Tostadora.co.uk prezentuje nowe strony z oryginalnych koszulkach przez Artystów Niezależnych


Londyn, Wielka Brytania (PRWEB UK) 25 kwietnia 2015

Tostadora, hiszpański lider w internetowej sprzedaży oryginalnych koszulek, oficjalnie rozpoczyna swoją stronę internetową UK, http://www.tostadora.co.uk , umożliwiając więcej klientów i projektantów, aby uzyskać dostęp do swojej wspólnoty 25000 niezależnych artystów z ponad 50 krajów. Czy to chodzi o projektantów koszulek, ilustratorów i fotografów, wszystkie używają Tostadora aby zaprezentować i sprzedać swoje niesamowite wzory do odbiorców międzynarodowych nabywców żądnych nowości i oryginalności.


„Pomagamy naszym artyści wyrazić swoją kreatywność, a my zajmiemy się produkcji, logistyki i obsługi klienta. Na Tostadora.co.uk wszystko jest na miejscu, aby ułatwić wprowadzenie ich sklepie internetowym, „powiedział Tostadora prezes Ollivier Jacq. Wynik? Tysiące sklepów internetowych oferujących unikalne koszulki różnych tematów, inspirowane najlepszych współczesnych seriali, filmów lub innych pop-kultury – jak w przypadku sklepów, takich jak StationJack i Adho1982, lub po prostu zabawny i dziwaczny jak kreacje DroidLoot.


Życie jest za krótkie, by nosić nudne ubrania i Tostadora.co.uk jest tutaj, aby przedstawić alternatywę dla projektów rynku masowego. Chodzi o to, aby doprowadzić personalizacji prezenty urodzinowe, wieczory kawalerskie lub panieńskie imprezy i zabawy, lub po prostu chęć wyrażania własnej tożsamości z oryginalnym akcentem. Z ponad 150.000 już wzory dostępne, nie ma złych okazje do objęcia możliwość zakupu lub tworzenia niepowtarzalnych przedmiotów na Tostadora.co.uk. Ponad 170 tysięcy użytkowników już kupił swoje własne spersonalizowane koszulki z wyboru Tostadora za 150.000 oryginalnych wzorów stworzonych przez niezależnych artystów, lub miały nowe wzory fashioned tylko dla siebie 100% unikalnych koszulek.


„Od rozpoczęcia naszej działalności w 2009 roku w Barcelonie, mamy doświadczenie silny roczny wzrost o prawie 100%”, mówi Ollivier Jacq. „W oparciu o ten sukces, zaczęliśmy naszą międzynarodową ekspansję, otwierając biura w Paryżu w 2013 roku, w następstwie lato zaczęło się od działalności w nowych biurach w Londynie. W ciągu najbliższych kilku miesięcy, nadal będziemy wprowadzać nowe strony internetowe dla poszczególnych regionów rynkowych, takich jak Tostadora.de dla Niemiec i Tostadora.pt dla Portugalii. „Tostadora ma teraz 5 stron dedykowane do konkretnych regionów w Europie i Stanach Zjednoczonych, oferując użytkownikom na możliwość tworzenia i kupić swoje własne oryginalne i unikalne produkty spersonalizowane.

Osoby, które chcą aby ich dziko run wyobraźnia mają możliwość otworzyć własny sklep internetowy z unikatowych koszulek za darmo! Właściciele sklepów mogą swobodnie określić prowizje zarobione na sprzedaży produktów. Tostadora rozpowszechniany ponad milion euro w przychodach praw autorskich do swoich niezależnych artystów!


 
                    
                  
                
                
clear=”all”
Więcej Udane Business Ideas prasowe