Globalny Długu ewidencja mianuje Kathy Simmermon do EVP Rozwoju Biznesu


Wilmington, Delaware. (PRWEB) 23 kwietnia 2015

Globalny Długu ewidencja (NRD), pionierem i liderem w długu dostępu do informacji i walidacji, ogłosiła dzisiaj, że powołał Kathy Simmermon jako wiceprezes rozwoju biznesu. W swojej nowej roli, Simmermon będzie nadzorował strategię ekspansji rynkowej Spółki w sektorze bankowym, jak również zakupu i gromadzenia długu segmenty.


W ramach globalnego zadłużenia rejestru Leadership Team, Simmermon wykorzysta jej silną sieć specjaliści finansowej i zadłużenia branży wzmocnić widoczność i obecność NRD w segmentach rynku wierzytelności konsumenckich, w tym: karty kredytowe, kredyty, motoryzacja, media, telekomunikacyjnych, medycznych studentów i pożyczek.

Simmermon przynosi imponujące osiągnięcia wzrostu firmy. Ostatnio, ona łączy się z Globalnego Rejestru zadłużenia Portfolio Kawalerii Usługi, LLC, dużego nabywcy wierzytelności, gdzie pełnił funkcję wiceprezesa przejęć. Nie, ona była odpowiedzialna za nagabywanie twórców, kredytodawców, nabywców długu oraz fundatorów okazji do portfeli cen i negocjować zakupy.


„W moim 30-letnim doświadczeniem w branży ARM, nigdy nie widziałem lepszego produktu do wniesienia wartości do wszystkich w rynku. Pierwotnych wierzycieli, kupujący dłużne, agencje inkasa, prawne kolekcje firmy i konsumenci korzystają z usług wszystkich NRD. Moje poprzednie doświadczenia z kupujących dłużnych daje mi unikalny wgląd propozycji wartości Global Rejestru w Zadłużenie na rynku długu „, powiedział nowo mianowany NRD EVP Kathy Simmermon. „Wizja NRD przynieść wiele niezbędnych kontroli i wydajności na rynku długu przez skomplikowanego zarządzania i walidacji rozwiązań zaawansowanych mediów zmusiła mnie do przyłączenia się do zespołu i pomóc doprowadzić ją do przemysłu”.


powołanie Simmermon pokazuje dalsze tempa Rejestru Długów z globalnego. Prowadzeni przez NRD CEO Mark Parsells, firma niedawno zabezpieczone 7 milionów dolarów serii finansowanie i ogłosił współpraca z TransUnion , światowy lider w dziedzinie zarządzania informacją i ryzyka, do wprowadzenia na rynek NRD usług rejestru długów dla kupujących dłużnych, kolekcjonerów oraz instytucji finansowych.

„Kathy bogate doświadczenie w zakresie usług finansowych i ekosystem długu sprawia, że ​​jej nieocenionym atutem zespołu Globalny Długu Registry”, powiedział Globalny Długu ewidencja Dyrektor Handlowy Charlie Moore. „Jej świeże spojrzenie i wyjątkowa umiejętność łączenia z wieloma różnymi zainteresowanymi stronami w ekosystemie zadłużenia pomogą sprowadzić NRD w kolejnej fazie wzrostu.”


Rejestr Długów O Globalnego

Globalny Długu rejestru, założona w 2005 roku, jest niezależna rejestru dla branży wierzytelności konsumenckich. GDR bezpiecznie sklepy, utworów i akcje informacje o nieregularnych rachunkach nabywców, firm zbiórki i konsumentów. Globalny Długu ewidencja jest finansowany przez US w oparciu, 5 miliardów dolarów private equity. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę: http: // www .globaldebtregistry.com

 
                    
                  
                
                
clear=”all”