SE Asia Marki Teraz Formowanie strategiczne Doradczej


Waseca, MN (PRWEB) 23 marca 2015

SE Asia Marki współpracuje z organizacjami pozarządowymi (NGO) w Kambodży ratowania i rehabilitacji na młodych ludzi uratowanych z handlu ludźmi i / lub ubóstwa. Organizacje pozarządowe nauczyć ich, jak szyć, koralik, splot, itp SE Asia Marki zapewnia zatrudnienie poprzez te uratowane make odzież, biżuterię i akcesoria. Część każdej sprzedaży idzie do Stypendialnego Funduszu Nadziei, która zapewnia wyższe wykształcenie dla zagrożonej młodzieży w Kambodży. SE Asia Marki ogłasza nowe sojusze strategiczne.


SE Asia Marki została założona w listopadzie 2013 przez Andrea Popiela, po wolontariatu jako nauczyciel języka angielskiego z życia i nadziei Association, organizacji pozarządowej, mieści się w buddyjskim klasztorze. Jako były pracownik 16-letniej Macy w Nowym Jorku postanowiła, że ​​nadszedł czas, aby umieścić jej zakupu i HR wiedzę dobrze wykorzystać.


„SEAB sprzedać filantropijną moda, czyli naszych klientów może nosić nasz rzeczy wiedząc, że nie tylko dobrze wyglądają, ale mogą również czuć się dobrze, co wyróżnia ich zakupu”, mówi założyciel Andrea Popiel.


SE Asia Marki sprzedaje odzież pod swoją marką, „Sangkhuem”, która jest tłumaczenie fonetyczny słowa Khmerów dla „nadziei”. Wiele z ich biżuteria i akcesoria na sprzedaż są ekskluzywne projekty autorstwa SE azjatyckich marek. Oferują one również inne marki zaprojektowane przez swoich partnerów, pod ich etykietach: Jivit Thmey kobiety w Worth i Grace Gecko

.

Kobiety Worth (WoW) to projekt szycia i rzemiosła przeznaczone do podnoszenia słabą grupę kobiet z ubóstwa. Żyją w squatter osadnictwa na obrzeżach Siem Reap w Kambodży. W ciągu ostatnich 12 miesięcy zyskali wiele umiejętności, w tym co wyjątkowe Kambodży torby; wiele stylów piękne bransoletki; Tablica breloczki, krawaty włosów, naszyjniki i inne przedmioty wykonane z koralików; wiele stylów biżuterię i wiele innych. Wytwarzają one wybierz biżuterię i akcesoria do SE Azji Brands pod naszą marką „Sangkhuem”.


Jivit-Thmey, czyli „Nowe Życie”, symbolizuje profesjonalne możliwości szkolenia dla młodych Kambodży rzemieślników, jak rozwijać swoje umiejętności twórcze, podczas gdy zarobki zrównoważonego dochodu. Dzięki zastosowaniu szerokiego zakresu materiałów, Kambodży, produkty Jivit-Thmey są zarówno wyjątkowo elegancki i trwały. Dzięki wykorzystaniu recyklingu ich kul i bomb i innowacyjne tworzenie atrakcyjnych dzieł sztuki powstałych w pięknie symbolicznego aktu, przekształcając broni wojny w delikatnych kawałków modnej biżuterii. Jivit Thmey jest wyłącznym producentem srebra i mosiądzu biżuterii dla SE Asia marek „Sangkhuem” marki.


Centrum Grace Gecko zawodowe dla kobiet pomaga Kambodży społeczności stają się zrównoważone poprzez edukację, wsparcie rodziny i opieki zdrowotnej. Grace Gecko zapewnia rodzinom szanse, aby dowiedzieć się, zawodowych, rzemiosła i umiejętności językowe, aby stać się samowystarczalna; wraz z dostępem do urządzeń sanitarnych, czystej wody, suche domów, bezpiecznej energii elektrycznej i mikropożyczek. Dodatkowo, ich edukować Kambodży dzieci w języku angielskim i upewnić się, że otrzymują wykształcenie państwa. Grace Gecko sprawia, torby dla SE Azji marki, które są sprzedawane pod ich marką.


SE Asia Marki misją jest do złożenia oświadczenia o zwalczaniu handlu ludźmi i ubóstwa jedną tunikę w czasie, oferując zrównoważonego alternatywę złamać te cykle. SE azjatyckie marki z siedzibą w Nowym Jorku, a administracyjnie posiada wysyłkę i operacje odbioru w Waseca, MN. Cała produkcja jest w Kambodży.


SE Asia Marki nadchodzący doradczy składa się z profesjonalistów w obszarze Nowego Jorku, pochodzących z różnych środowisk, od NBA, restauracji / gościnność, finansów do sprzedaży detalicznej. To infuzji wiedzy pomaga zapewnić kierunek strategiczny, który zapewni, nasze cele zostały spełnione i że firma ma jasną, wzrost wypełnione przyszłość.


„pozycje SEAB są ręcznie, w konkurencyjnych cenach, a każdy element pod warunkiem zatrudnienia dla ofiary, lub zagrożonych indywidualne handlu ludźmi lub ubóstwa. To moda, aby czuć się dobrze „, mówi Popiel.


Więcej informacji na temat SE Azji Marki i ich partnerów:

SE Azji Marki

Andrea Popiel

299 Johnson Avenue SW

Waseca MN 56093

http://www.seasiabrands.com/

Partnerzy:

http: // www. wowcambodia.org

http: // www. jivit-thmey.com

http: //www.gracehousecambodia .org

Założona w 1980 roku, JGM Właściwości współpracuje z ponad 300 najemców, w tym SE Asia Marki zapewnić biuro, magazyn, i powierzchni handlowej do wynajęcia w Minnesocie. JGM Właściwości posiada i zarządza Waseca Właściwości, a także 15 podmiejski magazyn Minneapolis i właściwości powierzchni biurowej .

„miejsca I wynająć od JGM Properties do wysyłki / odbiorczy jest doskonały. Jest to doskonała lokalizacja ze zaktualizowaną wygląd, który odpowiada naszej strategii budowania marki. JGM był świetnym partnerem w firmie zaczęła startować i nie mogę się doczekać, aby uwzględniając do wynajęcia większej przestrzeni z nich w przyszłym roku „, mówi Popiel.


 
                    
                  
                
                
clear=”all”
Znajdź więcej Pożyczka Centrum prasowe