Twórczy Reuse Zmniejsza wpływ na środowisko przy jednoczesnym zwiększeniu dostępu do skutecznych narzędzi nauczania


San Jose, CA (PRWEB) 22 kwietnia 2015

świat obchodzi Dzień Ziemi 22 kwietnia Na RAFT (Obszar materiałów do nauczania), każdy dzień jest Dzień Ziemi. Tratw przetwarza ponad 140 tysięcy metrów sześciennych rocznie do materiałów angażując narzędzi do nauki dla studentów.


TRATWA powstała w 1994 roku z fundacji w prosty, ale potężny pomysł; Studenci uczą się najlepiej, gdy są aktywne w procesie uczenia się. Hands-on nauki okazał się dostarczać bogatsze, głębsze zrozumienie dla studentów, zwłaszcza z STEM (nauki, technologii, inżynierii i matematyki) przedmiotów. Tratw zapewnia nauczycielom pomysłów, inspiracji, materiałów, szkolenia i wsparcia w celu dostosowania praktyczną naukę do życia.


Zapewnienie niedrogie ilość praktycznych narzędzi edukacyjnych, które angażują uczniów i zwiększyć ich rozumienie uczenia się osiągnąć Upcykling podarowane materiały z lokalnych firm, które w przeciwnym razie lądują na wysypiskach. Na przykład, co dzieje się z czapki z tworzyw sztucznych produkowanych na butelki soku, gdy średnica jest tylko milimetr mniejsza niż wymagana, aby zapewnić szczelne i świeżość zawartości? Wyobraź sobie też, co dzieje się z setek lub tysięcy tych wszystkich nieznacznie wadliwych nakrętek, które nie mogą być stosowane zgodnie z ich przeznaczeniem.


Materiały takie jak kapsle są przekazane na tratwie i upcycled na kawałki matematyki gry i instrumentów muzycznych dla młodych uczniów. Poduszkowiec tratw Zestaw aktywny sprawia, Użycie innej pozycji, często odrzucane CD, która staje się urządzenie pływające w połączeniu z zakrętką sport i balon. Zestaw ten zapewnia studentowi ujmującym projektu do testowania efektów tarcia i ciśnienia powietrza na ruch. Darowane materiały są często częścią inspiracji dla paczkowanych Zestawy działalności tratwy, które są wykorzystywane do tworzenia build-to-sam nauki doświadczenie dla studentów.


praktyka Upcykling spowodowało Nagrody dla zrównoważonego rozwoju z Acterra, edukacja i działania non-profit środowiska, i dla San Mateo County Zestawy tratw działalności. Upcykling dostarcza mnóstwo przystępnych praktycznych oraz materiałów dla nauczycieli i ich uczniów uczenia się, a jednocześnie skierowanie około 400 metrów sześciennych materiałów z wysypisk śmieci każdego dnia.


„Co za wspaniały sposób na recykling materiałów, które normalnie byłyby zmarnowane! Jak uprawniającej do nauczycieli, aby wiedzieć, że możemy dostać komputery, krzesła, materiały biurowe – wszystkie w cenach możemy sobie pozwolić „, mówi Ewa S., członek tratw. „Elementy te, w połączeniu ze starannie wybranych materiałów edukacyjnych, które pozwoliło mi nauczyć setki studentów.”


tratw jest certyfikowany Bay Area Green Business, program, który jest częścią Kalifornijskiego Departamentu Kontroli substancji toksycznych (DTSC), aby pomóc firmom zrobić przełącznik na zielonych praktyk biznesowych. Organizacja jest w stanie zrównoważyć zużycie elektryczne ze względu na niedawne darowizna słonecznej systemu szczycie siedzibą w San Jose. Szczególnie ważne w tym okresie suszy w całej Kalifornii jest udział tratwie w programie South Bay recyklingu wody podawanej przez miasto San Jose. Te modyfikacje operacyjne wzmocnić nacisk organizacji w celu zmniejszenia wpływu na środowisko przy jednoczesnym zwiększeniu środków dostępnych w celu poprawy edukacji.


Firmy zainteresowane oddawania nadwyżek materiałów, odrzutów produkcyjnych, dodatkowe produkty promocyjne, sprzęt laboratoryjny, lub biurowe powinny odwiedzić http://www.raft.net/material-donations dodatkowych informacji na przyczynianie się do innowacyjnych programów Upcykling tratwy.


O Obszaru materiałów do nauczania

tratw uważa, że ​​najlepszym sposobem, aby iskra miłości do nauki dla następnego pokolenia myślicieli, innowatorów, rozwiązują problemów, a twórcy jest poprzez praktyczną naukę. Organizacja non-profit od 1994 roku, służy tratwą rocznie 11.000 nauczycieli, którzy uczą 885.000 studentów. Dowiedz się więcej o tratwie, jak wziąć udział w http://www.raft.net .

 
                    
                  
                
                
clear=”all”
Więcej Proste Business Ideas prasowe