20 thoughts on “Fiskalna i przegląd Polityki Pieniężnej

 1. Tylko Just Perfect Wyjaśnienie! Dziękuję za przejrzystość. Twoje są najlepsze !!!

 2. Jesteś najlepszy profesor historii. I cieszyć się i zrozumieć wszystkie swoje wykłady. Bądź błogosławiony

 3. to jest zdecydowanie najlepszym wyjaśnieniem. Dziękuję bardzo za wprowadzenie swoją pracę w Internecie.

 4. Czy mógłbyś wyjaśnić to z krzywych IS, LM ….. Jestem obecnie w BSC w stopniu ekonomii … może poinformować mnie o swoich odpowiednich filmy do mojego stopnia.

 5. Dziękuję za jasne i proste wyjaśnienia.
  Używam dyskusjach / wykładów w połączeniu z mojej książki tekstu, ponieważ uważam, że wyjaśnienia w moim podręczniku być tak techniczne, które dostają mylące. Opisy w książce tekst staje się ugrzęznąć z językiem technicznym i wyłączającej, że znajdę się spędzać więcej czasu, próbując sobie przypomnieć defintions niż faktycznie koncentrując się na ogólnej lekcji.

 6. doskonała lecture.however że nie wyjaśniają krzywą podaży i jak jej jest tak i oba modele zostały wymienione na początku. Oprócz tego 100% znaków dobrze zrobione sir.

 7. może mi pan powiedzieć, co to & quot; – stała stopa, pełnego przydziału rezerwa płynności & quot; jest? To ma być niekonwencjonalne instrumentem

 8. To było po prostu niesamowite! Sposób, w jaki mówił i nauczał
  jak mówiłeś. Zagregowany popyt. A potem szybko dał przegląd składników zagregowanego popytu, a potem przeniósł się do innego tematu, jak to faktycznie działa z modelem.

  Dla ludzi nauki, zajmuje sporo czasu, aby zatopić w rzeczach i to zajmuje trochę czasu na przetworzenie! Wiesz, że naprawdę dobrze!

  Dobre 15 minut spędził.

Comments are closed.