Dalsze informacje: Finanse i Księgowość, rachunkowości

corporate finance
 

Istnieje wiele zadań spółki, które są zlecone dziś od głównych usług spółki oferowanych na rynku do obowiązków kadrowej firmy. Jednak jest jedna, która już od narodzin koncepcji outsourcingu, ponieważ jest jednym z wewnętrznych zadań korporacyjnych, które wymagają fachowej uwagę i to jest niczym innym niż outsourcingu finansowo-księgowego. Byłoby to dopuszczalne dla ogółu społeczeństwa, aby przypuszczać, że księgowość jest jednym z głównych rozwiązań outsourcingu dziś.

Większość ludzi myśli tylko o należności, zobowiązania i ogólne rachunkowości po usłyszeniu słów finanse i rachunkowość outsourcingu, ale wydaje się, że to kolejny stopień do niego, że jest na wzrost, co jest planowanie finansowe & amp; analiza. Ta szczególna gałąź jest obecna w ciągu ostatnich kilku lat, ale to jest zlecana rzadziej, ponieważ jeszcze nie weszły na rynek w porównaniu do bardziej popularnych.

Ostatnie badania przeprowadzone przez Everest Research Institute wskazują, że planowanie finansowe & amp; Analiza ma znaczący ruch w zakresie finansów i rachunkowości umów outsourcingowych. Firma badania rynku poinformował, że w latach 2005 do 2009, uszczelnione przedłużenia kontraktu obejmował planowanie finansowe & amp; Zakres analizy. Poza tym, to również wspomnieć, że kluczową rolę w podpisaniu umowy pochodzą z przemysłu wytwórczego i detalicznych.

Światowy lider w outsourcingu oferujących tego rodzaju usługi, takie jak Genpact (NYSE: G), Wipro (NYSE: WIT), Infosys (NASDAQ: INFY) i Accenture (NYSE: ACN), są obecnie zwiększenie ich Financial Planning & amp; Funkcje analizy, ponieważ widzą, że jest jeszcze wiele do zrobienia i istnieje duże prawdopodobieństwo, że ten konkretny poziom outsourcingu będzie widać boom w nadchodzących latach. Vengroff, Williams & Wilkins; Associates, globalny dostawca usług dla celu procesów pieniężnych, przewiduje, że finanse i rachunkowość outsourcingu zyska większą wartość to 2011. Accenture (NYSE: ACN), który jest jednym z wyżej wymienionych firm, dodał inny zestaw usług do oferty rynku, które mają być dostarczone poprzez swoje placówki w Cebu, Filipiny. Usługi te skupiają się na rozwiązaniach niegłosowych, które składają się z finansów i rachunkowości rozwiązań, między innymi.

Jednak tak wielka, jak idei outsourcingu planowania finansowego & amp; Analiza może brzmieć, wydaje się, że nie wszystkie kraje są w stanie jeszcze rozszerzenie swoich usług, ponieważ istnieje pewien poziom wiedzy potrzebnej do wykonywania takich zadań. Ten konkretny oddział finansów i outsourcingu księgowego wymaga wyższego poziomu wiedzy i szkoleń, w porównaniu do innych ofert w ramach tej samej kategorii. Biorąc pod uwagę, Filipiny, kraj może być uważany za jednego z najlepszych miejsc do outsourcingu, zwłaszcza dla rozwiązań contact center, ale wciąż planowanie finansowe & amp; Analiza outsourcing jest jeszcze w powijakach w kraju.

W najbliższych miesiącach i latach, możemy się spodziewać, że popularność tego stopnia finansowo-księgowego usługi outsourcingu wzrośnie i że kraje, które promują outsourcingu będzie w pełni zdolny do rozszerzania swoich usług dla firm na całym świecie.