Ekspert podatkowy Tom Wheelwright ujawnia, jak 2015 można budować bogactwo zwroty


Tempe, Arizona (PRWEB) 21 kwietnia 2015

wolne od podatku Wealth Autor Tom Wheelwright wezwał Amerykanów do korzystania z ich 2015 zwrot podatku do tworzenia bogactwa na AzTV rano Scramble ostatni piątek, 17 kwietnia, 2015. Misją firmy Toma Przepis Wealth jest aby trwale obniżyć podatki o 10-40% do udanych małych firm, przedsiębiorców i inwestorów – a następnie budować bogactwo długoterminową pomocą dodatkowej gotówki.


W tym AzTV wywiadzie Tom podkreślił, „Ostatecznie najlepsze wykorzystanie refundacji jest jej reinwestowania.” Tom pisze w swojej książce „A zwroty z rządu po prostu poczuć się lepiej, niż pieniędzy zarobionych w inny sposób.” By wiedzieć, jak działa prawo podatkowe, zwroty są o wiele bardziej prawdopodobne z pomocą dobrego doradcy podatkowego.


Donald Trump wybrane Tom przyczynić się do jego Wealth Builders Programu, wzywając Tom „najlepszy z najlepszych”. I jako długoterminowej strategii, Tom zaleca obracając refundacji w poważne bogactwa.


Osoby otrzymujące zwrotu może ulec pokusie, aby skorzystać z dodatkowych pieniędzy, aby podjąć natychmiastowe wakacje, zrobić kilka drobnych ulepszeń w domu i / lub przekazać na cele charytatywne. Jeśli pieniądze są dodawane do długoterminowej strategii, wyniki mogą być pomnożona, aby obejmować wszystkie trzy; wymarzone wakacje, przebudowany domu i ciągłe wsparcie dla ulubionego miłości.

Po otrzymaniu refundacji, Wheelwright wyjaśnia, że ​​najlepszym sposobem na zdobycie bogactwa długoterminowej strategii jest przez 3: związek zainteresowanie, Leverage i Velocity (książka Toma, „wolne od podatku Bogactwo” Książka zawiera przykłady). Chociaż te kroki mogą wydawać się skomplikowane, są naprawdę bardzo proste. Podstawowe klucze sukcesu to:

1. Zacznij od uzyskania edukacji finansowej od ludzi, którzy mają udane rekordy toru.

2. Zacznij powoli i dostać praktyki dzieje na torze inwestycyjnego.

3. Po kilku seriach, podnieść prędkość swoich inwestycji i wyników.


1. Związek Odsetki zapewnia znacznie większe zyski niż regularnych inwestycji. Na przykład, z 10.000 dolarów inwestycji CD ciągu 10 lat o 5% stopie oprocentowania, inwestor dokonać 6,288 dolarów w porównaniu do 5000 dolarów zysku, jeśli pieniądze każdego roku wykupione. 1,288 dolarów różnica jest potęgowany odsetek i dodatkowych pieniędzy, aby rozwijać portfel.


2. Dźwignia dzieje się, gdy inwestor zarabia odsetek od pieniędzy cudzym. Proces ten jest, co robi z każdego banku depozytu klienta. Aby wykorzystać pieniądze, inwestor może wziąć pożyczkę w banku na 5%, a następnie uzyskać zwrot 9% na innej inwestycji. Rezultatem jest zysk 4% na pożyczonych pieniędzy. To jak się darmowe pieniądze. W połączeniu z inwestowaniem zwrot podatku, dźwigni pomnaża zyski inwestora.


3. Prędkość jest jak szybko inwestor może iść, i jest jak samochód wyścigowy. Szybciej inwestor zyskuje edukacji finansowej i doświadczenie, wcześniej marzenie finansowe mogą być realizowane. Więcej osób wykorzystuje pieniądze, szybciej bogactwo jest zbudowany. Aby zdobyć wiedzę, Tom zaleca odtwarzanie Bogaty ojciec Cashflow 101 Game.


W końcu inwestorzy mogą budować ogromne pasywnego dochodu z wielkim doradcy podatkowego i portfela inwestycyjnego, że wszystko zaczęło się o zwrot podatku.


Media Kontakt

Liz Kelly

Goody PR

310-987-7207

O

Tom Wheelwright, CPA i CEO świadczenia Bogactwa (Tempe, Arizona), jest wiodącym ekspertem podatku i bogactwo, głośnik, opublikowane autor Tax-Free Wealth . Jest także Rich Dad Doradca / Robert Kiyosaki głośnika, który napisał Bogaty ojciec, Biedny ojciec. Tom jest najlepiej znany z podatków „zabawne, łatwe i zrozumiałe”, a specjalizuje się w pomocy przedsiębiorcom i inwestorom budować bogactwo poprzez praktyczne i strategicznych sposobów, które na stałe zmniejszyć podatki. Jest także założycielem WealthStrategyU i został wyposażony w Inwestora Business Daily, księgowe Dziś Deseret Aktualności Narodowy, Huffington Post, Phoenix Business Journal, CEO Blog Nation, a jako gość na AzTV rannej Scramble ABC Radio News AM870 odpowiedzi, Nieruchomości Chłopaki Radio Show i pieniądze Radio 1510 firm na śniadanie. http://taxfreewealthadvisor.com

 
                    
                  
                
                
clear=”all”
Więcej
Pożyczki 4 U prasowe