Praca w małej firmie Vs Big Company

Problem kariery umacnianie szczypie każdy zatrudniony umysł. Wyszukiwanie i polować, aby uzyskać odpowiedni profil zawodowy jest tak ostra, jak to robi. Marzenie, aby znak w dużej firmie wielonarodowej, jest pielęgnowana przez wszystkich ludzi pieniądze-marzy. Organizacje te często płacących wysokie zwabić ludzi z ich przystojnych pakietów i rozrzutny zachęt. Pracownicy również korzystać z tego doświadczenia w pracy dla firm, znanych na całym świecie i są dumni z przyczyniając się do ich rozwoju.

Podczas gdy większość młodych umysłów dążyć bardzo ciężko się dostać do tych dużych firm, wiele inteligentniejsze absolwenci wybierają pracę dla małej firmy. Fakt, że chcą same luksusy z życia, jak reszta jest niekwestionowana prawda, ale podejście do tych inteligentnych dzieci pokolorować swoje wysokie marzenia finansowych jest lepszy. Małe organizacje mają zazwyczaj nie więcej niż 100-150 pracowników, którzy pracują w małych grupach, aby osiągnąć żądane zadanie. Duże organizacje, z drugiej strony, wziąć w tysiące ludzi każdego roku i rozprzestrzenia je w całej organizacji.

Fakt, że osoby pracujące w małych firmach zdobyć więcej i szczegółowa wiedza na temat ich strumieni jest również doceniana przez naszych absolwentów poszukujących pracy. Profil pracy i pracy podejście dużych organizacji często ogranicza pracownikom, aby uzyskać głębsze spojrzenie na ich wiedzy przedmiotowej. W końcu, doświadczenie, że zarabiają oni w stosunku do małych pracowników firmy, często nie spełnia. Mimo, pieniędzy w takich dużych firm jest dobra, praca wydaje się hamować rozwój jednostki.

Pracy i potrzeba mniejszej firmy jest dobrze określona i pracownicy ciężko pracują dla zrównoważonego rozwoju organizacyjnego i osobistego z każdej udanej realizacji. Również mniejsze firmy często dają kredyt osoby, której praca czyni istotną różnicę. Szanse na połysk zawsze płynie w mniejszych firmach. Otoczenie konkurencyjne i walczyć o promocjach zwykle rzadko się takie możliwości w dużych organizacjach.

Małe firmy śledzić organizacji pracowników, a duze Wybierz organizacje linii w swoich biurach. Organizacja służb ułatwia komunikację i dolegliwości adres, jeśli w ogóle, wśród pracowników. Organizacja linii zmierza do wszystkich uprawnień decyzyjnych do wyższych władz i często nie wiąże się z podwładnymi. taka sytuacja działa również w umysłach pracowników i rośliny poczucie niższości wśród pracowników.

Ponadto, osoby z doświadczeniem w szanowanej niewielkiej firmy z łatwością uzyskać pożądany profil stanowiska w dużych organizacjach. Często wspinać się po schodach promocyjnych bez większego kłopotu. Podróż jednostki jest gładsza jeden, kiedy kopać rozpoczyna swoją karierę zawodową z nie tak dużej firmy. Rdzeń koncepcji jest to, że organizacje zapłacić za doświadczenie. Tak więc, do pracy w dużym płatnych firmy bez wcześniejszego doświadczenia jest dobrym rozwiązaniem, ale pracować dla małej organizacji i uzyskać zdrowe doświadczenie jest odpowiedni jeden.

 

Autor uwielbia pisać i co lepszy sposób pisać w Internecie. Te dni, pisze teksty do zasobów internetowych, takich jak quizy osobowości. Pracuje także od efektów fotograficznych i darmowe tapety w wolnym czasie.

Więcej Loan Company Artykuły