Sukcesja działalności jest jedynym sukcesem dla sukcesu w biznesie

Dziesięciolecia statystyki pokazują, że największe sukcesy firm ostatecznie niepowodzeniem. W rzeczywistości tylko 35% udanych firm rodzinnych (i praktycznie wszystkich małych firm są własnością rodziny) przetrwać drugiej generacji, i tylko tych 20% przetrwać trzeci.

Powody są zazwyczaj proste i wymówki były takie same, z mojego osobistego doświadczenia, przez ponad ćwierć wieku. Jak zdefiniować niepowodzenia przy podejmowaniu o tych udanych firm? Dlaczego mówię to biznes nie? Więc jakie są opcje dostępne dla udanego właściciel firmy, gdy twórca lub starszego pokolenia właściciele doszli do końca swojej kariery?

Działalność może być sprzedany, albo może, w dającej się przewidzieć przyszłości – ale to rzadko odrabia ponieważ właściciele mają zaufanie w zdolności kupującego do uruchomienia się na tyle pomyślnie płacić swoje pensje i jeszcze tyle pozostało do zapłaty Uwaga. Zapytaj swojego księgowego, aby zilustrować to za Ciebie.

Albo firma może zostać podzielone i sprzedane do wartości jej aktywów. To raczej nie będzie zadowalająca, na pewno nie dla pracowników, którzy stracili pracę – a zamortyzowanego wartość przedsiębiorstwa aktywa są mało prawdopodobne być wystarczająco duża, aby zapewnić strumień dochodów wymaganym do generowania emeryturę nie mówiąc już mając nic po za ich spadkobierców. To dość żałosne wyników dla życia pracy, co?

Pozostaje jedyną realną możliwością. – Nieprzerwane działanie firmy w ręce kolejnego pokolenia poprzez proces sukcesji, która nie wymaga sprzedaży lub innego zdarzenia podatkowego, który zmniejsza aktywa i wynikowy strumień dochodów z działalności gospodarczej

Właściciele firm, którzy postawili na dwadzieścia lub więcej lat budują swoje firmy wiedzą, że sukcesja jest ich jedyną nadzieją. Mają wszystkie widoczne ludzie spróbować sprytnych strategii, aby postąpić inaczej, a potem skończyło się bardzo niewiele do pokazania pracy ich życia. Więc dlaczego te skądinąd udane właścicieli firm nie podejmie niezbędne kroki, aby zapewnić, że sukcesja dzieje?

doradców biznesowych wie, że bez szwu proces sukcesji jest jedynym sposobem ich klient może opuścić firmę w sposób zadowalający, ale nie wydaje się, aby ich przesłanie do nich. Planowanie rodziny biznesu sukcesji jest systematycznym procesem przekształceń własnościowych, a to nie jest łatwym zadaniem.

Może w tym tkwi problem, to zbyt skomplikowane dla właścicieli firm do zrozumienia? Ale jeśli masz już jakiś czas wiesz, że planowanie sukcesji biznesu nie jest wydarzeniem jednorazowym, wymaga zaangażowania wszystkich na weryfikacji i zmiany. Co zrobił znudzi myślenia można podpisać papier i na bieżąco z biznesem jak zwykle?

Nie trzeba dodawać, planowanie rodziny biznesu sukcesji może przynieść spokój i również chroni nieprzygotowanych członków rodziny od decyzji związanych z posiadaniem, sprzedażą i zarządzaniem firmą rodzinną – więc w czym problem, dlaczego nie można coś z tym zrobić, zanim dobre opcje są brane z dala od ciebie? doradcy rodzinnego biznesu często nie udaje im służyć albo dlatego, że odmawiają uznania najbardziej produktywną rolę mogą odegrać, dostarczając narzędzi i taktyki, które pomogą dokonać marzenia właściciela firmy pochodzi prawda często poprzez brak skutecznego komunikowania się z innymi członkami doradztwo swoich klientów

Zespół.Zbyt często, nieruchomości i biznesu sukcesji Planowanie odbywa się za pomocą oczu w kierunku tylko aspektów podatkowych i finansowych, nie zwracając uwagi na bardzo istotny wpływ na dynamikę rodziny – może dlatego, że nikt nie zwrócił się do właściciela firmy konkretnie, co on lub ona chciała się zdarzyć. To zawsze prowadzi do planów, które zapaść od niewypowiedzianych pragnień członków rodziny będzie służyć do podważenia nie tylko podatków i cele finansowe, ale również może zniszczyć harmonię rodzinną.

Dlaczego nie doradcy rozwiązać problemy emocjonalne, które są kluczem do przodu z planowaniem przejścia zamiast po prostu koncentrując się na zagadnieniach kwestie prawne, kwestie podatkowe, kwestie ubezpieczeń i zarządzania? Czy ktoś zapytać właściciela firmy, ich zdaniem, co jest możliwe z uwagi na zdolności członków następnej generacji? Może gdyby ich doradcy pytali, a następnie słuchać marzeń i celów właścicieli firm i ich rodziny mogą tworzyć plany, że wszyscy będą kupować w?

Czy jesteś właścicielem firmy, rodziny lub profesjonalny doradca, można obwiniać kogo chcesz, ale to nie zmienia faktu, że jest to twój obowiązek. Czy w przyszłości będzie czas będziesz zadowolony z decyzji można zrobić dzisiaj, czy nie?

Kto jest odpowiedzialny za następstwa procesu biznesowego? Kto będzie musiał żyć z wyniku? Znasz odpowiedź, teraz nadszedł czas, aby coś z tym zrobić.

Być może wirtualny, nad systemem konferencyjnym internetowego biznesu grupy mastermind pomoże Ci wykorzystać spostrzeżenia swoimi rówieśnikami. Doświadczenia z ludźmi, którym ufasz, którzy już w trakcie procesu planowania sukcesji okażą się nieocenione.