Teksas Zaufanie Credit Union Prezent Pomocy Vought Aircraft Heritage Foundation Samolot transportowy Replica


Arlington, Teksas (PRWEB) 20 kwietnia 2015

Teksas Zaufanie Credit Union przekazał samochód do Heritage Foundation Vought Aircraft, że grupa będzie używać do transportu przywrócone połowie skali F4U Corsair, Samolot, który wykazuje w celach edukacyjnych.

Heritage Foundation Vought Aircraft nadzoruje niektóre z najcenniejszych zabytków historycznych przemyśle lotniczym za. Prezent od Texas zaufania pomoże ułatwić program edukacyjny fundacji związanej z Corsair, które Chance Vought Aircraft pierwotnie wytworzone w czasie II wojny światowej.


Dodge Ram ciężarówka 1500 dual-kabina jest przekazał pozwoli Fundacji do transportu samolotem do wydarzeń, takich jak pokazach lotniczych i parady i edukowania społeczeństwa o historii Corsair oraz na temat roli Vought w przemyśle lotniczym.


prezentacja samochodu powstał ponad 200 Texas Vought opartych członków Fundacji Dziedzictwa statku powietrznego podczas corocznego spotkania fundacji w Grand Prairie w Teksasie. Kluczyki do samochodu zostały przedstawione Jim Ross, opiekuna i kuratora Corsair.


„Corsair był jednym z najbardziej imponujących myśliwców, jakie kiedykolwiek zbudowano,” powiedział Ross. „Podstawą jest wdzięczny Texas Trust zapewnienie nam środków do transportu Corsair i pozwolą nam kontynuować edukowanie społeczeństwa na temat historycznego znaczenia tego wielkiego samolotu.”


Teksas Zaufanie Credit Union jest ściśle powiązane z Heritage Foundation Vought. Unia kredytowa rozpoczęto przez pracowników Chance Vought Aircraft w 1936. Wiele z oryginalnych członków miał rolę w wytwarzaniu Corsair.


Fakty:

-Chance Vought Aircraft jest drugą najstarszą firmą w branży lotnictwa, założona w 1917 roku

-Chance Vought Samolot został zakupiony przez Northrop Grumman w 1995 roku pracy ciągłej w DFW

-Jim Ross kurator i opiekun połowa skalę Corsair własnością Vought Aircraft Fundacji Dziedzictwa

-The Corsair był pierwszy amerykański samolot do góry 400 mil na godzinę, a pierwszy do domu silnik 2000 KM

-The Corsair był głównym pretendentem do Japończyków podczas II wojny światowej, w 2140 nieprzyjacielskich samolotów zniszczonych w walce powietrznej

Korsarze polecieli w walce przez US Marines, US Navy, brytyjskiej Royal Navy i Nowa Zelandia Air Force.
Piloci
-Famous Corsair to ppłk Grzegorza (tatuś) Boyington, porucznik Ken Walsh, porucznik Bob Hansen, CDR Tommy Blackburn, porucznik Ira (IKE) oraz płk Kepford Charles A. Lindbergh.

-Corsairs nadal w czynnej służbie z obcych narodów 38 lat po raz pierwszy prototyp poleciał w 1940 roku
Heritage Foundation
-The Vought Aircraft nadzoruje renowacji i pielęgnacji wielu samolotów wojskowych, które są na wystawie w muzeum w całym kraju.

Połowa skalę Corsair

-The replika F4U Corsair jest połowa oryginalnej wielkości samolotu, z pełnym oprzyrządowaniem; to 16,5 metrów długości o rozpiętości skrzydeł 21 stóp

-Z jego silnika 100 KM Continental, może być pokonywana

-The połowie skali Corsair jest mniejszy niż Cessna lub Piper Cub. Został zbudowany po wojnie i nigdy nie był zaangażowany w walki

-The połowie skali Corsair waży około 840 kg, w porównaniu do płaszczyzny na pełną skalę, że zważony 17,000 funtów

O Texas Powierniczego Unii Kredytowej

Teksas Trust, jeden z największych unii kredytowych w North Texas i 17st największym w Teksasie, świadczy usługi finansowe, które umożliwią członkom zbudować jaśniejszą przyszłość finansowych. Jako instytucja finansowa z pełnym zakresem usług, Teksas Zaufanie oferuje sprawdzanie, oszczędności, kredyty hipoteczne, karty kredytowe, płyty CD, konta Rynku Pieniężnego, IRA i usług inwestycyjnych i ubezpieczeniowych. Jego usługi biznesowe obejmują SBA i konwencjonalnych pożyczek, elektroniczne karty płatnicze, rachunki bieżące i rynku pieniężnego, przetwarzania kart kupiec, bankowości online, ubezpieczenia i pracownicze rozwiązań sieciowych. Z aktywów 880.000.000 dolarów, Teksas Zaufanie działa w Dallas, Tarrant i powiatów Henderson, a także części Ellis i Johnson powiatów. Posiada 15 oddziałów w Mansfield, Grand Prairie, Arlington, Cedar Hill, DeSoto, Hurst i Atenach. Teksas Zaufanie jest federalnym ubezpieczone instytucja finansowa. Depozyty z $ 250,000 są ubezpieczone przez pełne wiary rządu federalnego przez Credit Union Administration Narodowego (NCUA). Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź TexasTrustCU.org.


 
                    
                  
                
                
clear=”all”