Przedsiębiorca tu rozpocząć myślenia w Wyższej Szkole

Palo Alto, CA (PRWEB) 23 kwietnia 2015

Przesuń się, Mark Zuckerberg. Podczas współzałożyciel Facebook może zaczęli sieci społecznej w college’u, rośnie liczba nastolatków konfigurowania sukcesy firm, zanim jeszcze nauczyłem się jeździć.


Weź Shubham Banerjee, ten 13-letni ósmy równiarka z Santa Clara, która rozpoczęła Braigo Labs, która ma stać się pierwszym dostarczycielem tanich, kompaktowych drukarek brajlowskich. Dla Shubham, jego podróż starcie wyszedł z jednego nauki w szkole godziwej zwycięstwa, kilka wyróżnień krajowych, 35,000 dolarów oszczędności jego rodziców i wizyty w Białym Domu. Intel Capital inwestuje w firmie nastolatka co Shubham najmłodszy na świecie tech przedsiębiorcy do uzyskania funduszy venture capital.


Uwodzenie to nowe pokolenie kolejnych prezesów, co Młodzi Wartości oddalone, obóz letni przedsiębiorca, butik konstrukcja wyróżnia się. Z siedzibą w Palo Alto, Młodzi Outliers skupia się na pomocy uczniom w wieku od 6 do 17, znaleźć to, co kochają robić, a następnie spaleniu ich potencjału przez przedsiębiorców z Doliny Krzemowej myślenia. W ubiegłym roku, 200 młodych obozu zobaczył uczące studia z doświadczeniem posiadający produkty zbudowane, że ostatecznie sprzedane na rynku obóz letni.


Ich ostatni studyjny obozu aktywistów gry jest unikalny program dla uczniów szkół średnich, które przynosi świat startupów do życia. Ten ekscytujący Studio umożliwia młodzieży w czasach, gdy są zestresowani z klas, testów i aplikacji uczelni. Ten apartament typu studio jest przeznaczony dla wczasowiczów szkół średnich do „zastosowania i spełniają” ich Kształceniem przeciwko możliwości w świecie rzeczywistym, a nie tylko „zgodne” z oczekiwaniami i procesów. W ciągu trzech tygodni, obozowicze poznają zasady projektowania, Lean Thinking Rozruch i Digital Media, zakończone Fundusz Uruchomienie Konkurs-nazwany „Dolphin Tank” -gdy zespoły walczą o opiekę mentora, po stażach szkolnych i potencjalnego finansowania. Uczestnicy przechodzą także płatną praktykę w okresie letnim obozie, praca z młodszych wczasowiczów w wysoce satysfakcjonujące środowisko uczenia się.


Zmieniarki gier jest inkubator kreatywny studia poświęcone „Liczy się nastolatków”, dając im głos poprzez projektowania myślenia działalności. Nastolatki są cyfrowi tubylcy, a wraz z rozwojem technologii, mają możliwość połączenia ich twórczej i cyfrowego know-how do praktyki w rzeczywistym świecie przedsiębiorczości. W studiu nastolatków spotka likeminded znajomych i tworzyć pomysły razem. Środowisko współpracy rozszerza się na znaczenie przyjaźni i interakcji społecznych dla uczniów szkół średnich, które Wellsprings przygotować się do przyszłości. W obozie, wspólnie angażują się w znaczący, zabawy i działań nowatorskich. Studio oferuje interdyscyplinarne działania projektowe, na przykład, projekt plecak, że pola kulminacyjnym podlegające więc młodzież będzie uczestniczyć w stosowaniu geometrii w zorientowanej na użytkownika projektowania, jak również zapewnienie rozwiązania problemów z powrotem przez zastosowanie biologii i komunikować swoje pomysły do ​​grup docelowych poprzez język sztuki.


W tym nadchodzącym latem, Młodzi Outliers będzie partnerem startu systemu.


startu systemu jest pełna, globalny ekosystem na celu stworzenie lepszych przedsiębiorców i przyspieszenie ich firmach, z siedzibą w Menlo Park w szkolenie młodych przedsiębiorców z jego gry CHANGERS Studio.


„Cztery elementy naszej działalności biznesowej harmonijnie, aby zwiększyć szanse na sukces naszych globalnych firmach” mówią Mukul Agarwal i Marco dziesięciu Vaanholt, Zarządzanie Partnerzy podczas startu.


Bootup Świat, nasza Dolina Krzemowa Launch Pad, zapewnia wspólne usługi, takie prawa, księgowości, impreza hosting i produkcji wideo. Akademia oferuje programy Bootup dostosowanych dla przedsięwzięcia korporacji, zagranicznych firmach, misji zagranicznych wykonawczych i edukacji online. Bootup Ventures, nasz przyspieszenie i wzrost ramię, zapewnia praktyczne na temat usług i środków, aby pomóc firmom przenikać i rozwijać zarówno w Stanach Zjednoczonych i na rynkach światowych. Ostatni, ale nie najmniej, kukułczym gniazdem Klub zapewnia środowisko społeczne, gdzie nasi prezesi startowe mieszają się z „kto jest kim” dolinie krzemowej „globalnego”. To bardzo naładowany ekosystem tworzy idealne środowisko dla długofalowego sukcesu każdego i każdy przedsiębiorca.


Dzięki uruchomieniu ich młodych, Młodzi Outliers i Bootup nadzieję zapalić twórczego myślenia i przedsiębiorczości wcześnie na K-12 studentów.


„Jesteśmy bardzo zadowoleni, aby wspierać obóz letni Młodzi odstających projekt przedsiębiorczości. Naszym celem podczas startu zawsze zacząć od edukacji wokół przedsiębiorczości i pomagają zwiększyć wskaźnik sukcesu przedsiębiorców za pomocą sprawdzonych metod i podejść. Dzięki współpracy z programami takimi jak Młodych odstających zwiększamy nasz ekosystem i przyczyni się do jeszcze najmłodszy z przedsiębiorcami. Powiedz Mukul i Marco, partnerzy zarządzający podczas startu. „Oddanie i edukacji, nawet najmłodszy z przedsiębiorcami jest tylko częścią naszego DNA”

„To doświadczenie edukacyjne przyszłości, gdzie studenci odkrywania pasji i wspólnie rozwijać pomysły rozwiązania rzeczywistych problemów. Uczą się również rozwijać swoje umiejętności kierownicze, jak podejmowanie ryzyka, wspinaczka na niepowodzenie, zarządzania czasem, pracy zespołowej i rozwiązywania problemów itp powiedział Steve Hsia, współzałożyciel Młodych błędne. „Poza tym uczenie się od profesjonalistów, partnerstwo to oznacza, że ​​gry mają teraz Zmieniarki ogromną możliwość internowania ze startu systemu i coraz ręce brudne od chłodnych, projektów w świecie rzeczywistym,”

Młodzi Outliers założycieli Steve Hsia (przedsiębiorca i Anioł inwestor) i Gigi Carunungan (rozpoczął Synapse School, jeden z poszukiwanym szkół w Bay Area z modelu uczenia najnowocześniejszych) są przecinające się projekt, przedsiębiorczość i interdyscyplinarny nauka umożliwienie studentom w znaczących i zabawnych doświadczeń edukacyjnych. Młodych odstających „Zmieniarki Projekt Przedsiębiorca gier Inkubator jest teraz otwarty dla aplikacji. Dowiedz się więcej o Młodych odstających w http: //www.youngoutliers.com .

 
                    
                  
                
                
clear=”all”
Znajdź więcej href=”http://kursna.pl/category/biznes/”>