Różne Modele Opcje Finansowania Samochód Dostępny Jest Kupującym

To jest zupełnie normalne dla ludzi, aby kupić samochód na Finanse. Cena auto nie wypłaca się z góry w całości w zwykłej praktyce. Ludzie uciekają się do możliwości finansowania dostępnych dla nich, tak, że nie утруждаются brać tyle pieniędzy z ich kieszeni na jednym oddechu. Raczej wybierają wziąć kredyt samochodowy i płacić miesięczne składki na finansowanie instytucji. Ten samochód finansów porozumienie jest korzystne dla producentów samochodów, właścicieli samochodów, a nawet finansowe firmy. Producenci samochodów mają więcej sprzedaży, właścicieli samochodów realizować swoje aspiracje i firm finansowych wystąpić jako podmiot mostu między dostawcą a konsumentem prowizji zarobków.

jeśli chcesz mieć samochód do wyboru, możesz spełnić swoje pragnienie, bez ranienia kieszeni lub pierwszeństwa wydatków. Samochód finansowe firmy mają różne modele pracy. Możesz wybrać ten, który najlepiej pasuje do ciebie-do użytku osobistego samochody lub samochody biznes. Oto niektóre z najbardziej popularnych modeli interakcji:

1. Wynajem samochodu: w tym modelu, finansisty będzie kupić samochód i przytrzymaj nazwę do niego. To daje samochód klientowi za miesięczną dzierżawę. Gdy pozostały czas pracy pojazdu, może być sprzedany na aukcji. Jeżeli cena uzyskana na aukcji jest mniej niż zainstalowanych oficjalnej regulatorem, to zamawiający ma obowiązek pokryć straty finansowe firmy. Powód jest prosty, że finansista nie chcę maszynę do własnych potrzeb, tak aby ułatwić klienta, aby przejechać się na jego wysiewa się samochodu. Tak więc, nie ma powodu, dla niego, aby ponosić straty.

2. Wynajem umów zakupu: w aranżacji raty, nazwa samochodu przemawia w Imię klienta tylko po wpłacie pełnej kwoty płatności i faktur. Finansowe automotive spółka posiada prawo własności lub tytuł w tym przypadku, jak dobrze, ale otwartego aukcji nie jest otwarty.

3. Pożyczki krótkoterminowe: w tym modelu samochodu załatwienie kredytu, finansisty nie ma własności pojazdu. Najprawdopodobniej jest to klient, który ma w posiadaniu samochód z nim od samego początku. Jednak finansowe firmy mają ładunek na aktywa, ponieważ stanowiły one klientowi kredyt na zakup samochodu.

4. Pakuje samochód z wynagrodzenia pracownika: wiele firm ma taki mechanizm nazywany innowacje najmu samochodu umowa. Przy tym pracownik wybiera samochód i pracodawca płaci za samochód na raty z wynagrodzenia na konto pracownika. Jeśli pracownik odejdzie z firmy, samochodu i swoje zobowiązania odejść z pracownikiem i są przekazywane na następujący pracodawcą, jeśli on lub ona tego chce.
w życie różnej natury tych mechanizmów ważne, że klient prosi o zachorowalności opodatkowania (podatek od sprzedaży, podatek dochodowy itp.) i kwantowej jednego, zanim wybrać dla każdego z tych auto Finanse potrzeby.