Dlaczego ulica stroni deweloperów


Ipswich, Suffolk (PRWEB UK) 18 kwietnia 2015

Wysoki ulicy kredytodawców miłość do publicznej wiadomości, jak są one wspieranie ożywienia, cytując że akceptują 80% wniosków, które otrzymują, ale to „Dym i lustra” tylko uwzględnia href=”http://www.prweb.net/Redirect.aspx?id=aHR0cDovL2NmYnVrLmNvbS8=” onclick=”linkClick(this.href)” które sprawiają, że do „komitetu kredytowego” do zatwierdzenia. Większość firm, które chcą kredytu nie dostać w miarę komitetu kredytowego, więc nigdy się formalne odrzucenie, a tym samym nie rób go w statystykach!


Jeden sektor, w którym jest to prawdziwsze niż jakakolwiek inna jest finansowanie rozwoju – czy kredyty dla małych i średnich budowniczych, którzy chcą budować domy, które nasz kraj tak bardzo potrzebuje.


Do głównych kredytodawców wysoki ulicy obsługuje tylko „złocone brzegi” propozycje i tylko pożyczyć do 60% ceny zakupu w miejscu, a 60% kosztów kompilacji. I chociaż ich ceny są bardzo dobre np 4,5% w stosunku do brzegu stopy bazowej Anglii, to nie pomaga, do małego budowniczego próbuje dokonać rozsądnego życia. Wyjaśnienie wysokie kredytodawców ulicy dają za tak selektywne jest to, że tych pożyczek wyceny bardzo konkurencyjnych i dlatego nie mogą sobie pozwolić na bardzo duże ryzyko. Nie niesprawiedliwe punkt, ale bardzo, dlaczego nie będzie podjąć większe ryzyko w zamian za wyższe oprocentowanie jest jasne. Dodatkowo wspierane będą tylko projekt, jeżeli jest poparte portfolio wcześniej dostarczonych projektów dochodowych -. Budowniczy przedsiębiorczy własny rachunek chce przenieść się o krok nie zostanie przyjęta lub wspierane

Istnieje jednak ogromna liczba innych kredytodawców – instytucji, prywatnych inwestorów oraz jak – kto będzie podjąć większe ryzyko w zamian za wyższą stopę procentową. Istnieją również kredytodawców, którzy skupią się bardziej swoją uwagę na wartości końcowej miejscu przy obliczaniu tego, co są gotowi pożyczać zamiast wartości dziś. Choć to z natury bardziej ryzykowne dla pożyczkodawcy można stwierdzić, aby być bardziej odpowiednie. Po wszystkim, podczas gdy nasz rynek nieruchomości ma swoje czkawka ogół spędza więcej czasu rośnie silniej niż spada

Przeszukując całego rynku jest to możliwe dla budowniczych, aby znaleźć środki finansowe na co najmniej 70% ceny zakupu terenu, a następnie 100% kosztów budowy, tak długo, jak całkowita kwota kredytu nie przekracza 70% – 75% do końca wartość terenu. Mamy Widziałem nawet przypadki, w których, jeśli nie jest wystarczająco prawdopodobne zysku w wartości końcowej, kredytodawca będzie toczyć się wypłaty odsetek tak, budowniczy nie musi dokonywać żadnych płatności kredytu w okresie budowy.


Na pierwszych miejscach jest to możliwe do osiągnięcia jeszcze bardziej konkurencyjne kredyty. Na przykład latem ubiegłego roku zorganizowaliśmy finanse na miejscu w hrabstwie Oxfordshire. Koszty nabycia stronę (cena zakupu £ 750k oraz opłaty skarbowej, radców prawnych koszty, opłaty samorządowe (S106) itd.) Był około £ 850k i okazało się, pożyczkodawcy, aby zapewnić £ 567k co stanowi 66% kosztów akwizycji, ale masywne 75% ceny zakupu gołego.

Podczas gdy stawki za te pożyczki może wynosić około 12% rocznie, zyski na budynku zazwyczaj oznacza, że ​​koszty finansowe nie idą do renderowania projektu nierentowne. Ważne jest, aby zapewnić, budowniczych są świadomi wszystkich opcji tam i że mogą one być połączone z kredytodawców, którzy są chętni do wspierania projektów finansowych. I tam niezależne, cała brokera rynku, podobnie jak CFBUK , przychodzi.

Kontakty z mediami

Hana Ballard: Hana (at) thebridgemarketing (kropka) co (kropka) pl | 07810 448319 | 01394 383646

Uwagi dla redaktorów:

CFBUK

CFBUK dostarcza innowacyjne hipotek komercyjnych dla firm i inwestorów. To jest wiodącym na rynku maklerskich, które ma kłopotów z uzyskaniem handlową i finansów przedsiębiorstw.


CFBUK jest niezależna, Całe Rynku Broker, które mogą poradzić sobie z wszystkich kredytodawców działających w Wielkiej Brytanii. Z ponad 20-letnim doświadczeniem i podejściem znanym, no-nonsense, świadczonych przez nich usług jest szybkie, skuteczne i ukierunkowane na wyniki.


Więcej informacji można znaleźć na stronie http: //www.cfb.com

 
                    
                  
                
                
clear=”all”