Realogics Sotheby International Realty mianuje Michael X. Ford Dyrektora Sprzedaży i przeznaczona Broker szybko rosnące Firm Globalne Nieruchomości


Seattle, Waszyngton (PRWEB) 24 kwietnia 2015

Kierownictwo na Realogics Sotheby International Realty , największy partner w regionie w globalnej sieci nieruchomości (i najszybciej rozwijającą się wśród dziesięciu najlepszych domów maklerskich najbardziej produktywnych regionu), ogłosiła, że ​​Michael X. Ford został powołany na stanowisko Dyrektora Sprzedaży i jest obecnie przeznaczona Broker dla firmy. Pan Ford będzie również aktywnie zarządzać oddział Seattle współpracując z regionalnych kierowników oddziałów w Bainbridge Island, Kirkland i Issaquah.


„Jesteśmy bardzo zadowoleni, że Michael będzie inspirować naszych brokerów z ponad dwóch dekad jego doświadczenia operacyjnego,” powiedział Dean Jones, prezes i dyrektor generalny RSIR. „Zidentyfikowaliśmy inteligentny, bystry i wrażliwy lidera, który będzie pielęgnować nowej generacji specjalistów rynku nieruchomości w decydującym momencie w naszej giełdzie oraz wspierania dalszego rozwoju naszej marki.”


Seattle rodzimych, Ford ukończył University of Washington na wydziale Nauk Politycznych i pracował w kilku kategoriach z Washington State Ustawodawczego w public relations. Był również kadry kierowniczej i był łącznikiem biznesowy dla przewodniczącego Izby przed zwiedzaniem jego interesy w nieruchomości jako skutecznego pośrednika i kierownika oddziału. Jako sprawdzony rekrutuje, trener i mentor w jednej z największych firm brokerskich na ponad 20 lat, Ford led nowo połączyły się i rosnące oddziały w całej północno-zachodniego Pacyfiku. Jest cenionym sprzedawcą, negocjator i ekspert instruktor nieruchomości. Podczas ostatniego cyklu rozwojowego w-miasta, Ford również przyczyniły się do sukcesu Builder Services Division. Pozostaje aktywny w obu przemysłu i organizacji gospodarczych i jest członkiem komitetu członkostwa w Washington Athletic Club.


„Jestem po moją pasję i dążenie do doskonałości w tej branży”, powiedział Ford. „Po doświadczył tego rodzaju wzrostu przed w jednym z najbardziej uznanych marek na rynku nieruchomości, można czerpać z mojej przeszłości, a ja skupić się na przyszłości. Seattle stała się rynkiem światowym poziomie i Realogics Sotheby International Realty zapewnia wizję, narzędzi i ludzi, aby większość globalnego miasta rośnie. Wracam do miasta, które kocham i czekam na współpracę z wielu starych przyjaciół i rówieśników, jak rozwijamy ten rynek razem. „


Założona w 2002 roku jako doradztwo nieruchomości, Realogics, Inc. zamówione jego partnera maklerskiego innej firmy w 2009 roku, a później nabyte przez Sotheby International Realty franczyzy w 2010 roku z siedzibą w Seattle, firma butikowy rozszerzona do Kitsap County w 2011 roku wraz z otwarciem jej Bainbridge Island oddział i do roku 2012 mianowany przedstawicieli regionalnych w północnych i południowych regionach Puget Sound i rozpoczął obsługę Eastern Washington i Alaska poprzez partnerstwa strategicznego. W 2013 roku rozpoczęła działalność na RSIR Seattle Eastside i otworzył swój oddział w centrum Kirkland flagowy w roku 2014. Do roku 2015, kierownictwo RSIR ogłosił operacji ich biuro Azji kierowania konsumentów międzynarodowych. Firma jest obecnie w trakcie budowy na nowym oddziale w Issaquah rozszerzyć swój udział w rynku wschodnim King County w tym jeziora Sammamish, płaskowyże Issaquah i Sammamish, jak również na rynkach ośrodków wzdłuż I-90 korytarza.


Ford przejął obowiązki wcześniej zarządzane przez Jamesa Stroupe i Denise Seavitt, który wraz z Jonesem na czele komisji do powoływania kierowników oddziałów zlokalizowane i umożliwia firmę do zatrudniania większej liczby pośredników do swoich biur rozwijających się. Zarówno Stroupe i Seavitt będzie utrzymywać aktywną rolę w Komitecie Zarządzania RSIR jednocześnie budowania własnych zespołów produkujących najwyższej nieruchomości w ramach RSIR.


„Nasz wzrost jest organiczny, nasza platforma brokerska jest innowacyjny i przyciągamy liderów w sprzedaży i marketingu doskonałości”, dodaje Jones. „Jesteśmy pozycjonujemy się, w co wierzymy będzie zmiana paradygmatu w nieruchomości mieszkalnych przodu. Wiele się zmienia z podstawowych praw rynku i podstawowej struktury z działalności maklerskiej nieruchomości sama. Nasza infrastruktura nowy zarząd pomoże nam rozwijać się i wzrastać, podczas gdy w tym samym czasie wzrost poziomu opieki dla naszych brokerów i dla naszych cenionych klientów podobne. „


O Realogics Sotheby International Realty: pomysłowo jednoczącej niezwykłych domów z niezwykłych życiu, Realogics Sotheby International Realty jest największym partnerem Pacific Northwest w ramach globalnej sieci nieruchomości i jest liderem w międzypaństwowych i marketingu międzynarodowego. Uznany przez Puget Sound Business Journal wśród 100 najlepszych najszybciej rozwijających się firm prywatnych w stanie Waszyngton w 2012, 2013 i 2014 roku, butikowy firma nieruchomości około 120 brokerów konsekwentnie plasuje się najbardziej wydajne na jednej brokera podstawie w porównaniu z Pierwsza dziesiątka największych mieszkalnych marki maklerskich w regionie Puget Sound. Więcej informacji na stronie http: // www .RSIR.com .

Od redakcji: Kolor fotografii odwołuje osób jest dostępny na życzenie – prosimy o kontakt Andrea Savage na 206.448.5782 lub e-mail Andrea (kropka) Savage (at) SothebysRealty (dot) com

 
                    
                  
                
                
clear=”all”
Więcej Nowy Franczyzy prasowe