Top 7 pomysłów nowopowstałego przedsiębiorstwa za rok 2011

pomysłów biznesowych nowa
 

Na początku nowego roku może oznaczać nowy początek dla wielu z nas i świetny sposób, aby utworzyć nowy początek jest doprowadzenie do życia jednego lub więcej nowych pomysłów biznesowych rozruchowych.

Jest wiele możliwości wokół nowych firm w tej chwili, więc stworzyliśmy własną listę Top 7 na 2011 r.

Czy używasz rozpocznie się pomysł na biznes z tej listy lub myśleć jednego z własnych to nie ma znaczenia. Zamiarem jest, aby zachęcić Cię do stworzenia czegoś nowego …

Sports Nutrition – jak ludzie stają się bardziej świadome zdrowia sport odżywianie jest coraz bardziej popularne. Jest to idealne rozwiązanie do sprzedaży online i jest to materiał eksploatacyjny, więc klienci będą powtarzać kupić od ciebie w kółko.

Usługi rachunkowości – Oczekuje się, że wiele małych firm, aby rozpocząć w 2011 roku, więc dlaczego nie zaspokoić dla nich. Oni wszyscy potrzebują prowadzenia ksiąg usługi w niepełnym wymiarze czasu z kimś, to może równie dobrze być Ty.

Virtual Assistant – to jest idealny jako dom oparty uruchomić pomysł na biznes. Małe firmy chciał zlecić niektóre z ich dnia na dzień zadań i robią to coraz bardziej. Może pracować w domu robi te zadania dla wielu różnych firm.

Online Retail – był to ogromny obszar wzrostu w ciągu ostatnich kilku lat i 2011 nie będzie inaczej. Wymaganie trochę początkowej inwestycji jest to jedna z moich ulubionych uruchomić pomysłów biznesowych na 2011 rok.

Dom Buildin g – w Wielkiej Brytanii co najmniej nastąpiła niedobór mieszkań od lat. Z katastrofy mieszkaniowej nie ubiegłym roku prawie dosyć domy zostały zbudowane dzięki czemu problem gorzej. Ludzie wciąż potrzebują nowych domów i 2011 może być rokiem, aby rozpocząć budowę.

Solar Urządzenia – ze wzrostu cen energii jeszcze raz więcej ludzi niż kiedykolwiek zakupu własnych paneli słonecznych, zwykle do ogrzewania ich wodą. W Wielkiej Brytanii ludzie są nawet poświęca około dwukrotnie większą szybkość zamiar umieścić energię z powrotem do sieci. To może być duży obszar wzrostu na 2011 r.

Event Planning – jeśli masz talent lub pasję do zorganizowania wesela lub imprezy to może dla ciebie. Z średni koszt ślubu w Wielkiej Brytanii wynosi około £ 23.000 nie jesteśmy nieśmiały w wydając dużo pieniędzy na imprezach. Jest to kolejna potencjalna domowej pomysł na biznes też.

Ok, więc to był zdecydowanie zróżnicowany zakres rozruchu pomysłów biznesowych czy kiedykolwiek widział jeden. Mam nadzieję, że pomógł zainspirować cię trochę, aby stworzyć coś nowego w 2011. Dlaczego nie dodać te pomysły do ​​mapy myśli i zacząć mózgów własne zaczynające się pomysłów biznesowych.