STG Finanse: International Student Advisors (ISA 4u Ltd)

Jako część Grupy Służby ISA, zaangażowaliśmy STG Finance Ltd. w Wielkiej Brytanii, aby wspólnie zapewnić finansowanie kredytów dla naszych uczniów z największych instytucji finansowych na Filipinach.

STG Finanse: International Student Advisors (ISA 4U Ltd): Umowy zawarte pomiędzy STG i HSBC, Nippon Finansów Emjen Finansów i AG Finansów oznacza studenci Filipiński mogą skorzystać z łatwego kredytu, aby pomóc zarówno z czesnego i kosztów życia w

Wielkiej Brytanii.Stawki i termin pożyczki różni się w zależności od rodzaju kursu student zapisał się, ale elastyczność naszych urządzeń pozwala na spłaty należy składać bezpośrednio w Wielkiej Brytanii przez odliczeniu miesięcznych spłat od organizacji pracy, stażu, którzy są świadomi potrzeby niektórych uczniów, aby zorganizować fundusze na pokrycie ich kosztów czesnego i życia, podczas gdy w Wielkiej Brytanii.

STG Finanse: International Student Advisors (ISA 4U Ltd): Dodatkowo STG Finansów organizuje również dla studentów UK konto bankowe, które zostaną otwarte w dniu przyjazdu w Wielkiej Brytanii, studenta, które już zakończone wszystkie wymagania potrzebne do otwarcia rachunku bankowego raz oni otrzymali wizy i są ze względu na wyjazd do Wielkiej Brytanii, aby rozpocząć kurs.

Zdecydowana większość organizacji pracy, staży będą płacić wynagrodzenia bezpośrednio na konto studenci banku i dlatego jest bardzo ważne, aby studenci udający się do Wielkiej Brytanii nie są świadomi tylko tego czynnika, ale już podjęte kroki w celu zapewnienia, że ​​mają banku konto w Wielkiej Brytanii, które mogą być aktywowane po przyjeździe. To jest po prostu zrobić odwiedzając najbliższy oddział banku Lloyds i produkcji paszport uczniów do sprawdzenia, czy są one w Wielkiej Brytanii, a konto zostanie natychmiast aktywowany.

STG Finanse: International Student Advisors (ISA 4U Ltd): Bez tego rodzaju funkcji wielu studentów stwierdzili, że przenosi się do 8 tygodni, aby otworzyć konto bankowe w Wielkiej Brytanii ze względu na dokumentację, że muszą złożyć do banku, aby otworzyć swoje

konta.STG Finance została pomaga Filipińczyków na dłużej niż 5 lat z kredytów i rachunków bankowych, a to okazało się nieocenionym usługi do wszystkich Filipińczyków, czy pracownicy, studenci, lub utrzymaniu idzie do Wielkiej Brytanii.