Udane Biznes Pomysły Wspieranie nowego biznesu z dotacjami

Prawdopodobnie widziałeś go w telewizji. Ten facet w zabawny strój prowadzi seminaria i sprzedaje książki z informacją, o wolne pieniądze, aby zapłacić za różne rzeczy. Można również zauważyć w mediach, że prezydent zyskał zgodę Kongresu na zwiększenie wydatków na programy federalne w celu wsparcia gospodarki.
Jak uzyskać dostęp do wszystkich tych pieniędzy?

Witamy w świecie dotacji państwowych i federalnych.

Niezależnie od poglądów politycznych na ten temat Faktem jest, że setki miliardów dolarów zostały przyznane przez rząd wspierać szeroki zakres inicjatyw, które są uznane za korzystne dla ogółu społeczeństwa. Przepisy prawne, które sięgają do czasów stanu FDR, że te pieniądze, raz przyznane, muszą być rozdawane.

Więc dlaczego nie?
Sam proces dotacja jest trochę bardziej skomplikowane niż idei jakiegoś spritely krasnoludek z gigantycznej puli pieniędzy wypłacającej ją każdemu, kto pyta. Faktycznie, ludzie, którzy wiedzą, jak grać w grę dotacji nie zobaczyć to trochę jak krasnoludek z dużym garnku pieniędzy. Jest jeszcze proces zaangażowane. Lepiej opanować, większe szanse pozyskania pieniędzy poprzez system dotacji.

Pierwszym krokiem jest, aby zastanowić się, jak twój nowy pomysł na biznes to korzyści dla społeczności. Dotacje nie są po prostu niedostępne, ponieważ chcesz jeden. Celem dotacji jest do osiągnięcia konkretnego celu, a celem jest uważane za korzystne dla więcej niż tylko ty.

Drugim krokiem jest zbadanie możliwych dotacji, które mogą wspierać firmy. Dobrą wiadomością jest to, że nie trzeba kupować gigantyczną książkę, aby uzyskać listę dostępnych dotacji. Rząd federalny stworzył stronę internetową z wszystkich potrzebnych informacji.

Należy również zadzwonić do lokalnych urzędów państwowych i zapytać, co państwo może być dostępne dla Ci zacząć poziom daje. Ludzie dostać na telefon są najlepsze sojusznicy tak rozmawiać z nimi o tym, co dotacje są dostępne i co z nich masz najlepsze szanse. Zapytaj o radę i wolnym informacji lub szkolenia, które mogą być dostępne, aby pomóc Ci zwiększyć swoje szanse na otrzymanie dotacji.

Krok trzeci jest napisanie wniosku o dotację. Sposób ten różni się w zależności od grantu. Niektóre dotacje pozwalają na zastosowanie do nich w całości za pośrednictwem aplikacji internetowych w oparciu. Pozostałe dotacje mogą wymagać przedstawienia propozycji, a nawet kopie planu biznesowego.

Nie zadowalaj się na wysłanie w jednym wniosku o jednorazową dotację i parkowanie się obok skrzynki pocztowej czeka na odpowiedź. Zamiast zwiększyć swoje szanse na wygranie stypendium przez zastosowanie do więcej niż jednego. Jeśli dobrze może pojawić się więcej niż jedną dotację.

Mimo debat politycznych ponad dotacji, jedno jest absolutnie pewne. W tej chwili są one dostępne. Jeśli nie stosuje się do nich, pieniądze po prostu udać się do kogoś innego. Masz wielkie udanych pomysłów biznesowych. Nie zasługują na impuls, który może zaoferować dotacje?

 

Jeśli potrzebujesz pieniędzy, teraz, jak ja mówię: w ciągu następnej godziny, spróbuj tego, co zrobiłem. Mam więcej pieniędzy, niż w moim starym biznesu i można też przeczytać niesamowite, prawdziwą historię, w linku poniżej. Kiedy dołączyłem byłem sceptyczny w zaledwie dziesięć sekund przed zdałem sobie sprawę, co to było. I uśmiechał się od ucha do ucha i będzie zbyt.