Kendall College i La Quinta Inns & Suites Oferta Hospitality Program edukacyjny dla Kombatantów


Chicago, IL (PRWEB) 23 kwietnia 2015

W ramach współpracy z US Department of Veterans Affairs, Kendall College jest połączenie z La Quinta Inns & amp; Apartamenty rozszerzyć zasięg swojej gościnności programu edukacyjnego, aby pomóc weteranów i ich małżonków. Program, który rozpoczął 1 kwietnia został zaprojektowany, aby zapewnić studentom naukę krytycznego i doświadczenie, które mogą prowadzić do kariery w hotelarstwa. Oczekuje się, że pierwsza kohorta, aby rozpocząć studia w lipcu 2015 r Kendall College ogłosił podobnej inicjatywy w 2014 roku, kiedy to połączył siły z Department of Veterans Affairs i Blackstone Holding przynieść nowe możliwości rozwoju kariery zawodowej do weteranów w całym kraju.


Nowy program edukacyjny obejmuje rejestrację w kursach Kendall Kolegium Szkoły Hotelarstwa i sześciomiesięczny staż w La Quinta Inns & amp; Hotel Suites. Zajęć będą prowadzone przez nagradzanego wydziału Kendall Kolegium. Weterani otrzymają ten sam wysokiej jakości usługi akademickie i zawodowe wsparcie w postaci studentów studiów stacjonarnych. Weterani, którzy ukończyli wymagania zajęć i staży otrzymają certyfikat ukończenia w Hotel Management, kredyt uczelni w kierunku stopnia Kendall College i doświadczenia, które pozycjonuje je do przejścia do pracy z La Quinta Inns & amp; Apartamenty. Jeśli kwalifikowalne, weterani mogą otrzymać fundusze na program przez GI Bill w porozumieniu z US Department of Veterans Affairs.


„Zatrudnianie największych talentów jest jednym z najważniejszych wyzwań dla pracodawców dzisiaj,” powiedział Rosye Chmura, starszy doradca Veterans zatrudnienia w Kasie Weteranów administracji szans Gospodarczej. „Nasi weterani idealnie nadają się do rozwiązania wielu złożonych problemów pracy w branży hotelarskiej, począwszy od planowania i dokładnym wykonaniem, do zrozumienia, oceny i możliwości excel ryzyka”.


Prezydent Kendalla, Emily Williams rycerz, jest córką dwóch weteranów US Navy, a były małżonek wojskowy, który jest zapalonym zwolennikiem zaangażowania Kendalla w inicjatywach, że edukacja wpływ na długoterminowe i skutecznych możliwości zatrudnienia dla weteranów.


„Jestem naprawdę dumny i podekscytowany wsparciu naszego nowego programu edukacyjnego przez przemysł”, powiedział Kendall College Prezydent Emily Williams rycerz. „La Quinta Inns & amp; Apartamenty zapewnia to wyjątkową okazję w krytycznym momencie dla weteranów i ich rodzin, jak wrócić do społeczeństwa obywatelskiego. Kendall College nadal wykazywać swoją pozycję lidera w tworzeniu możliwości dla weteranów w jednym z najbardziej dynamicznych i rozwijających się branż, nie tylko w USA, ale na całym świecie. Mając poparcie La Quinta Inns & amp; Apartamenty i Departament Spraw Weteranów ma kluczowe znaczenie dla powodzenia tego typu programu. „


„podstawowe wartości La Quinta ludzi, Pasja, uczciwość, doskonałość i niepowtarzalne są u podstaw naszej firmy. Te podstawowe wartości wyrównać ładnie z Kendall do wspierania naszych członków wojskowych i ich rodzin przejście do świata cywilnej „, powiedział Wayne B. Goldberg, prezes i dyrektor generalny La Quinta Inns & amp; Apartamenty. „Jesteśmy przekonani, Kendall College dostarczy szkolenie i budowanie zaufania naszych weteranów i wspierać nas w przyszły wzrost.”


Według Goldberg, „La Quinta Inns & amp; Apartamenty to organizacja, która zawsze koncentruje się na robienie właściwych rzeczy. W rezultacie, La Quinta ma silne przywiązanie do zatrudniania weteranów i ich małżonków z przekonaniem, że doświadczenie zdobyte przez wojska zapewnia członków służby przejściu silnych podstaw sukcesu, kiedy wracały do ​​pracy. To nie jest tylko mądrą rzeczą do zrobienia; to jest słuszne. „

O Kendall College

Kendall College, założony w 1934 roku, znajduje się w Chicago, w stanie Illinois, i jest członkiem laureatem międzynarodowych uniwersytetów, sieci ponad 80 akredytowanych instytucji opartych kampusu i online w 29 krajach w całej Ameryce Północnej, Ameryce Łacińskiej, Europa, Azja, Afryka i Bliski Wschód. Ponad 950 tysięcy uczniów w szkołach laureatem badania (Więcej informacji na stronie http://www.laureate.net .) Kendall oferuje licencjackich stopni w zakresie sztuki kulinarnej, hotelarstwa, biznesu i edukacji wczesnoszkolnej do zróżnicowanej społeczności ponad 1650 studentów. Kendall College w rankingu numer jeden program w Chicago za przygotowanie studentów do kariery w zarządzaniu gościnność i sztuki kulinarnej w badaniu z zatrudniania menedżerów w wiodących hoteli w Chicago i restauracje z Przewodnika Michelin (TNS Global – 2013 Survey). Kendall College jest akredytowany przez Learning Wyższej Komisji (HLC). Więcej informacji na stronie http://www.Kendall.edu .

O La Quinta

La Quinta Holdings Inc (NYSE: LQ) jest wiodącym właścicielem, operatorem i franczyzodawcą hoteli wybierz-usługowych głównie obsługujących górną-segmenty midscale i średniej klasy. Własnością i franczyzowych portfela Spółki składa się z ponad 860 hoteli reprezentujących ponad 86.000 pokoi zlokalizowanych w 47 stanach USA, Kanada, Meksyk i Honduras. Te hotele działają pod La Quinta Inn & amp; Apartamenty ™, La Quinta Inn ™ i LQ Hotel ™ marki. Zespół La Quinta jest zobowiązana do zapewnienia gościom świeże i wciągające doświadczenie. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę http: // www.LQ.com

 
                    
                  
                
                
clear=”all”