Amerykańska Doradztwo kredytowe konsumentów oferuje ważne lekcje dla dzieci pieniądze w każdym wieku Financial Literacy Miesiąc czasie

Boston, MA (PRWEB) 01 kwietnia 2015

Informacje na temat finansów w młodym wieku jest kluczowym elementem do podejmowania trafnych decyzji finansowych w przyszłości.


Mimo to, badania pokazują, że większość młodych ludzi boryka się z wiedzy finansowej w USA zaledwie 17 państw wymaga osobistych klasy finansowe w liceum, według sondażu przeprowadzonego przez Radę Edukacji Ekonomicznej.


Kwiecień jest finansowa miesiącu Literacy i krajowych organizacji non-profit American Doradztwo kredytowe konsumentów ma wiele zasobów, aby upewnić się, że dzieci w każdym wieku uczyć na temat finansów, budżetowania oraz w jaki sposób pieniądze skutki ich codzienne życie.


„Edukacja finansowa jest kluczem do stabilności gospodarczej i sukcesu, a dzieci nigdy nie są zbyt młodzi, aby zacząć uczyć się o pieniądze, budżetowania i oszczędności”, powiedział Steve Trumble, prezes i dyrektor generalny amerykańskiego Konsumentów Kredyty Doradztwo. „Podczas gdy rozległe zasoby edukacyjne finansowe są dostępne, zbyt często nie są one zawarte w środowiskach edukacyjnych uczniów i programu nauczania. To ma się przez całe życie skutki finansowe. Jeśli chcemy, aby nasze dzieci, aby być inteligentne dorośli finansowe, musimy wprowadzić te podstawowe pojęcia w młodym wieku „.


Przedszkole do klasy 2

Rodzice powinni wprowadzić pojęcie pieniędzy na dzieci w przedszkolu wstępnej. Przedszkolaki mogą nauczyć się rozpoznawać, liczenia i sortowania różnych rodzajów monet, natomiast przedszkolaki mogą dowiedzieć się, jak wiele różnych monet są warte. Pierwsze i drugie równiarki może przystąpić do określenia sposobu korzystania z najmniejszą liczbę monet, aby osiągnąć różne kwoty, oraz czy mają wystarczająco dużo pieniędzy na zakup przedmiotów w różnych cenach. Używane równiarki może również nauczyć się robić zmiany.


Sprawdź, poznawanie pieniędzy zabawy. Zacznij obracając codziennych czynności w okazję do wyjaśnienia, co pieniądze są i jak są wykorzystywane. Na przykład, podczas podróży do rodziców sklep spożywczy można porównać cen żywności. I następna podróż do bankomatu jest okazją, aby upewnić się, że dziecko rozumie, pieniądze trzeba zapracować, a nie po prostu przyjść z maszyny.


stopnie 3 do 6

W miarę jak dzieci przechodzą przez szkoły podstawowej do szkoły średniej, mogą rozpocząć naukę o wybór inteligentnych pieniędzy. Odróżnić potrzeby – przedmiotów, takich jak żywność, schronienie i ubranie – i chce – takie rzeczy jak zabawki i słodycze. Pieniądze zarobione i dzieci w tym wieku może być wprowadzony do koncepcji budżetowania – szczególnie, jeśli otrzymują zasiłek, uzyskać gotówkę urodziny lub karty upominkowe, lub pieniądze z obowiązkami.


Wprowadzenie budgeting arkusz , że układa źródeł dochodów i wydatków, tak, że dzieci uczą się tego, co pieniądze zostały zarobione i wydane. W tym wieku, pojęcie oszczędności – odkładanie środków obecnie do późniejszego wykorzystania – staje się ważne. Następnym razem, gdy dziecko otrzymuje czek urodziny, wziąć je otworzyć konto oszczędnościowe i wyjaśnić, jak ich pieniądze mogą rosnąć ze względu na zainteresowania.


stopnie od 7 do 12

Do czasu osiągnięcia przez dzieci w średnim i liceum są one na tyle stary, aby zrozumieć i wykorzystać koncepcje zarabiać, planowanie i zapisywanie. Większość dzieci w tym wieku zaczynają zarabiać pieniądze, czy to poprzez wakacyjnej pracy, opieka nad dzieckiem lub innych prac. Dzięki tej nowej dochodów pochodzi możliwości budżetu i oszczędności. Ważne jest, aby dzieci śledzić swoje wydatki i wiedzieć, gdzie ich pieniądze się dzieje w każdym miesiącu. Wyjaśnij, że część każdej wypłaty powinny być wprowadzone bezpośrednio do rachunku oszczędnościowego.


Dzieci powinny ustawić SMART cele finansowe, decydując, co mają oszczędności i ile ich będzie potrzebował. SMART cele finansowe obejmują samopoczucie:

1. Specjalny: Co dokładnie należy dokonać? Kto jeszcze będzie zaangażowany? Gdzie się odbędzie? Dlaczego chcę, aby osiągnąć ten cel?


2. Wymierne: Skąd mam wiedzieć, że się udało? Jak dużo zmian muszę zrobić? Jak wiele dokonań lub działania to potrwa?


3. Osiągalne: Czy mam lub mogę uzyskać, środki niezbędne do osiągnięcia celu? Czy celem rozsądne dla mnie? Czy działania Planuję wziąć przyniesie mi sukces?


4. Realistyczne: Czy warto dla mnie w tej chwili? Czy to przemawia do mnie? Czy to opóźnić lub zapobiec mnie od osiągnięcia bardziej ważne cele? Czy jestem gotów zaangażować się naprawdę osiągnąć ten cel?


5. Terminowe: Jaki jest termin osiągnięcia celu? Kiedy należy podjąć działania? Co mogę zrobić dzisiaj?


Gdy dzieci się SMART o swoich celach, mogą opracować szczegółowy budżet, wykorzystuje konto w banku, i dowiedzieć się, co to znaczy wydać i pożyczyć inteligentny, bez uzyskiwania w too znacznie zadłużenia karty kredytowej.

Wstępnie uczelni i studentów

Gdy dzieci zaczynają myśleć o studiach i życiu po ukończeniu szkoły średniej, ich potrzeby finansowe stają się bardziej wyraźne. W tym czasie, to jest istotne, że uczniowie uczą się, w jaki sposób wybrać bank, karta kredytowa, i ogólnego przygotowania do ich przyszłości finansowej.


Studenci myśli o studiach powinien dowiedzieć się o różne stypendia, jak zarobić pieniądze, podczas gdy w szkole, i zastosować lekcje finansowe są już zdobyte przez znalezienie sposobów mogą zaoszczędzić pieniądze na koszty podręczników i innych uczelni. Aby uzyskać więcej informacji, studenci mogą pobrać ACCC Financial Skoroszyt.


ACCC jest 501 (c) 3 organizacją, która zapewnia doradztwo bezpłatne doradztwo kredytowe, upadłości i mieszkalnictwa, doradztwo dla konsumentów w całym kraju w potrzebie kształcenia umiejętności finansowego i zarządzania pieniędzmi. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z ACCC:

 Dla doradztwo kredytowe, zadzwoń 800-769-3571
 W przypadku upadłości doradztwo, zadzwoń 866-826-6924
 Do obudowy doradztwa, zadzwoń 866-826-7180
 Więcej informacji na temat warsztatów edukacji finansowej w Nowej Anglii, zadzwoń 800-769-3571 x1980
 Lub na stronie internetowej pod adresem ConsumerCredit.com

O amerykańskiej Doradztwo kredytu konsumenckiego

Amerykańska Doradztwo kredytowe konsumentów (ACCC) jest non-profit, doradztwo kredytowe 501 (c) (3) organizacją zajmującą się wzmocnić pozycję konsumentów w celu osiągnięcia gospodarki finansowej i redukcji zadłużenia poprzez edukację, doradztwo kredytowe oraz rozwiązań zarządzania długiem. Aby pomóc konsumentom osiągnąć swój cel redukcji zadłużenia, ACCC oferuje szereg darmo konsumpcyjnych osobistych środków finansowych na różne tematy, w tym budżetowania, zarządzania długiem kredytów i pożyczek studenckich, i pieniędzy, młodzieży, własnego domu, kradzież tożsamości, życia i starszych emerytury. Konsumenci mogą korzystać arkusze, filmy, kalkulatory i artykuły blogu ACCC do podjęcia możliwie najlepszych decyzji dotyczących ich przyszłości finansowej. ACCC posiada rating A + z Better Business Bureau i jest członkiem Stowarzyszenia Niezależnych Consumer agencji doradztwa kredytowego. Aby uzyskać więcej informacji lub dostępu do wolnych zasobów edukacji finansowej, zaloguj się do ConsumerCredit.com lub odwiedź TalkingCentsBlog.com.


 
                    
                  
                
                
clear=”all”
Więcej href=”http://kursna.pl/category/uncategorized/”>