20 thoughts on “ИРС oszust dzwoni podatkowa Profesjonalny: usłyszeć dzwonek

 1. Indie-to przekręt stolica świata, jest znacznie, znacznie gorzej, niż w Nigerii lub jakiegokolwiek innego kraju. Lekcja: jeśli nieznajomy z indyjskim akcentem dzwoni do ciebie, to wiesz, że to przekręt.

 2. IRS nie muszą przechodzić przez system sądowy, aby uzyskać pieniądze od ciebie. Będą zabierać go ze swojego konta bankowego lub wynagrodzenia. One Don't borykać się z wolniejszym niż w sądownictwie ślimaki.

 3. " w… w IRS i nie, i wnieść sprawę do sądu. Mają swoje metody zbierania … & quot; i

  Tak, że's prawo, wygrali't cię pozwać, bo nie't i jest!
  a czy istnieje lepszy wynik, niż w tym, że urząd skarbowy wymknęło się spod kontroli i trzeba okiełznać?

 4. że uważam, że, gdy pojawi się numer, aby zadzwonić ..nazywaj to jak 10 razy dziennie i herrass ich. jak zwykle, numer zostanie wyłączony przez 3 dni.

 5. Sprawdź nacisk oszust….. Krwawy Indian (największy w świecie oszustwo w każdym Zachodnim kraju w te dni). Wszystko dzięki call centers tam, gdzie są wszystkie szczegóły i oszustwo niewinnych ludzi.

 6. Te wszystkie połączenia wykonane są ludźmi, którzy mogą't naprawdę mówić w języku angielskim. To's nie trudno powiedzieć to's oszustwo.

 7. Adres dla kanadyjczyków? Te oszuści udają КДР agentów z tej samej taktyki, aby przestraszyć kanadyjczyków zapłacić.

 8. Jest jeszcze ИРС oszuści dzwonią z tych debili. To pierwszy raz, gdy'VE wykorzystał osobowy pokój ze mną. Uwaga! Podatkowego sezonu się zbliża, a te sukinsyny będą dzwonić. Tu's liczba używane są one dziś (775)513-4079

 9. Po prostu poproś chutny-oddech, jeśli wychował się w нужнике. Zycze'D uzyskaj połączenie, jak ten.

 10. Mam telefon ….nagrał…..z takim samym komunikatem…do sądu został złożony przeciwko tobie….jednak głos nie był Indyjski, a amerykański….wstępnie nagraną wiadomość….więc podniósł stopy, wiedząc, że ich głos, jak indianin będzie duża czerwona flaga z nazwą, jak John Smith lub jak mój był ….Daniel Wiesman….ich jig trwa, tylko oni'VE stał się mądrzejszy. Żal mi osób starszych lub osób, które ignorantem w tych sprawach, bo ci ludzie nie dorabiać na ich słabości. Powiedz wszystkim, co wiesz o tej aferze …zwłaszcza starsi ludzie…tak, że będą wiedzieć, że jest to oszustwo i nie zwracać na nich uwagi.

 11. hmm…ciekawe, dlaczego podatek wygrał't do podjęcia do sądu. być może dlatego, że nie ma ustawy, która mówi, że my, jako ludzie muszą płacić Federalny podatek dochodowy? Każdy inny wierzyciel będzie korzystać sądy…dlaczego nie w urzędzie?

Comments are closed.