Finanse Curriculum Poradnik

Czy planujesz na studia w trybie online lub w tradycyjnej szkole, ważne jest, aby program nauczania finansów wyjaśnił, zanim zdecydujesz się na stopnia w dziedzinie finansów . Jest to doskonały wybór edukacyjnych, jeśli planuje się wprowadzenie profesjonalnych światy finansów przedsiębiorstw, planowania finansowego, ubezpieczeń, bankowości inwestycyjnej lub innej pokrewnej dziedzinie. Program nauczania w toku studiów należy przekazywać wiedzę dotyczącą oszczędności, pożyczek i innych aspektów nauki o zarządzaniu funduszami.

Program Finance jest najbardziej zainteresowani budżetowania, ryzyka, wydatków i upływu czasu, jak wpływa ono na rynkach pieniężnych. Możesz wybrać specjalizację w biznesie, finansach osobistych i publicznych. W każdym razie, istnieją pewne aspekty programu nauczania, że ​​można oczekiwać, aby pokryć w czasie studiów licencjackich, niezależnie od specjalizacji w końcu iść do. Wszyscy studenci finansów powinien być związane z podstawowych narzędzi zarządzania finansami, które są niezbędne, aby skutecznie analizować i wykonać solidny plan zarządzania finansami.

Jeśli Specjalizujemy się w biznes, finanse trzeba będzie dowiedzieć się o lokatach bankowych gospodarczych, kredytów dla przedsiębiorstw i inwestycji na dużą skalę. Finanse publiczne kręci się wokół organizacji pozarządowych, oprocentowanie kredytów i innych aspektów systemu finansowego, że instytucje publiczne powinny być zainteresowane. Prywatne finansowanie jest bardziej związane z płacenia za edukację, inwestycje w domu, zakup pojazdów i innych dużych przedmiotów biletów, oszczędzanie na emeryturę, ochronę majątku, spłatę długów i innych indywidualnych problemów.

Istnieje wiele opcji, jeśli masz zamiar dostać dyplom z finansów. Można uzyskać tytuł licencjata i uczyć się do egzaminów do zwiększania zawodowych poświadczeń z certyfikatów, takich jak CFA (Chartered Financial Analyst), CMA (Certified Zarządzanie księgowy) lub CPA (Certified Public Accountant). Następnie można iść prosto do pracy i rozpocząć pogłębianie swojej kariery, czy może zdecydować się na dalsze swoje wykształcenie i poświadczeń z tytułem magistra czy nawet doktora, który być konieczne, jeśli planuje się na nauczaniu finansowania w przyszłości. Możesz także wybrać, aby uzyskać wykształcenie w tradycyjnym kampusie uczelni lub za pośrednictwem internetowego. Wiele drzwi otworzy ze stopniem finansów.

 

Znajdź najlepsze szkoły rachunkowości i Najlepsze programy księgowe na AccountingProgramsU.com i rozpocząć swoją drogę do satysfakcjonującej kariery zawodowej. AccountingProgramsU.com jest edukacja online zasobów zawiera informacje o uczelniach góry rachunkowości z USA i Kanady, które oferują najlepsze stopnie rachunkowości w różnych dyscyplinach.