiego elektronicznej, gdy siatka schodzi wszyscy przejebane, jeśli dane wyjdzie Ci włamał się ktoś, kto staje się jeszcze trochę informacji na ciebie Pieprzyłeś. Wystarczy powiedzieć, ale i cieszyć się bardzo dużo filmów są niesamowite.

 7. Wziąłem taksówkę tylko raz (w spokoju) i robił rzeczy, gdzie oni jadą dłuższe trasy rakieta rachunek. Żarty na niego zadzwoniłam do niego na jego brednie wysiadł i odszedł. Free ride dla mnie.

 8. Nigdy nie miały taksówkę lub uber. lub autobusem. Wziąłem pociągiem codziennie przez pierwsze 3 lata mojego życia szkoły. Inne niż to, podszedł wziął mój rower lub miał jazdę. xD

 9. Byłem z moim przyjacielem w czasie i poszliśmy na kolację, ja, ona, jej mama i ojczym, bierzemy taksówkę do domu, jak i moi przyjaciele wsiadła do samochodu, taksówka odjechała z otwartymi drzwiami .-. i podobnie jak moich znajomych mama nie był zapięty albo, jak byłem w szoku jak koleś jej taksówkę, że muszę jechać zasad u know ??

 10. Pokazał, że fagots dupę zamiast być suką i poprosić o nią. Wiedziałeś, że toke go. Więc kurwa pokazał mu kurwa, jesteś w samym środku pustkowia tuż ??????? Pierdolić go idiotą

 11. Miałem podobną sytuację w Dallas. Skończyłem z taksówki. Uber całą drogę.

Comments are closed.