{podejście}

{obraz

{artykuł}
element , w

dla pełnego kredyt (według stanu na czerwiec 2015)
10-letnia klacz Stawu gg 16.3
W pobliżu Solihull, ale gotów pozwolić jej wyjechać do dobrego domu.
Wierzba 100% do klamki we wszystkich znaczeniach, nigdy nie mareish na wszystkich i bardzo słodki konia w ogóle. Pracuje w szeregowy obwód w kroku, rysie i galopujący i jest nieskomplikowane jazdy. Ona szuka domu, aby zrobić ujeżdżeniu i włamania tylko z powodu kontuzji jej powierzchni ścięgna zginaczy 2 lata temu. Willow jest potrzebny doświadczony jeździec, jak to może być przerażające, ale jest mniej straszne niż więcej pracowała (na ‚straszne’ mam na myśli to, że ona zatrzyma się zaskoczona i nie chcesz przejść obok czegoś, nie agresywnie wystraszyć). Jednak może ona mieć czas, a następnie wrócić do pracy, nie wygłupiać, nie zbiornik lub tylne i nie gazowanych. Ona będzie żyć szczęśliwie w lub gdy istnieją inne konie wokół, ale, jak większość koni będzie lepiej jeździć, jeśli otrzyma każdy frekwencji.
Willow szuka pożyczki w domu, nie z jej winy z powodu ograniczeń czasowych.
Żadne środki finansowe nie są potrzebne, to będzie standardowa umowa pożyczki, gdzie wszystkie jej wydatki na życie, itp. są brane za człowieka, który ją kredyty.
Próbowałem ogarnąć wszystko, ale proszę mi na pw na moje publiczna facebook (https://www.facebook.com/MariaPhippsEquestrian dla bardziej szczegółowych informacji, to nie będzie dostępna do 1 czerwca, kiedy skończyłem studia, ale będą dostępne do wglądu w każdej chwili do tego, jeśli jesteś gotów podróżować, aby Eldersfield obok elementów mechanicznych * хартпери, gdzie ona teraz jest.
Proszę, nie poświęca się w pustą czasu lub radość wolnych jeźdźców, jest to dość trudne dla mnie, aby zrobić jak ona kochała konie i była ze mną przez 5 lat.

Dla tych z was, którzy śledzą mój YouTube:
Jasne, to nie było łatwe rozwiązaniem, kocham wierzby na kawałki i jest tak wiele wspaniałych wspomnień o niej, zawsze mówiłam, że nigdy bym nie sprzedawał, ale kończę studia za miesiąc i trzeba się dostać stałą pracę. Walczę, aby pozwolić sobie na 2 konie nadal, a gdy jestem z kampusu wszystkie moje rachunki wzrost (najmu, dorośli rzeczy, bla-bla-szkoda, że byłem jeszcze dzieckiem) i gdy pracuję na pełny etat u mnie po prostu nie mają czasu, aby poświęcić dwóch moich dziewczyn poprawnie. Szczerze wierzę, wierzby będziesz szczęśliwszy w 1 na 1 w domu z kimś, kto ma czas, aby dać jej, że ja po prostu nie mogę więcej. To rozwiązanie heartbteaking ale myślę, że to dobrze.

https://www.facebook.com/MariaPhippsEquestrian