Rynek Your Online Business Home

Kiedy zaczynałem moją działalności domu, poszedłem do wszystkich połączeń konferencyjnych i rozmów szkoleniowych, zrobiłem tylko to, co moi up linii powiedział mi, co zrobili, a ja wiedziałem, bo robi to samo, co oni, że mój firma zamierza wystartować jak dziki ogień i ja będziemy mieć duże pieniądze w najbliższych jak oni. No powiem wam kilka rzeczy, które mi nie powie.

Nie powiedzieli mi, że muszę stronę przechwytywania dla mojej firmy, nie mów mi, że muszę marka sama w internecie, nie mów mi, że muszę się reklamować i nie mnie się powiedzieć najważniejszą rzeczą, że muszę projekt finansowany tak że mam pieniędzy na moją reklamę w.

Ale po roku bycia w domu biznesu zorientowali się, że potrzebują ich działalności, aby uruchomić ponownie rośnie, więc postanowili mi te rzeczy i wiecie co, Tak, moje firmy zaczęły rosnąć zbyt. Tak, bo nie mów mi takich rzeczy na początku, chciałem przejść, co wiem teraz, a może to pomoże Ci uzyskać swój biznes w ruchu.

Marketing w internecie może być trudne dla niektórych, aby dowiedzieć się, gdzie iść, jak to zrobić marketingu.
Wiele z tego co się dowiedziałem był goggling, po przejściu do połączeń szkoleniowych i słuchanie wszyscy inni starają się zrozumieć to, jak dobrze i zadawać pytania, usiadłem bardzo cicho i robił notatki, a po wywołaniu I goggled rzeczy jak „Co jest marketing „lub” jak rynek sieci „można dowiedzieć się czegokolwiek na internecie, po prostu gogle go.

uzyskać także z jakimiś ludźmi w zespole i mówić o tych rzeczach, połóż głowami, będziesz zaskoczony, co można wymyślić. W moim podstawowej działalności nasza firma ma to coś o nazwie Team Up, gdzie otrzymujemy zespół 6 osób razem i uczymy się od siebie nawzajem, w jaki sposób rozwijać naszą działalność. To jest bardzo przydatna, a ja naprawdę wiele się nauczyłem. To bardzo dobry sposób, aby uzyskać informacje potrzebne, gdy uczenie się na rynku firmy.

Nie zawsze trzeba iść do swojego sponsora lub linii w górę, ponieważ są one czasami bardzo zajęty i nie może dać ci czas, że trzeba, aby zagłębić się w swojej działalności i znaleźć osoby, które starają się nauczyć tak samo rzeczy, które chcą się uczyć. Połóż głowami i wyrzucić pomysłów i rzeczy, które zostały już poznane. Jest dużo więcej zabawy i tak znacznie mniej frustrujące, kiedy trzeba ludziom podobało umysłu pracujących razem jako zespół.