Pożyczki 101 franczyzowych

potrzebują kredytu
 

Przy zakupie nowej franczyzy, istnieje kilka koszty, które mogą być konieczne uzyskanie finansowania. Użytkownik będzie zobowiązany do uiszczenia opłaty franczyzowe w górę przednią, a następnie trzeba będzie dodatkowych środków na budowę, dostawy zakupu i rynku firmy – wszystko, zanim zobaczysz ani grosza przychodów w zamian. Próbując uzyskać kredyt franczyzy jest to dobry sposób, aby pokryć te koszty początkowe i pomóc utrzymać się na powierzchni, dopóki nie stają się opłacalne.

Istnieją dwa główne typy kredytów dostępnych franczyzowych: tradycyjne kredyty i pożyczki dla małych Business Administration (SBA). Tradycyjne pożyczki oferowane są przez poszczególnych pożyczkodawców (takich jak banki lub inne instytucje finansowe) poprzez ich poszczególnych programów i kryteriach, natomiast pożyczki SBA oferowane są według zasad ustanowionych w ramach prowadzonej agencji federalne SBA.

Generalnie, tradycyjne kredyty są trudniejsze do zakwalifikowania, a kredytodawcy będą dokładnie zbadać historię potencjalnego kredytobiorcy kredytu, biznes plan, doświadczenia i zabezpieczenia przed podjęciem decyzji. Ze względu na wysoką awaryjność nowych firm w ciągu dwóch pierwszych lat eksploatacji (około 30 procent), te kredytodawców będzie finansować tylko te firmy, które ich zdaniem będą miały dużą szansę na sukces.

Z drugiej strony, pożyczki SBA może być łatwiejsze do zakwalifikowania, ale istnieje kilka kroków kredytobiorców musi podjąć w celu zwiększenia ich szans na akceptację. Silny Biznesplan będą ważone w większym stopniu, niż własnego doświadczenia, a jeśli doświadczenie brakuje, posiadające zespół doradców (w tym prawnika franczyzy, księgowy, i konsultant) pokaże, że jesteś uzbrojony w doświadczeniu profesjonalistów franczyzowych w celu osiągnąć sukces. Kredytobiorca z zespołem doradców jakości i silny system wsparcia jest bardziej prawdopodobne należy uznać za pożyczkę. Ponadto, aby zakwalifikować się do pożyczki SBA, franczyzy firma rozważa muszą spełniać pewne kryteria. Musi to być obiekt dla zysku znajduje się w Stanach Zjednoczonych, ma zarobki poniżej $ +13,5 miliona w sprzedaży detalicznej i musi stosować się do przepisów dotyczących praw człowieka, które niemal uniemożliwiają dyskryminowania pracowników lub klientów w zależności od wieku, rasy czy płci.