Budowniczowie Legitymacje kart kredytowych 88 milionów dolarów w finansowaniu dla Klientów Small Business


Spring Hill, Floryda (PRWEB) 21 kwietnia 2015

Dzisiaj kart kredytowych Konstruktorzy ogłosił, że fala łagodzenia polityki kredytowej w 2014 roku w dalszym ciągu pobudzać znaczący wzrost – pomoc z firmą przewyższyć $ 88M z funduszy na ich klienci.


Według Fortune, kredytów dla przedsiębiorstw wzrosła 42000000000 dolarów w czwartym kwartale 2014 roku, a kredyty karta kredytowa wzrosła 35000000000 dolarów. W przeciwieństwie do kredytów hipotecznych wzrosła zaledwie 6000000000 dolarów.


Karty kredytowe Remont pomaga małych firm i inwestorów nieruchomości uzyskać znaczne środki (do $ 250.000 i więcej) na zero procent odsetek poprzez finansowanie twórczej karty kredytowej. Dla firm i inwestorów, którzy potrzebują tylko finansowanie rok lub dwa, inteligentny zadłużenie karty kredytowej może być bardziej skuteczne niż nawet hipoteki kosztów.


Od obecna sytuacja gospodarcza poprawiła się, a rynek ułatwiona, banki szukali różnych sposobów, aby zwiększyć swoje zarobki. Banki i organizacje związkowe są bardziej liberalne podejście do ryzyka, i zawsze muszą znaleźć sposoby, aby wygenerować więcej biznesu. Powoduje to, że niektóre drogi pozyskiwania finansowania są teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek.


Jednym z najprostszych, a jeśli zrobione poprawnie, najtańszy, sposoby, aby uzyskać finansowanie odbywa się za pomocą kart kredytowych. Podczas gdy wiele firm wciąż ładować karty kredytowej ogromne stopy procentowe, są tysiące ofert kart kredytowych na korzystnych warunkach dla małych firm.


W rzeczywistości, gdy Urząd Kontrolera Waluty wydali 19-ty roczne „Badanie praktyk procesu kredytowania,” oni również, że spośród wszystkich produktów kredytowych, kart kredytowych miał największy złagodzenie norm ubezpieczeniowych.


Zero oprocentowane pożyczki dla banków sensu. Po pierwsze, same banki mogą pożyczać historyczne upadki (oni pożyczyć co koło zera procent z Rezerwy Federalnej), więc mają dostęp do części kapitału. Dodaj do tego pojęcia, że ​​banki mają wiele sposobów zarabiania pieniędzy, a to zaczyna mieć sens.


Banki chcą mieć relacje z małych firm i inwestorów. Jeśli już mają związek, że chcą otoczyć że związek z usług, aby zachować je od przechodząc do konkurencji. Tak, zapewniając klientom wielkich oferty karty kredytowej kosztuje ich bardzo mało, i pozwala im na dalszy rozwój tych relacji.


Chociaż wiele zerowe warunki procent procentowych wydaje się być ograniczony, zgodnie z Ari Page, CEO kart kredytowych Konstruktorzy , jeśli wiesz, co robisz, to nie jest przypadek.


„Banki nadzieję, że nie jesteś wystarczająco bystry, aby uświadomić sobie, że jeśli wiesz, z kim rozmawiać, a co powiedzieć, można zachować wywrócenie zerowe zainteresowanie wprowadzające oferuje w dającej się przewidzieć przyszłości,” powiedział.


Według pana strony, Oto niektóre działania małych firm i inwestorzy mogą podjąć, aby wykorzystać niskich i kredyt nieoprocentowany kart.


1. Jeśli nie masz jednostkę gospodarczą, otrzymać. Jest to łatwe do zdobycia i każdy może to zrobić. Chcesz być mądry o tym, jak niektóre jednostki są bardziej lendable niż inni. Na przykład, mając Marketing / Reklama lub zarząd w nazwę firmy, wskazuje jesteś (średnio) lepszego ryzyko niż kogoś z Nieruchomości w tytule. Istnieją również istotne niuanse w zakresie, jaki rodzaj podmiotu skonfigurować.


2. Wiedzą, jak wyjaśnić to, co robi Twoja firma. Jeśli jąkanie, jąkanie lub wydaje niepewny swojej działalności, nie należy się spodziewać, że bank pożyczy do Ciebie.


3. Jeśli masz problemy osobiste kredytowe, My je oczyścić. Istnieje wiele agencji, takich jak Kaydem kredytowych Pomoc , które mogą Ci pomóc.

4. Szukaj w internecie oferty karty kredytowej dla przedsiębiorstw.


5. Czy Twoje domowe do sortowania różnych ofert, identyfikując ukrytych opłat.


6. Przeglądaj istniejących relacji i zobaczyć, co jesteś w stanie zrobić. Kiedyś poszedłem do mojego banku, aby otworzyć konto czekowe i zaproponowano 17000 dolarów karty kredytowej za bycie lojalnym klientem.


7. Zastanów żądania podwyżek linii lub zwiedzania promocyjne stawki dla tych kart, które już masz. Wiele banków nie zawaha się nagradzać dobrych klientów ze wzrostem linii kredytowych.


W czerwcu, kart kredytowych Konstruktorzy ogłosił nowy program finansowania, aby ich usługi kredytowe biznesu bardziej dostępny dla szerszej gamy wykwalifikowanych małych przedsiębiorstw. Ich program finansowania opartego na wydajności pozwala wykwalifikowanych klientów na odroczenie płatności do momentu otrzymania kredytu. Dzięki tej opcji nie ma żadnych opłat up-front, a kredytobiorcy mogą zamiast tego zdecydować się płacić procent od kredytu otrzymanego.


Na pytanie o sukces swojej firmy, pan Page powiedział: „Jeśli musisz znaczne dolarów – $ 50-100K i poza nią, co naprawdę trzeba wiedzieć, co robisz. Po utworzeniu strategii i zbudowane relacje z wiodących instytucji kredytowej przez osiem lat, znamy możliwości i wybojów wzdłuż drogi.


„Niedoświadczeni kredytobiorców nie zdaje sobie sprawy, jak realizować duże ilości kredytu bez strzelanie sobie w stopę”, dodał. „Mogą spędzić sporo czasu próbując to zrobić na własną rękę, a wiatr się negatywnie na ich osobiste kredyt, zastosowanie mniejszych kart, które będzie zablokować je z coraz lepszych ofert, za pomocą strategii, która oznaczy je jako zbyt ryzykowne, lub zaciągnięcie sprytne opłaty roczne (widzieliśmy ich tak duży, jak 500 dolarów) i / lub wyższych prędkościach równowagi. Innym negatywnym efektem ma być zatwierdzony do wizytówki i uświadomić sobie, tylko po tym, że karta będzie raportowanie do osobistego kredytu.


„Korzystanie firmę jak karta kredytowa w Builders, gdzie trzymają rękę na każdym kroku sposób, praktycznie gwarantuje, że dostaniesz najbardziej możliwy kredyt dla Twojej firmy. Doświadczeni menedżerowie wiedzą, kiedy użyć swoich specjalnych umiejętności na maksymalny zysk, a kiedy się zlecić ekspertom. Są to osoby, które będą skuteczne pozyskanie kredytu w naszych programach.


„W gospodarce poprawia i pożyczek nadal rośnie, to jeszcze bardziej konieczne dla właścicieli firm, aby wiedzieć, jak rozpoznać ich możliwości. Jesteśmy tutaj, aby pomóc, więc właściciele małych firm mogą robić to, co oni są najlepsi w. – Zarabianie pieniędzy „

O kart kredytowych Builders: Założona w 2007 roku, kart kredytowych Konstruktorzy został stworzony jako alternatywa dla wysokich kredytów procentowej. Poprzez swoje relacje z niektórych narodu największych kredytodawców kredytów, kart kredytowych Remont pomaga małych firm i inwestorów nieruchomości dostać do $ 250.000 finansowania z małym lub żadnym zainteresowaniem.


 
                    
                  
                
                
clear=”all”
Podobne href=”http://kursna.pl/category/uncategorized/”>