Projekt Przywództwo Associates Odbiera Microsoft Azure Award dla Ebola Research Project

Chicago, IL (PRWEB) 22 kwietnia 2015

Dziś Projekt Przywództwo Associates (PLA) ogłosił, że otrzymał nagrodę Microsoft Azure dla Ebola Badań wsparcie projektu cloud computing wiodące koncentruje się na zatrzymanie śmiertelne skutki tej choroby zakaźnej. Finansowane z dotacji przez Microsoft, projekt skupi się na rozwoju lepszej infrastruktury informacyjnej koncentruje się na zmniejszenie rozprzestrzeniania się wirusa Ebola i związane z nią czynniki.


PLA współpracuje z firmy konsultingowej opieki zdrowotnej w Grach, Plecko, Sinkoff, Jones, Wener, Bellamy LLC (GPSJWB) i negocjacji z Patrickiem Lenihan dr MUPP, uznanego lidera w dziedzinie polityki w zakresie zdrowia publicznego i członka wydziału z Uniwersytet Illinois School of Public Health. Rozwiązanie, które PLA, GPSJWB i Lenihan będzie działać na rzecz wykorzysta bogatych funkcji platformy Microsoft Azure do przechwytywania danych z różnych źródeł w jeden hurtowni danych i udostępniać zaskarżeniu Analytics obowiązujących stron na całym świecie. Nasze rozwiązanie obejmie Microsoft Azure AD, SQL Azure Uczenia Maszynowego, Office 365, SharePoint i technologii PaaS do świadczenia usług typu koniec-koniec.


W Billa Gatesa op ed w 18 marca 2015 New York Times stwierdził, że „kryzys Ebola był straszny, ale następnym razem może być znacznie gorzej.” Komentując na potrzebę bardziej skutecznego reagowania przez Światowa Organizacja Zdrowia oraz Centrum Kontroli Chorób, Gates powiedział: „Problem nie jest tak dużo, że system nie działa wystarczająco dobrze. Problemem jest to, że prawie nie ma żadnego systemu w ogóle. „Ten projekt stara się wypełnić tę lukę w zdolności świecie, aby szybko i skutecznie identyfikować i reagować na potencjalne epidemie przyszłości.


„projektu Przywództwo Associates jest chętny, aby rozwijać ten pomysł roztworu do tego, co może być nowy, rewolucyjny sposób śledzenia chorób zakaźnych,” powiedział Rich Lilly, dyrektor PLA Techniki Sprzedaży, który jest również liderem projektu. „Wierzymy, że platforma ta może być podstawą do monitorowania i pomaga kontrolować rozprzestrzenianie się epidemii chorób zakaźnych w przyszłości i to wszystko wykorzystuje rozwiązania w chmurze firmy Microsoft, aby pomóc rozszerzyć zasięg i skalę na całym świecie.”


Zaznacz Grach, członek zarządzania GPSJWB jest, stwierdził, że „GPSJWB zobowiązała się do poprawy jakości światowej opieki zdrowotnej i jest podekscytowany perspektywą do współpracy z PLA i wykładowców z Uniwersytetu w Illinois, School of Public Health na opracowanie i wdrożenie tego cennego zasobu. Najnowsze osiągnięcia w dzisiejszym zarządzania danymi i sprzętu łączności, technologii, na czele z pakietu Microsoft produktów, aby atakować ten problem bardziej realne, niż można zrobić z dostępnych technologii niedawno, 5 lat temu. „


Według opublikowanego przez fakt arkusza Białym Domu, „USA Odpowiedź na Epidemia Ebola w Afryce Zachodniej, „Prezydent Barack Obama oświadczył, że epidemia wirusa Ebola w Afryce Zachodniej jest najwyższym priorytetem narodowym bezpieczeństwa dla Stanów Zjednoczonych. US Center for Disease Control and Prevention (CDC) poinformował, że w 2014 roku epidemia jest teraz Ebola wpływa wiele krajów w Afryce Zachodniej.


W tym celu, podczas gdy projekt koncentruje się przede wszystkim na konwersji danych odmienne do aktualnych i informacji na temat wirusa Ebola, PLA ma nadzieję, że to rozwiązanie będzie stanowić podstawy do pomocy świecie identyfikacji, leczyć i zapobiegać innych chorób zakaźnych (takich w ostatnich ognisk grypy i odry) i może zapewnić globalną centralną platformę do zarządzania i spożywania tych danych.O projektów Leadership Associates

Projekt Przywództwo Associates (PLA) jest biznes i technologia firma konsultingowa specjalizująca się w strategii IT & amp; wykonawcze, rozwiązania cloud, integracji systemów, rozwoju oprogramowania, business intelligence, udało usługi i drobne usługi biznesowe. PLA pomaga klientom zwiększyć wydajność firmy poprzez dostarczanie duże doświadczenie techniczne, rzeczowej rozliczalność, elastyczne podejście, jak i współpracy pracy z klientami, pozostając wrażliwi na budżety, kultury korporacyjnej i terminów projektu. PLA ciężko pracuje, aby rozwijać relacje z klientami zbudowane na wzajemnym szacunku, jednocześnie podkreślając firm i technicznej doskonałości we wszystkim, co robimy, więc każdy projekt dostarcza wartość maksymalna, a powrót do klienta.


Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę http: //www.projectleadership.net lub zadzwoń 312-441-0077.

O Grach, Plecko, Sinkoff, Jones, Wener, Bellamy LLC

Grach, Plecko, Sinkoff, Jones, Wener, Bellamy LLC (GPSJWB) przewiduje projekt systemu i wdrażania, ogólną zarządzanie projektami, zarządzanie ryzykiem, zgodności HIPAA, usługi planowania i realizacji planu strategicznych i organizacyjnych dla małych, średnich i dużych zdrowia opieki i organizacji non-profit. Wszystkich członków GPSJWB mają co najmniej 30 lat doświadczenia służy do pielęgnacji zdrowia i organizacje non-profit. GPSJWB powodzeniem obsługiwane swoich klientów i zbudowała swoją silną pozycję w pracy z klientami w celu ustalenia konkretnych i możliwych do osiągnięcia celów, a następnie wspólnie skupiając usługi skierowane na osiągnięcie tych celów. http://www.gpsjwb.com

O firmie Microsoft

Microsoft Corporation to amerykańska korporacja z siedzibą w Redmond w stanie Waszyngton, który rozwija, produkuje, licencje, wspiera i prowadzi sprzedaż oprogramowania komputerowego, elektroniki użytkowej i komputerów i usług osobistych. To najbardziej znane produkty programowe są linia Microsoft Windows systemów operacyjnych, Microsoft Office oraz przeglądarki internetowej Internet Explorer. Jej produkty są sztandarowym sprzętowe konsoli do gier Xbox i Microsoft Surface serii tabletek. Jest to największy na świecie producent oprogramowania mierzona przychodami. Jest to również jeden z najbardziej wartościowych firm na świecie.
http://www.microsoft.com

###

 
                    
                  
                
                
clear=”all”
Więcej href=”http://kursna.pl/category/biznes/”>