Ankieta: Doradztwo Finansowe pomocy Vital Student cierpi uciążliwych przepisów federalnych


Washington, DC (PRWEB) 22 kwietnia 2015

Prawie połowa ankietowanych biur pomocy finansowej Raport umiarkowanego do ciężkiego niedoboru zasobów potrzebnych do wykonywania pracy, według nowego raportu Krajowego Stowarzyszenia Studentów Financial Administratorzy pomocy (NASFAA). A kiedy czas jest krótki, respondenci twierdzą, że często jest doradztwo dla studentów, która zostanie wycięte – ze szkodą dla wszystkich.


Wiele biur, które zgłoszone niedobór zasobów w NASFAA na „2015 obciążeń administracyjnych Survey” przypisać go do zwiększonej pracy, przestrzeganie przepisów federalnych, z których wiele ma wątpliwą wartość dla studentów i podatników. Prawie 70 procent stwierdziło, doradztwo twarzą w twarz została znacznie ograniczona w wyniku. W połączeniu z 91 procent, który zgłosił, że typowy studenta wiedza finansowa zrozumienie jest „ograniczony” lub „bardzo ograniczone”, to jasne, że obciążenia administracyjne biura pomocy finansowej są poświęcenie czasu z dala od studentów, którzy rozpaczliwie potrzebują.


Pomoc finansowa jest siłą napędową, która biegnie przez uczelniach pomagają dostęp studentów, stać, i ukończyć studia. Ale między zgodne z przepisami federalnymi, pakowania nagrody pomocy i doradztwa studentów i rodzin, specjalistów, którzy go nadzorują są rozciągnięte coraz cieńsza. Około 75 procent respondentów ankiety mówią, kwota pomocy finansowej wypłacana wzrosła w ciągu ostatnich pięciu lat, a od prawie tych samych odsetkiem respondentów, ich budżety operacyjne i rozmiary pracownicze pozostały na stałym poziomie lub zmniejsza się.


Niestety, dane wskazują na wieloletniego trendu, jako podobnego badania NASFAA pokazał w 2010 roku wiele biur już obliczu niedoborów w latach 2009-10. Aby pomóc odwrócić trend i zwolnić więcej czasu na konsultacje, NASFAA oferuje dziewięć następujących zaleceń:

Użyj przed -prior roku (PPY) dane o dochodach ustalania prawa pomocy studentów, aby wydłużyć czas, aby zakończyć aplikacje.
  Zapewniają administratorom pomocy uprawnienia do ograniczenia ilości kredytów dla niektórych szerokich kategorii uczniów i wymagają – w razie potrzeby – dodatkowe doradztwo pożyczki.
  Wyeliminować wszystkie pytania pomocy niefinansowe związane z procesu rekrutacji.
  Mandat federalnego programu wczesnego zaangażowania dla federalnych programów pomocy dla studentów.
  Przegląd, konsolidację i uproszczenie wymogów informacyjnych konsumentów do ujawnienia bardziej ukierunkowane, sensowne i skuteczne.
  Uproszczenie procesu powrotu IV Fundusze Tytuł (R2T4) gdy student wycofuje.
  Zreorganizować i bardziej przejrzysty proces szacowania obciążenia związane z nowymi przepisami.
  Dołącz oszacowania obciążeń w wynegocjowanej procesu stanowienia prawa.
  Opracowanie próg wysokości obciążeń Departament Edukacji może nałożyć.

„Kiedy biura pomocy finansowej są napięte, to studenci, którzy cierpią najbardziej,” powiedział Justin Draeger, prezes i dyrektor generalny NASFAA. „Uczelnie, które shortchange biura pomocy finansowej są ostatecznie oddanie swoich uczniów na niebezpieczeństwo. Dobrą wiadomością jest to zdroworozsądkowe są aleje polityki kongresowe i Departament Edukacji może podjąć teraz, że będzie dokonać zmian dla profesjonalistów i studentów. „


Aby uzyskać więcej informacji, zobacz pełna „2015 obciążeń administracyjnych Survey” i kontakt na 202- 785-6959 lub wiadomości (AT) nasfaa.org.

O NASFAA

Krajowe Stowarzyszenie Studentów administratorów pomocy finansowej (NASFAA) to organizacja non-profit, która reprezentuje członkostwo ponad 20.000 specjalistów pomocy finansowej w prawie 3000 szkół wyższych, uniwersytetów i szkół zawodowych w całym kraju. Instytucje członkowskie NASFAA służyć dziewięciu na dziesięciu studentów w Stanach Zjednoczonych. Z siedzibą w Waszyngtonie, NASFAA jedyny krajowy związek z głównym naciskiem na prawodawstwo pomocy studentom, analiz prawnych i szkolenia dla administratorów pomocy finansowej. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę http: // www. nasfaa.org .

 
                    
                  
                
                
clear=”all”