Kredyty studenckie

wyższe wykształcenie jest drogie dziś i wiele rodzin przeżywa problemy finansowe z pogorszenia koniunktury w gospodarce. Oznacza to, że więcej studentów muszą pożyczać więcej pieniędzy niż mieli do wcześniej.

Więc co tam jest, jeśli chodzi o kredyty, dla studenta, który jest na jego drodze do szkoły?

Po pierwsze, są federalnych kredytów studenckich. Aby ubiegać się o kredyt studencki jakiegokolwiek Federalnej, a dla wielu prywatnych pożyczek ze szkół wyższych i uniwersytetów, a także, ucznia lub rodziców ucznia, będzie musiał wypełnić FAFSA lub bezpłatną aplikację dla Federal Student Aid. Jest to długi proces, a uczeń, jeśli jest niezależna, albo rodzice studenta, będzie mieć informacji podatkowych są na bieżąco przed wypełnienie formularza.

Po FAFSA jest wypełniony student będzie dowiedzieć się, czy on lub ona ma prawo do federalnych kredytów studenckich. Federal studenckie kredyty są najbardziej pożądane pożyczki dostępne. Oprocentowanie kredytów studenckich Federalnej są zazwyczaj niskie, a student ma długi okres, w którym należy spłacić pożyczone pieniądze.

Najlepszym pożyczek federalnych są dotowane federalne pożyczki -. Dotowane Stafford kredytów i pożyczek Perkins Federalny

Dotowane Stafford Kredyty:

Czy są dostępne dla studentów, którzy wykazują potrzebę finansowego.

Czy bez odsetek aż dziesięć miesięcy po absolwentów studentów, opuszcza szkołę, lub staje się mniej niż studenta na pół etatu.

Federal Perkins pożyczki:

Czy są jeszcze lepsze niż dotowane Stafford Kredyty i przejść do studentów, którzy mają największe potrzeby finansowe.

Masz stopy procentowej w wysokości 5%.

Nie trzeba być zwrócona przez dziesięć lat po ukończeniu studiów.

Może być częściowo odwołane, jeżeli student decyduje się na kształcenie w obszarze niskiego dochodu lub jest nauczycielem przedmiotów, które mają małą liczbę nauczycieli. – Jak matematyka czy nauki

Rząd federalny oferuje również rabatów pożyczek -. Rabatów Stafford Kredyty i pożyczki PLUS

rabatów Stafford Kredyty:

Czy nie opiera się na potrzebie finansowej.

Czy są dostępne dla każdego obywatela USA, który jest wolny od opłat narkotyków przestępstwo.

PLUS Pożyczki:

Czy kredyty dla rodziców studentów.

Rodzice muszą mieć dobry kredyt i zaświadczenie o dochodach.

Jest to pożyczki prywatne, jak również. Są one dostępne od banków i innych instytucji kredytowych.

Przy ubieganiu się o kredyty prywatne studenckich , poszukaj niskich stóp procentowych i niskich opłat i bez opłat.

Gdy myśli o kredyty – czy finansowane przez instytucje rządowe federalne i pożyczek prywatnych – jest zacząć w biurze finansowym Twojej uczelni na pomoc

.

 

Więcej informacji na temat studenckich pożyczek na stronie: http://tuitionchart.com/


„Departament Edukacji rozwija się formalny proces wybaczyć pożyczek studenckich, czy szkoły złamali prawo, to powiedział wczoraj, w pierwszym potwierdzeniem publicznej prac nad takim systemem.Oświadczenie, pochowany na końcu informacji prasowej ogłaszając miliona grzywny dla trudnej dla zysku operatora uczelni Koryncki Colleges, jest w obliczu rosnącej presji ze strony działaczy pchania na umorzenie długów studenta. Dział wcześniej pozostały w większości milczą o tym, jak uczniowie mogą ubiegać się o przebaczenie, mówiąc jedynie, że rozważy wszystkie wnioski złożone, pozostawiając studentów i prawodawców w ciemności.Dział powiedział w komunikacie, że jest „praca na procesie, aby pomóc federalnym kredytobiorców kredytów studenckich złożyć obrony do spłaty swoich federalnych kredytów studenckich.”Tak zwany „obrony do spłaty” przepis, raz niejasne klauzula weksla podpisanego przez wszystkich kredytobiorców kredytów studenckich federalnych, mówi uczniowie mogą kwalifikować się do przebaczenia pożyczki, jeśli ich szkoły nie „zrobić coś złego” na mocy prawa państwowego. W ramach kampanii, działacz ponad 250 byłych studentów korynckie składać obrony roszczeń spłaty do działu na początku tego miesiąca, mówiąc, że zostali okłamał ich szkoły o stawki pośrednictwa pracy oraz jakości i kosztów programów Koryncki w. „Czytaj więcej: http://www.buzzfeed.com/mollyhensleyclancy/the-education-department-is-working-on-a-process-for-student#.sfzK1Aqj9John Iadarola (http://www.twitter.com/jiadarola) i Ana Kasparian (http://www.twitter.com/AnaKasparian) rozbicie go na młodych Turków.


Więcej Pożyczki dla studentów art