Top 10 Pytania do oficerów Kolegium pomocy finansowej


Las VegasNV (PRWEB) 22 kwietnia 2015

W litery przyjęć uczelni przyjechać, seniorzy szkół średnich w całym kraju porównując litery udzielania pomocy finansowej i podejmowaniu decyzji, gdzie iść na studia. Aby pomóc uczniom i ich rodzinom, aby jeden ze swoich największych inwestycji finansowych, Mark Kantrowitz, starszy wiceprezes i wydawca Edvisors.com i autor Złożenie FAFSA, przygotował listę dziesięciu najlepszych pytania uczniów i ich rodzin powinny zwrócić pomoc finansową uczelni Administracje.

„Zapewniamy bezpłatny, stale-aktualne informacje i wiedzę, aby pomóc uczniom i ich rodzinom przejść złożoności płacić za studia. Popularnym tematem jest zrozumienie litery finansowe przyznanej pomocy, które są często bardzo skomplikowane, co utrudnia porównanie jednej szkoły do ​​drugiej. Edvisors.com uczy studentów i ich rodzin, jak interpretować te listy i ramiona im prawo do zadawania pytań, co pomaga im w podejmowaniu bardziej świadomych decyzji finansowych, „powiedział Kantrowitz.


Według Edvisors.com, po to tylko niektóre z najlepszych pytań uczniowie powinni poprosić administratorów pomocy finansowej o koszty uczelni i pomocy finansowej:

1. Czy można spotkać pełne wykazać potrzebę finansową lub istnieje niezaspokojona potrzeba? Niezaspokojona potrzeba jest różnica pomiędzy wykazaną potrzebą finansowej studenta oraz pakietu pomocy finansowej studenta.

2. Jak kolegium zmniejszyć pakiet pomocy finansowej opartej na potrzebie student zdobywa podczas prywatnego stypendium? Stypendium może mieć wpływ na przemieszczanie kolegium przystępności.

3. Czy uprawiasz front-loading dotacji? Front-loading jest strategia pomocy finansowej stosowane przez uczelnie do przyznawania większej granty i stypendia na ucznia w jego / jej pierwszym roku obecności. W kolejnych latach, uczelnia będzie zmniejszyć ilość dotacji i stypendiów i oferują większą pomoc samopomocy, takich jak zatrudnienie studenta i kredytów studenckich.

4. Jaki procent studentów z długu, a to, co jest średni dług skumulowany na studiach?

5. Jak jeden apel o pomoc finansową, jeśli więcej Nagroda pomoc finansowa jest niewystarczająca lub sytuacji finansowej rodziny zmieniło lub zmieni?

Aby uzyskać dostęp do pełnej listy pytań i związanych z nimi informacji, odwiedź https://www.edvisors.com/fafsa/after-submitting/award-letter/#ten-questions-to-ask-the-college-financial-aid-administrator.


O Edvisors

Edvisors publikuje darmowych serwerów, aby pomóc studentów i rodzin plan i zapłacić za studia. Co roku, miliony studentów i ich rodzin zwracamy się do serwisu flagowego firmy, Edvisors.com, za terminowe, dokładne informacje, porady i narzędzia, które pomogą im pewnie podejmowanie najlepszych decyzji o płacenie za studia. Na miejscu Edvisors ScholarshipPoints.com studenci zdobywać punkty i wprowadzić rysunki stypendialnych (strona przyznała ponad 750.000 dolarów do tej pory). StudentScholarshipSearch.com jest duży, bezpłatny spis online stypendiów z narzędzia dopasowania stypendium łatwe w użyciu. Założona w 1998 roku, Edvisors z siedzibą w Las Vegas, Nevada. Więcej informacji można znaleźć na stronie http: // www.edvisors.com .

 
                    
                  
                
                
clear=”all”
Więcej href=”http://kursna.pl/category/uncategorized/”>