Justin Keener z JMJ Financial Speak na niepublicznym na wzrost kapitału Expo w Las Vegas


San Diego, CA (PRWEB) 09 kwiecień 2015

JMJ finansowe, prowadzi fundusz inwestycyjny dla małych kapitalizacji spółek giełdowych, poinformowała, że ​​jej założyciel i menedżer portfela, Justin Keener, poprowadzi sesję panelową dyskusji Rosnąca popularność niepublicznym w jednostkach publicznych, zwanych również potoków, na wzrost kapitału Expo w Las Vegas 13 kwietnia w 2015 roku.

„Nie mogę się doczekać, aby dyskutować na wiele korzyści, jakie firmy mogą zyskać poprzez rozwijanie efektywnego wykorzystania tych instrumentów finansowych”, powiedział Keener. „Mamy wiele sukcesów w naszej ofercie, firmy, które uprawiane i prosperowały dzięki wykorzystaniu naszych QuickLoans jako elementu strategii finansowania”.


uznawany za pioniera i lidera w branży rozwoju i wykorzystania rur, Keener ma prowadzić inwestycje JMJ finansowych w setkach rośnie spółek publicznych w ciągu ostatnich 15 lat, ostatnio w tworzeniu QuickloanTM.


Innowacyjna QuickLoanTM JMJ Financial zrewolucjonizował dostęp do niezabezpieczonej obrotowe dla małych firm posiadanej publicznie. Z usprawniony proces finansowania i prostych dokumentów, QuickLoans JMJ zapewniają prostą ścieżkę od pierwszego kontaktu do finansowania, często w ciągu kilku dni. Firma inwestuje swój kapitał, ułatwiając szybkie decyzje i usunięcie zależność od inwestorów zewnętrznych lub osób trzecich. Większość QuickLoans wahają się od $ 50,000 do 250,000 dolarów, w których jest możliwość kontynuowania inwestycji w perspektywie długoterminowej.


O JMJ Financial

JMJ finansowa jest firma inwestycyjna prywatna, która specjalizuje się w rozwoju i kapitału na rozwój na pojawiające się spółek o niskiej kapitalizacji. JMJ inwestuje swój kapitał do transakcji mających na celu budowanie długoterminowych relacji pracy z koncentruje grupy innowatorów. Firma posiada biura w San Diego, CA i Miami, FL. Odwiedź http://www.JMJfn.com .

O Expo wzrostu kapitału

Wzrost Capital Expo zrzesza najlepsze pomysły, najbardziej obiecujących firm i górne czajnik do czynienia w powstającym finansowania wzrostu. Dołącz do 300 z najlepszych firm wzrost kadry kierowniczej, inwestorów i specjalistów finansowych koncentruje się na pre-IPO i rynku microcap publicznej za niezrównane doświadczenie w zakresie edukacji, sieci i dokonywania transakcji. Odwiedź http://www.GrowthCapitalExpo.com .

 
                    
                  
                
                
clear=”all”