Przetrwać Aby rozwijać się w Home Business Start-up

Dla wielu przedsiębiorców potencjalnych opartych domu, to rozruch, który zatrzymuje je od osiągnięcia sukcesu. Choć wielu może pracować w procesie podejmowania decyzji, aby rozpocząć działalność, a nawet tworzenia planu, rzeczywiste rozpoczęcie lub początkowych etapach rozruchu tworzyć wyzwania tak wielka, że ​​wielu wyjść, zanim oni ledwo się bramy. Problemem jest to, że w pewnym momencie coś pójdzie nie tak i początkujący przedsiębiorcy muszą planować i być gotowi, aby sprostać wyzwaniom, zamiast wycofuje się z nich. Oto cztery strategie przetrwania swoją rozpoczęcie działalności domu.

1. mieć realistyczne oczekiwania. Bill Gates nie zaczął Microsoft jeden dzień i mają jego imperium następnego. Sukces w biznesie, potrzeba czasu. Zbyt wiele osób przyjeżdża do końca pierwszego miesiąca z małymi i określenie, że o działalności domu jest niemożliwe. W rzeczywistości udanego biznesu w domu trwa co najmniej sześć miesięcy do dwóch lat, aby osiągnąć stały, regularny pozytywny przepływ gotówki. Dalsza podróż do sukcesu domu jest często wyboista i domowe oparte przedsiębiorcy powinni spodziewać się napotkać przeszkody i frustracje po drodze.

2. Lek na keepin ‚na. Jak już wspomniano, rzeczy się dzieje, gdy budowanie biznesu. Klienci zwrócić produkty i narzekać. kampanie marketingowe niepowodzeniem. Nie wszystko będzie działać sprawnie i prowadzić do pożądanych rezultatów. To gdzie prawdziwy przedsiębiorca rodzi. Sukces nie jest od realizacji, to od przetrwanie i kontynuowanie podróży, kiedy wszystko się rozpada. Trzeba przyjąć postawę, że rzucenie nie jest opcją, a gdy pojawią się problemy, trzeba nadal pracować na swojej działalności.

3. Pamiętaj, dlaczego rozpoczął działalność. Większość ludzi nie rozpocząć działalność w domu, ponieważ było ich marzenie, aby to zrobić. Większość rozpoczęcie działalności gospodarczej, aby osiągnąć jakiś inny cel taki sposób, aby pozostać w domu z dziećmi, zostawić stresującą pracę lub spłacić dług. Względu na rozpoczęcie działalności domu ma kluczowe znaczenie dla sukcesu. Kiedy dostaje się trudne, trudne pamiętam dlaczego zaczęli podróż w pierwszej kolejności. Jeśli powodem rozpoczęcia działalności domu jest na tyle duże, powinno motywować i napędzać do przodu, gdy czasy się trudne.

4. Ocenić i wyregulować. Jednym z największych wyzwań dla pracy w domu jest określenie, czy i kiedy należy zmienić taktykę. Ponieważ wiele zadań wymaga czasu, aby pokazać wyniki, może to być trudne, aby wiedzieć, czy oni nie powiodło się lub po prostu nie rozpoczął jeszcze. Ale jeśli okaże się, że coś nie działa, trzeba ocenić, co się dzieje. Czy jesteś koncentruje się na taktyce generowania pieniędzy? Wielu potencjalnych przedsiębiorców są zajęte, ale nie robią rzeczy, które sprawiają, że pieniądze. Czasami działania robienia pieniędzy nie działają i trzeba dowiedzieć się, dlaczego. Jednym ze sposobów, aby to zrobić, aby przetestować różne taktyki. Na przykład, jeśli reklama nie potencjalnych klientów, należy uruchomić reklamę gdzieś indziej lub zmienić nagłówek. Sztuką jest, aby zmienić tylko jeden element taktyki, aby określić, jaki aspekt nie działa. Jak ocenić, co działa, a co nie, wprowadzić zmiany do swoich taktyk. Budowanie biznesu to proces, który jest zawsze w ruchu. Trzeba stale monitorować swoje działania i ich wyniki, aby zmaksymalizować sukces.

Rozpoczęcie działalności domu jest doskonałym sposobem, aby zaprojektować karierę kochasz i kontrolować ilość pieniędzy można dokonać. Ale wbrew temu, co wiele pracy-at-home guru może mieć wierzysz, to nie jest coś, co możesz zrobić dzisiaj decydują się osiągnąć bogactwo i jutro. Nawet z najlepszą radę, podróż do sukcesu domu będzie przejażdżka roller coaster wypełniona wzlotów i upadków, a czasem loopty-Loos, które sprawiają, że czujesz się trochę niedobrze. Ale jeśli trzymać się kursu, skupić się na celu i wykonać pracę, która musi być zrobione, sukces może być twoje.