Jest coraz Kredyt możliwe?

dostać kredyt
 (Tak to jest możliwe, aby uzyskać kredyt bankowy – Odkryj trzy kroki, aby ono miało miejsce dla ciebie)

Tak, to jest bardzo osiągalne! Russ Whitney Milioner Mastery Program szkolenia jest poświęcony na naukę w jaki sposób można uzyskać dofinansowanie, które będą potrzebne.

Russ Whitney wspomnieć, że zaufanie jest kluczem do uzyskania kredytu zostałeś prosi. Mimo, że zaufanie to nie wszystko, trzeba mieć wiedzę i być dobrze przygotowane. Trzeba powiedzieć, co musisz zrobić, wszystkie rozmowy, to trzeba wiedzieć, co mówisz.

Oto kilka propozycji z Russ Whitney:

1. Podejście najlepszy

bankuJeśli jesteś początkującym, należy nigdy próbować popełnić błędu trafienia bank tak duża, jak Johnny Lunchbucket albo nie dostanie się dalej. Zacznij od skromnych banków wspólnotowych zamiast, i oczekują szybszych decyzji i usługi, ponieważ bardziej skupić się na społeczności.

2. Podejście właściwą indywidualną

Mają wszystkie zaufania, a nazywamy podstawową gałąź i poprosić prezesa banku lub kierownika pożyczek komercyjnych. Ale tuż przed robi coś takiego, być dodatnia być dobrze przygotowany. Przygotuj się do skryptu w przypadku widać jej dopasowanie. Z rozmowy telefonicznej, zwraca się na osobiste spotkanie z bankierem w przypadku jesteś uzna za korzystne.

3. Uzbrój

Być dobrze przygotowane informacje można przedstawić bankiera. Pamiętaj, że wszystko, co zależy od tego, jak przedstawia je.
Russ Whitney pouczeni, że trzeba mieć zdolność przekonywania bankiera, że ​​można mieć bardzo dobre wykształcenie w zakresie nieruchomości. Byłoby to także doskonały wspominając o proponowanym planie tworzenia dochodów ze swojego przedsiębiorstwa. Po to osiągnąć, masz większą szansę na posiadanie bankiera reagować entuzjastycznie.

Najskuteczniejszą rzeczą jest, przezwyciężyć czynnik zastraszania i budowania relacji między tobą wraz z bankierem.