Zgodność i Business Credit

kredyt
 

Compliance, co to jest, dlaczego jest tak niezwykle ważne dla firmy i jaki ma związek z Business Credit? słownik Merriam-Webster definiuje zgodności, jak: zgodność w wypełnianiu urzędowych wymagań. Pomyśl o tym przez chwilę. Oficjalne wymagań. Od czasu do czasu jako właściciel małej firmy masz potrzebę pożyczyć kapitał. Ich wykorzystanie może być wiele. Na przykład; dodatkowe wyposażenie, nowa przestrzeń, nowszy sprzęt, komputery, nowy system telefoniczny, marketing internetowy lub po prostu może na out i na zewnątrz awaryjnych. Działalność może być stosunkowo nowe lub istniejące od kilku lat. Został wykazujący zysk więc czujesz się dość pewnie w zbliżaniu się do pożyczkodawcy i prosząc o linię biznesową kredytów.

Proces nie może być prostsze prawda? Czujesz się pewniej i wypełnione oczekiwaniem, bo cokolwiek potrzebnego kapitału na można teraz pod opieką. W niektórych przypadkach może masz konta biznesowego sprawdzeniu z tego kredytodawcy i pożyczkodawcy zna swojej działalności. Stresujące i ciężkie brzemię został właśnie unieść ramiona. W końcu można spodziewać się dobrze przespanej nocy. Kiedy w końcu otrzyma list na poczcie go otworzyć tylko do odczytu „Z przykrością informujemy, że wniosek o kredyt został odrzucony.” Zwykle nie ma wyjaśnienia inne niż firmy nie spełnia kryteriów kredytowania działalności kredytowej. Zimny ​​przykra prawda jest taka, że ​​większość firm nie spełniają wszędzie blisko liczby niezgodności, które są wymagane. Dlaczego, bo nie wiedzą, co jest wymagane. Mogę ci to powiedzieć; większość firm nie są zgodne, a ja odkrywam to szybko, gdy rozmawiam z właścicielem firmy w telefonie. W rzeczywistości kredytodawców nie muszą dzielić kryteria udzielania kredytów, co składa się lub jak oni zatrudniają formuły zgodności przy ustalaniu tego, co firmom uzyskać zezwolenie i co firmy nie.

Wiedząc, jakie są te wymogi jakościowe i wiedząc, że firma spełniła te wymagania przed nałożeniem przez Business Credit to trzy czwarte sukcesu. Nie zajmie swoją SAT bez konieczności pewne pojęcia, jakie pytania będzie w porządku? Jednak na co dzień właściciele firm nie tylko to. Oni nie mają pojęcia do stopnia żądanych informacji, zebrane i zweryfikowane o swojej działalności, ani w jaki sposób jest on wykorzystywany wyłącznie w celu podejmowania decyzji kredytowych o swojej działalności i dlatego, że nie wiedzą, że umieścić swoje interesy w całkowitej niebezpieczeństwie. Więc jeśli Twoja firma miała przejść Sprawdzenie zgodności dziś byłoby przepuszczanie lub byłoby stać tylko kolejna statystyka podobnie jak wiele innych w 2008 roku, gdzie około 1,15 m mała firma została zmuszona do zamknięcia drzwi na zawsze, ponieważ nie mogli oni otrzymać kapitał tak bardzo potrzebne? Put przyszłość swojej firmy w ręce specjalisty Business Credit, który jest zaznajomiony z „oficjalnymi wymogami” niezgodności i wie dokładnie, jak upewnić się, że obiekt przechodzi Zgodność się śpiewająco, dzięki czemu można uzyskać rodzaj Business Credit Twoja firma potrzebuje rozwijać.